Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема договор при стройтелство  
Автор saralafs (непознат )
Публикувано19.11.07 12:04



Колеги помощ!!!нашата фирма започна да строй ,а нямаме никакъв договор м/у фирмата и нашите бъдещи клиенти .фирмата ще продава и на зелено ..ако някой има такива договори ще съм му много задължена ако ми ги прати на ел.поща ..saralafs@abv.bg



Тема Re: договор при стройтелствонови [re: saralafs]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано19.11.07 15:27



Бре и нямате юрист.Стига бе.

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: договор при стройтелствонови [re: saralafs]  
Автор saralafs (непознат )
Публикувано19.11.07 16:33



има ама нещо му нямам вяра ..проверката е висша форма на доверие



Тема Re: договор при стройтелствонови [re: saralafs]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано19.11.07 20:04



най-добрата проверка ще ви бъде с втори юрист. Изключително сложна материя за случайно обсъждане в клубовете!



Тема Re: договор при стройтелствонови [re: saralafs]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано20.11.07 10:09



А може ли името на стр.фирма?

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: договор при стройтелствонови [re: saralafs]  
Автор Бapбapeлa (seventh heaven)
Публикувано20.11.07 15:06



1. трябва да си наемеш адвокат, който да ти пише договорите и да му плащаш.
2. след печалната повече от 10-годишна практика, която имат фирми от продажбата на зелено на жилища и достатъчното им клиенти висяли в съда да си търсят след това обещетения , едва ли някой ще се навие да плаща ' на зелено' . той трябва да е голям будала .
3. трябва ти и счетоводител, щото от догодина сделки за имоти над 10 000 лева ще се плащат по банков път. не е прието още от НС, обаче на 90 % е сигурно че ще го приемат.
4. далаверата в строителството почти свърши и е въпрос на време да падне мандалото окончатено.

и как точно ще проверяваш юриста си дето му нямаш вяра , след като нищо не разбираш - това са чудя. и в тази връзка ще ти напиша и пета точка :

5. безплатен обяд в тоя живот- няма. безплатно е само сиренцето в капана за мишки.

I'm a mirror , looking at me you see yourself


Тема Re: договор при стройтелствонови [re: Бapбapeлa]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано20.11.07 15:58



За справка само : продажбите на зелено вървят с пълна сила.Няма и помен от изкоп,а всичко е продадено,при това на все по-високи цени.Факт.Вземи врътни по сторителните фирми и пак ще си говорим.



Тема Re: договор при стройтелствонови [re: 4erveno_nebe]  
Автор Бapбapeлa (seventh heaven)
Публикувано20.11.07 16:11



Не е нужно да звъня. Знам че има будали или по-скоро хора, които бързат да си изперат и узаконят парите . Някои от тях след това висват в съда - нали и там хляб трябва да изкарват.

I'm a mirror , looking at me you see yourself


Тема Re: договор при стройтелствонови [re: saralafs]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано20.11.07 17:26



Здравейте,
предварително искам да ви се извиня, ако ви се стори грубичък отговора ми, но според мен е изключително несериозно строителна фирма да търси по форумите подобен договор. Искрено се надявам, че няма да строите по този начин /чрез икономии/, а контрола би трябвало да е върху начина на изпълнение на обекта, а не контрол върху юриста!

.

Пожелавам ви успех!

Е, не съм очаквала подобна тема тук!



Тема Re: договор при стройтелствонови [re: saralafs]  
Автор bilian4e (непознат )
Публикувано27.11.07 09:19



Строителство се пише!Глагола е строя! "Й" е буква от азбуката ни , но в тези думи няма място.Не се излагайте!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.