Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Понеже се начетох какви"ентеуекти" сте брокеритенови  
Автор Highway to hell (napalmoff )
Публикувано28.10.08 17:33



Пък ние тъпаците, дето ви храниме сме просто едни тъпаци. Един въпрос
Каква професия или образование имате, и защо не сте се реализирали там



В тази държава кайто за нищо не става, става или политик, или ако е по некадърен става брокер




Тема Re: Понеже се начетох какви"ентеуекти" сте брокеритенови [re: Highway to hell]  
Автор loramia (готЕна)
Публикувано28.10.08 17:51



Стига си се ял с брокерите. Какво толкова са ти сторили, да не са ти изяли десерта. Всеки си решава дали чрез или без брокер ще си търси имот. Имал си късмета да реализираш сделка без посредник - брокер. Леля ми така преди няколко години си купи апартамент директно от продавача. Ами само да ти кажа, че за 3 дена щеще инфаркт да получи от притеснение дали всичко ще бъде наред, докато се впише имота. Има си голям риск.
Ами ако беше попаднал на някой фалшив нотариус - сега щеще да ревеш тука. Знам тука във Варна има фалшиви нотариуси. 100% навсякъде ги има. Играят там некви комбини. Един имот 5 пъти ипотекиран, запориран , продаден 5 пъти и накрая ти го набутват. Имал си късмет, пали свещ в черква!

Задай си въпроса дали нотариусите имат модемна връзка със службите по вписвания?! Имат , нали така. И пак могат да станат игрички.

На изповядването на сделката при нотариуса, присъстваха брокерка, адвокат и още един още по-печен брокер, който стоеше като американски набл#дател за протокола, и само следеше всичко от единия ъгъл. Макар че, имах доверие на строителя, пак държах да има повечко хора доказали се в този бранш. Хора, които правят сделки за милиони.






Тема Re: имате нужда от помощ :-)))нови [re: Highway to hell]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано29.10.08 11:12



Уважаеми господине,

наистина, четеейки ви, ми се струва, че имате нужда от специализирана помощ

. Поведението, което демонстрирате във форума ме навежда на мисълта, че в реалността сте един послушен, подтискан и постоянно мачкан човечец, който тук се преобразява и става ВЕЛИК..... и повярвайте ми, не са ви виновни брокерите, дори и да са виновни, в случая те няма да могат да ви помогнат, дори и безплатно .

Спрете с грубият тон, с манията си за величие и цинизма - наситихме се на вашата неизчерпаема грубост!

Всички тези ваши драсканици бяха на мода преди няколко години. Купувачите и продавачите днес са нормални хора, с критерий и изисквания и към агенцията, и към посредника, и към имота, и към банка и т.н. - поставят се изискванията и ние сме длъжни да ги удовлетворим, но не на всяка цена
.
Желая ви хубав и усмихнат ден!

Усмихнете се, не е трудно

П.П. Махнете се от този клуб и си потърсете вашата ниша за реализация, това е един съвет, в който ако се вслушата след време ще съм първата брокерка, на която ще благодарите



Тема Re: Понеже се начетох какви"ентеуекти" сте брокеритенови [re: Highway to hell]  
Автор spgufi2 (непознат )
Публикувано29.10.08 14:17



Highway to hell, няма да бъда толкова любезен колкото колежката, защото не смятам , че заслужаваш. Та ето за какво иде реч - нашите клиенти не са тъпаци, а тъкмо обратното и още - защо толкова се интересуваш кой каква професия има , това доколко ти влиза в работата ? Имаш избор - да ни ползваш, или не, защо злобееш ? Виж си правописните грешки и прецени сам ти ли си човекът, който може да раздава оценки ?!



Тема Re: Понеже се начетох какви"ентеуекти" сте брокеритенови [re: Highway to hell]  
Автор tzura (минаващ)
Публикувано30.10.08 15:42



Highway to hell,
защо все пак не споделиш във форума твоята професия и образование???
Страх ли те е от нещо?
Ясно е че зад оградата кучето лае смело по хората, но я да излезе от там да видим дали има и зъби...



Тема Re: Понеже се начетох какви"ентеуекти" сте брокеритенови [re: tzura]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.10.08 17:04



Недей настоява, че най-накрая ще вземе да удовлетвори желанието ти и да напише какво работи. То ще е я банкер, я едър бизнесмен, я нещо точно толкова удобно (предвид анонимността на клубовете...)



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Понеже се начетох какви"ентеуекти" сте брокеритенови [re: yниKaлнa]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано30.10.08 17:12



Абсолютно, като гледам, че пише само в интервала 12-13 часа и вечер след 17 часа, няма начин да не е велик бизнесмен, с регламентирана обедна почивка, криещ се от шефа да на го хване в издънка

.



Тема Re: Понеже се начетох какви"ентеуекти" сте брокеринови [re: svestna]  
Автор Dzoro ()
Публикувано30.10.08 18:38



Откога хората, които не пишат по форумите в работно време трябва да се срамуват от това?

Became she, what she became!



Тема Re: Понеже се начетох какви"ентеуекти" сте брокеритенови [re: Highway to hell]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано30.10.08 21:05



Виж аз незнам защо всички се затитквате за образованието а забравяте нещо основно...ВАЖНО Е ПРАКТИКАТА. Извинявай но има хора с по 5 висши образования но не могат да кажат две думи на кръст... един химик например не може да бъде литератор... обикновено образованието е в дадена сфера а не прави човека вундеркин...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: Понеже се начетох какви"ентеуекти" сте брокеритенови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.10.08 21:32



Елементарните заяждания са това, с професията и образованието.

Като че ли някой от тях може да ме убеди, че един юрист може да бъде по-добър брокер от мен, например. Или от теб. И то - само защото бил юрист.

За да си брокер са нужни много особени качества. В никакъв случай не се изчерпват с едно образование, и смело мога да кажа, че нито едно от стандартните образования не ги възпитава, тези качества. Ненапразно повечето от моите клиенти, и купувачи и продавачи, след като направим заедно по двайсетина огледа, казват : "Боже, как издържаш... Никога не бих работил тази работа!"

Имала съм и случаи мои познати, поблазнени наистина от приличните доходи, да дойдат да работят в агенцията. И една братовчедка дойде, много беше прилежна и започна с желание. Един месец издържа. Трима клиента заведе на по 4-5 огледа. Накрая спечели 700 евро и... се отказа. Не било за нея. Не можела да издържа да се прави на възпитана, когато и иде да псува...


Не, че възвеличавам гилдията. Просто е ТВЪРДЕ СПЕЦИФИЧНО. И, уважаеми наши плюватели, да знаете, че за нашата професия трябва ПЪРВО да притежаваш СПЕЦИФИЧНИТЕ качества, а ПОСЛЕ да те научат на задължителните неща. Които, горе долу всеки средно интелигентен кон би научил без проблеми. Тънкостта е да умееш да работиш с клиента. И още няколко неща.

Хайде, скачайте на плюването, дадох ви предостатъчно материал! Дори предварително мога да напиша бъдещите ви изказвания!



"Винаги има поне още една гледна точка..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.