Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Имам едно камъче в обувката...нови  
Автор bravoGogo (Професионалистъ)
Публикувано25.09.07 15:56



Проблема е следния. Видях по долу някаква тема за комплекс Цариградски... Имам там във втора част едно апартаментче...няма да коментирам качество на изпълнение и тям подобни...Важното е, че за мен да си клиент в България очевидно е доста размита функция. Та въпроса ми е следния:
Кога най-рано мога да влезна вътре и да започна да го ремонтирам?

Aquila non capit muscas


Тема Re: Имам едно камъче в обувката...нови [re: bravoGogo]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано25.09.07 18:53



Технически добре е да се изчака една година след предаването на блока или секцията.Ако можеш?

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Имам едно камъче в обувката...нови [re: naci]  
Автор bravoGogo (Професионалистъ)
Публикувано25.09.07 19:40



Не мога! Интересува ме законно...Мога ли след акт 15...Искам на акт 16 да влезна и да спя там! Абе кога най-рано мога да вляза да ремонтирам! Едно на ръка, че изпълнението е под всякаква критика... Аз нали това викам да си клиент тука е размита функция!!!



Aquila non capit muscas

Тема Re: Имам едно камъче в обувката... [re: bravoGogo]  
Автор V.Grig (Анти-царист)
Публикувано25.09.07 22:34



ако те пуснат би трябвало да можеш да влезеш още на грубия строеж, а за актовете не съм сигурен но има безкрайно много случаи дето хора си живеят с години в кооперации без акт 16 ...

Комунист ли е, главата му да дрънка по паважа!


Тема Re: Имам едно камъче в обувката...нови [re: V.Grig]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано26.09.07 09:28



Можеш по всяко време ,тука няма законови срокове.Просто съм ти написал"технически",имайки предвед,улягането на самата сграда,работите извъриващи си по сградата.Степента на довършеност,технологичните срокове на видовете работи..Не коментирам изпълнението.Подписъл си договор,гони качеството!

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Имам едно камъче в обувката...нови [re: bravoGogo]  
Автор taniatot (на пост!)
Публикувано26.09.07 12:37



Според мен, когато ти е готов нотариалният акт. Всичкото време преди това е въпрос на добра воля на строителя...



Тема Re: Имам едно камъче в обувката...нови [re: taniatot]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано26.09.07 14:00



Няма нищо общо с нотариалният акт ,не бъркайте човека.

Знай си границата на тъпотата



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.