Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Към евентуалните купувачи и продавачи, които четатнови  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано11.11.08 06:19



Тъй като същността на клуба да бъде в помощ на хора, попаднали в неловка ситуация при сделка с недвижими имоти СЕ ИЗРОДИ в нелепа престрелка между четящите тук брокери и адвокати и групичка личности, едновременно изключително некомпетентни и невероятно арогантни и прости (има ги навсякъде в държавата ни), бих искала да дам съвет:

АКО НАИСТИНА ВИ ТРЯБВА КОНСУЛТАЦИЯ, НЕ Я ТЪРСЕТЕ В ТОЗИ КЛУБ, ПОНЕ НЕ ЕДНО ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ, ДОКАТО ВЪПРОСНИТЕ СЕ ИЗМОРЯТ И НАМЕРЯТ ДРУГО МЯСТО ЗА ПРОСТОТИИТЕ СИ.

В противен случай рискувате да получите невярна информация или некомпетентен съвет (ЗАЩОТО ТЕ, ОСВЕН ГЛУПОСТИ, СИ РАЗРЕШАВАТ ДА ДАВАТ И СЪВЕТИ!!), който "съвет" може да ви коства неприятности (най-малкото).

Просто се срещнете очи в очи с някое доверено на вас или на ваши познати компетентно лице - адвокат или агенция за недвижими имоти и задайте въпроса си на него.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Към евентуалните купувачи и продавачи, които четатнови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано11.11.08 09:54



ауу, поредната доза мили думи към част от пишещите в клуба.
Извинявай, скъпа, но защо точно реши, че аз съм изключително некомпетентен, невероято арогантен и прост? А ти си гений в областта на недвижимите имоти, и само твоето височайше мнение може да е меродавно? Да, съгласен съм, в някои неща имаш невъобразимо по-голям опит от мен, което обаче не ти дава правото да отричаш автоматично всяко нещо, което аз казвам тук. За разлика от някои хора с прекалено визоко самомнение, винаги се изказвам подготвен, и ако въобще се изкажа, има защо.

За финал, бих модифицирал част от написаното от теб - никой, ама никой не би трябвало да приема за 100% чиста монета нещо, написано във форум, независимо дали е написано от академик или от обикновен лаик. Написаното във форум може да се използва единствено като идея или насока за по-конкретно търсене на информация, но в никакъв случай не бива да бъде основа за вземане на важно решение. В този дух съветвам четящите тук да не приемат за достоверно и всяко нещо, излязло от вашите брокерски ръчички

. Защото дори и да бъде донякъде вярно, то винаги е пречупено през вашия леко изкривен мироглед, и това е най-малката причина, поради която човек, търсещ съвет от вас, трябва да се замисли.

Успех на всички четящи и пишещи тук, и нека всеки да си гради бизнеса и живота по честен начин. Защото в един момент всичко се връща!



Тема Re: Към евентуалните купувачи и продавачи, които четатнови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано11.11.08 11:48



А ти защо реши, че причислявам теб към въпросната група?? Нещо като "гузен негонен...се обижда"?... Или си се припознал сам там?

Честно казано - визирах онзи с пламъците и един бипет, или какъвто там беше, но щом се засягаш и ти ...почвам да се замислям.

Относно съветите ти към четящите в клуба - те ОТНОВО повтарят написаното от мен в края на призива ми - да се видят очи в очи с някого и да се съветват с него. Или вече забрави, че съм го написала? И реши ОТНОВО да си припишеш заслуга за нещо, написано вече от друг?

А тези брокери, които пишат тук, са ОПРЕДЕЛЕНО компетентни, убедила съм се сама, и не могат да НАВРЕДЯТ, що се отнася до практически съвети. Въпреки това написах за личната среща с доверено лице, нали?

Редактирано от yниKaлнa на 11.11.08 11:52.



Тема Re: Към евентуалните купувачи и продавачи, които четатнови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано11.11.08 12:14



хм, пак изпадаш в ненужни подробности, но... да отговоря все пак:

нелепа престрелка между четящите тук брокери и адвокати и групичка личности, едновременно изключително некомпетентни и невероятно арогантни и прости

Тъй като съм в активен участник престрелката, а от друга страна със сигурност не съм в групата на брокерите и адвокатите, предположих, че съм сложен в противниковия отбор. Което (не се прави на ударена) си го твърдяла много пъти



другото няма да го коментирам, стига вече с дребнавостите...



Тема Re: Към евентуалните купувачи и продавачи, които четатнови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано11.11.08 13:12



Ти май изпитваш типично ЖЕНСКАТА нужда непременно да "затвориш" дискусията. Помисли си сериозно кое точно те кара да го правиш...

Относно обвиненията ти, че съм те включила в групичката - повтарям, че имах предвид тези точно определени двама типа. Освен теб в клуба имаме още доста опоненти, с които си говорим и спорим от много време. Но всичко е в рамките на нормалните клубни заяждания.

Теб специално бих те включила в групичка на досадни некомпетентни многознайковци, но заради това качество не бих си мръднала пръста да апелирам към случайно четящите тук да ВНИМАВАТ какво четат. Досаден многознайко е и моят 12-годишен син, така че не го считам за чак такъв порок!



И се надявам наистина ДРУГО ВЕЧЕ ДА НЕ КОМЕНТИРАШ!

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Към евентуалните купувачи и продавачи, които четатнови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано11.11.08 13:51



Айде от мен да мине, ще ти предотстъпя типично ЖЕНСКАТА нужда...



Все пак ми се струваше нормално да имам право на отговор след твоя атака, но щом ми го отнемаш - ще отстъпя. Пак добре, че не дължа 3% по случая



Тема Re: Към евентуалните купувачи и продавачи, които чнови [re: yниKaлнa]  
Автор Dzoro ()
Публикувано11.11.08 18:38



Купувачите и продавачите, внимавайте с брокерите, които пишат тук! Имат се за много компетентни, но го правя с единствената цел да рекламират услугите си.
Ако четете редовно клуба, сигурно сте забелязали, че през последния месец са се изнервили брокерите, вероятно от сериозната стагнация на пазара....
А тези приказки за "имах 2 сделки вчера" май тоя филм сме го гледали....

Became she, what she became!



Тема Re: Към евентуалните купувачи и продавачи, които чнови [re: Dzoro]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано11.11.08 20:21



Аз не мога да разбера вие за каква криза говорите... намалямане на покупко- продажби има, но не и криза... Вие Забравяте, че сме в столицата и каквото и да е, работа си има... ако мислиш че оттук си намираме клиенти многооо се лъжеш.... Тук влизам за да разбера до каква степен шепа хора изпадат в положение на смешници.....

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Към евентуалните купувачи и продавачи, които чнови [re: arrvv]  
Автор Highway to hell (napalmoff )
Публикувано11.11.08 23:38



Аз не мога да разбера вие за каква криза говорите... намалямане на покупко- продажби има, но не и криза...

Криза има и то сериозна. Преди около месец мислех да купя двустайно с акт 15 в една от младостите цената тогава беше 52 000, сега е 43 000






Тема Re: Към евентуалните купувачи и продавачи, които чнови [re: arrvv]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано12.11.08 10:30



Тук влизам за да разбера до каква степен шепа хора изпадат в положение на смешници...

Не мога да отрека, изключително интересна и оригинална причина да загубиш част от времето си (изпълнено със сделки, както си личи)



Айде поне не ставайте за смях И с подобни глупости, щото и други хора освен "вас" и "нас" четат тука...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.