Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Работният ден на един брокер....нови [re: Dzoro]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано04.12.08 08:26



Абе, що не ми дойдеш за една седмица на гости и да ходиш вместо мен на огледи. Просто си го избийте от главата че работата е по-малко в сравнение с това време миналата година.



Тема Re: Количествонови [re: donald trump]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано04.12.08 08:55



Въх, колега, мен ли визираш с това "лелите"??

Тук някои ми викат така, та се засегнах...

Ще ти опонирам, че възрастта няма никакво значение. Знам, че не си го казал в прав текст, сигурно не го и мислиш, но някак така прозвуча. Личният ми опит го говори. Откак съм започнала тази работа - надали има месец, в който по-млад брокер от агенцията ме е "минал" по брой месечни сделки. Да не говорим за това, че доста млади дойдоха и си заминаха - не им издържаха нервите, пък и хората не ги харесваха...

А и друго ще ти кажа - заетостта в нашия бранш ДОНЯКЪДЕ показва качества, не мислиш ли? Щом имаш работа - значи те търсят. Щом те търсят - значи ИМА ЗАЩО.

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Да опиша и аз какво работянови [re: Archibold]  
Автор naci ()
Публикувано04.12.08 08:57



И ЗАКОН ЗА ТАЗИ РАБОТА-НАЛИ,а някой да е нааправил, дори регламент за този работа на АНИ??Защо не се запиташ ЗАЩО НЯМА?

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Работният ден на един брокер....нови [re: arrvv]  
Автор Highway to hell (napalmoff )
Публикувано04.12.08 09:21



Ш'са разрева дееба. К'ва тежка работа. Някой насила да те кара да я вършиш.
Запитвала ли си се примерно един хирург колко взима, и колко по-тежка му е работата.




Тема Re: Да опиша и аз какво работянови [re: Archibold]  
Автор spgufi2 (минаващ)
Публикувано04.12.08 09:58



Archibold, абсолютно неуместно е да се сравняват професии и да се гледа в канчето на другите, искаш ли да ти разкажа работният ден на Бербатов и по колко взима ? Въпросът с нашият труд и заплащане е толкова много надълго и нашироко дискутиран, че едва ли има какво да се добави. Ако ти имаш възможност да взимаш не заплата, а сериозен процент от клиентите си, би ли го направил ? А знаеш ли, че правилата в нашата работа са заимствани от работата на колегите в белите държави и че по света беден брокер няма ?



Тема Re: Количествонови [re: yниKaлнa]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано04.12.08 10:05



Колежке, веднага след като си пуснах поста си помислих, че можеш да се засегнеш и го редактирах за да уточня, точно какво имам предвид. Става въпрос за "креватните брокери" и техните услуги.
А що се отнася до възрастта - би трябвало да има някакво ограничение, като разбира се опита е най-важното качество за един професионалист.



Тема Re: Работният ден на един брокер....нови [re: Highway to hell]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано04.12.08 10:11



Виж да си глупав... не си глупав, но защо се правиш на такъв не ми е ясно... Аз се опитвам като човек да ви кажа в какво точно се състои нашата работа, защото бяме обвинени че вдигаме телефона и хоп 3%, а ти ме сравняваш с лекар и хирург... Нещо започвам да се съмнявам ти въобще разбираш ли какво ти говоря или просто едно си знаеш и едно си говориш. А колкото до работата не се оплаквам просто ти казвам кака ми минава деня, а ако ти се реве, реви дано искараш малко тази злоба която я имаш към нас.....



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: Работният ден на един брокер....нови [re: arrvv]  
Автор NUM ()
Публикувано04.12.08 12:02



Както казват хората "днес работен, утре безработен".

Отбелязвам, че пишеш увлекателно /въпреки че не ти прочетох темата/, затова бих си позволил да те помоля да напишеш едно есе и на тема "Почивния ден на един брокер".
Благодаря предварително.



Тема Re: Да опиша и аз какво работянови [re: yниKaлнa]  
Автор NUM ()
Публикувано04.12.08 12:08



Един въпрос - какво прави 10 години, докато трупаше стаж, за да започнеш да работиш истински? И някой плаща ли ти през това време? Сигурно аз и всички други данъкоплатци...


Тази наистина е УНИКАЛНАААА! Не, не може да има такива идиоти на този свят!!!



Тема Re: Да опиша и аз какво работянови [re: NUM]  
Автор naci ()
Публикувано04.12.08 12:43



Може,може, ТИ СИ ЯРЪК ПРИМЕР ЗА ТОВА.

Знай си границата на тъпотата



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.