Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Еврогеостандарт ЕООДнови  
Автор adsv (непознат )
Публикувано09.01.08 17:24



Искам да попитам някой купувал ли е апартамент от строителната фирма Еврогеостандарт ЕООД? И по-специално: в новострояща се от тази фирма сграда на ул. Проф. Иван Шишманов в кв.Хаджи Димитър . Ако попадна на някой закупил апартамент: имате ли информация какво става? Защо вече толкова дълго време няма никакво развитие по сградата? Благодаря за всякаква информация свързана с тази фирма.



Тема Re: Еврогеостандарт ЕООДнови [re: adsv]  
Автор tonata (непознат)
Публикувано21.01.08 18:49



da-imam apartament tam-dai da se chuem i da vidim-dai meil-na koi etaj ste?



Тема Re: Еврогеостандарт ЕООДнови [re: adsv]  
Автор tonata (непознат)
Публикувано21.01.08 19:00



къде искате да купувате?- в Левски ли?



Тема Re: Еврогеостандарт ЕООДнови [re: adsv]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано22.01.08 03:30



На какъв етап е тая сграда?
Обикновено забатачванията стават непосредствено преди акт 16 или заради енергото-там нещата стават мноооого бавно.



Тема Re: Еврогеостандарт ЕООДнови [re: tonata]  
Автор adsv (непознат )
Публикувано23.01.08 16:15



Не сте ме разбрали. Не искам да купувам. Вече съм купила апартамент в сградата, която споменавам и там май ми е грешката. Защото вече съм платила всичко, а от края на лятото не виждам никаква активност от страна на строителя! Няма дори акт 15! Вие, ако както казвате също сте купили нещо там, имате ли някаква информация какво става? Притеснявате ли се както мен? Аз звънях на Даниела, инвеститорката, но тя не ми вдига и за това съм принудена да търся другите съ-кооператори, белким някой знае нещо.



Тема Re: Еврогеостандарт ЕООДнови [re: adsv]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано23.01.08 20:20



Нямаш ли право след изтичане на пусковия срок ако нямаш достъп до жилището да ги дадеш под съд?

Редактирано от 3aeka на 23.01.08 20:21.



Тема Re: Еврогеостандарт ЕООДнови [re: adsv]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано24.01.08 08:37



Ама това е отлично.Типично по български, първо подписваме и след това "въй какво направих".Въпрос на на "икономия на пари".

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Еврогеостандарт ЕООДнови [re: adsv]  
Автор mimo55 (непознат )
Публикувано25.01.08 13:27



и аз съм от чакащите за тази сграда.няма да и се размине на даниела ако и до това лято не завърши тоя обект които всъщност и е първия и явно от нея строителен предприемач не става.Дори и плевник според мен не може да построи.ако трябва ще си продаде или ипотекира всичко което има но ще завърши започнатото



Тема Re: Еврогеостандарт ЕООДнови [re: mimo55]  
Автор adsv (непознат )
Публикувано25.01.08 16:15



Здравейте mimo55. Така се надявах да ми пише някой който знае за какво става дума.. Благодаря ви. А вие в какви отношения сте с даниела в момента? Поддържате ли някаква връзка с нея? Прехвърлихте ли нотариално апартамента си? Аз да - сега аз се водя собственик.. А знаете ли какъв точно е проблемът? Няма пари да продължи по-нататък ли? Има проблеми с работници ли? Или пък нещо с някакви разрешителни? Аз си нямам на идея какво става. Април когато прехвърляхме апартамента, тя каза че всичко ще е ОК. Сега е вече 2008-ма, а всичко си стои така както беше преди 8 месеца.



Тема Re: Еврогеостандарт ЕООДнови [re: adsv]  
Автор ivval (непознат )
Публикувано26.01.08 15:04



Аз купих от тях в Левски-положението е същото,не строят и там.Според договора трябва да приключат края на юни,но не вярвам.И таэи сграда няма акт 15 и аз много се притеснявам.Вашия обект кога трябва да е готов?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.