Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Регистър на некоректните клиентинови  
Автор aivaseda ()
Публикувано01.12.07 14:03



Предлагам една нова тема, която, убедена съм , ще е от полза за всички посетители на клуба, чиято професия е търсенето и предлагането на недвижими имоти, както и правното обслужване на сделките с тях.

Мисля си, че сигурно съм един късметлия брокер, защото след доста дълго занимание с недвижими имоти, за първи път тази седмица "налетях" на клиент, който се оказа откровен мошеник.След като се опита откровено да прескочи агенцията ми и не можа, ми предложи на мен по-малко парици, за да не мине сделката през агенцията. След като и този опит не успя, все пак намери формулата да ни измами, буквално "гледайки ни в очите".

Аз лично ще публикувам тук всички имена на физически или юридически лица, с които , водена от личния си опит, не би трябвало да се свързват по-никакъв начин колегите ми, ако не желаят да си имат неприятни емоции и да бъдат завличани с неплатени комисионн за коректно положен труд.

Приканвам всички бройкери, пък и клиенти, които имат горчив опит, било с продавач, купувач, наемател или наемодател, да сочат тук неговите данни, за да не стават и други колеги жертва на подобни мошеници.



Тема Re: Регистър на некоректните клиентинови [re: aivaseda]  
Автор aivaseda ()
Публикувано01.12.07 14:10



Веднага соча и първото име на наемател, който намери всички възможни и невъзможни вратици да прескочи агенцията. Дребно човече (във физическия смисъл) с невъобразимо дребна душица.
Проблемът му се оказаха някакви си 187 евро комисионна, от която ние му направихме даже отстъпка - да заплати само 150 евро, но той реши и това да си спести. И арогантен , агресивен, нападателен - грозна картинка :

РОМЕО НИКОЛОВ ДОБРЕВ, ЕГН 53100566..,
постоянен адрес : гр. София, ж.к. Лагера, бл. 51, вх.А, ет.2я ап.6.

Представя се за управител на "Хексадом България" ООД, със седалище и адрес на управление в Пловдив.



Тема Re: Регистър на некоректните клиентинови [re: aivaseda]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано01.12.07 14:43



Сега само остава някой да се обади на въпросния човек, който спокойно може да те осъди за изнасяне на лични данни, и после г**а ти няма да е вече същия...

Деба тъпите копелета дето сте някои "брокери"...



Тема Re: Регистър на некоректните клиенти [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано01.12.07 19:38



Хе-хе.... Първите 6 цифри от ЕГН-то не са защитени лични данни.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Регистър на некоректните клиентинови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано02.12.07 00:23



А всичко останало???



Тема Просто за инфонови [re: aivaseda]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано02.12.07 02:36



да питам некоректно ли е да прецакаш брокера си когато той те цака преди това ?





Тема Re: Просто за инфонови [re: jamie]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано02.12.07 09:39



И как те цака преди това?

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Регистър на некоректните клиентинови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано02.12.07 13:05



Още по-малко пък - три имена и адрес.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Просто за инфонови [re: naci]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано03.12.07 14:23



Аз мога да ти кажа за част от лажите на брикерите. Почни никога не ти казват какъв тип е птоителството, освен ако не е ново и е ясно на клиента, говорят ти пулни глупости като напримнер всички нови сгради на които си ходил на оглед са с акт 16 а се оказва после че са пред акт 16, демек няма такъв. Всички стари сгради са с подменена ел инсталация, а като си извадя отверката и махня някой контакт се оказава че е к стари кабели с текстолна изолациа от 0.5 мм2. Като цяло вкички брокери са пълни безхаберлици и нищо неразбират от строителство, а си мислят че са големи спецове.



Тема Re: Просто за инфонови [re: _Mepakлия_]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано03.12.07 15:17



Много се съмнявам да е така.То е същото като да са карани всички коли от швейцарска пенсионерка.

Знай си границата на тъпотата



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.