Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Съвет за 4 стаен апартаментнови  
Автор Cтoян7 (непознат )
Публикувано17.09.07 17:04



Здравейте,
Понеже знам,че във форума пишат много брокери т.е. хора дето имат поглед в/у пазара на имоти в София искам да попитам дали апартамент със следните параметри ви се струва изгоден:
София, Борово, тухла (четворки), вътрешен, 4 стаен, отлично вътрешно разпределение (според мен; аз съм купувача), ЗЖП 130 кв.м., 150 кв.м. се плащат, не е първи етаж, над офиси, тихо място, нагъчкано с блокове наоколо. Предава се на ш.з., без вътрешни врати, външна изолация, може би с радиатори (забравих да питам), ТЕЦ, 2 балкона, без мазе, изложение север/юг.
Цената е 690 евро на кв.м. Евентуално след закупуването ще трябва да се дават още пари, та цената може да скочи на 720-730 за кв.м. Очаква се да е готов края на 2008.

Благодаря предварително.



Тема Re: Съвет за 4 стаен апартаментнови [re: Cтoян7]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано17.09.07 18:08



Съмнявам се да е без мазе.Цената е твърде изгодна виж изложението.Изобщо виж мястото.Погледни и стр.планове,да не се окаже че 130 м2 ,са 110.

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Съвет за 4 стаен апартамент [re: naci]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано18.09.07 09:27



не си далеч от истината - за новото строителство квадратурата включва и стените, които на 130м2 са поне 15-тина квадрата. Ама тва е положението де - ако не му харесва - да не купува...



Тема Re: Съвет за 4 стаен апартаментнови [re: naci]  
Автор Cтoян7 (непознат )
Публикувано19.09.07 09:52



Да, това исках да чуя. Цената изгледжа "твърде изгодна". Наистина няма мазе. Апартамента си е широк. Имам плана с точните размери. Цената е такава,защото има известен риск. Орташка работа....

Благодаря



Тема Re: Съвет за 4 стаен апартаментнови [re: Cтoян7]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано19.09.07 10:08



"Известен" звучи никак,той винаги се мери с пари.Значи апартамента има килер ,щом няма мазе или таван.Каква ти е схемата на плащане?.Хубаво е да погледне компентно лице договора който ти предлагат.

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Съвет за 4 стаен апартаментнови [re: naci]  
Автор Cтoян7 (непознат )
Публикувано19.09.07 13:10



Да, има килер. "Известния" (или по-точно "неизвестния") риск идва от това, че работата е орташка и ортаците са много:-)

С предварителен договор. 10% капаро и в някакъв срок останалото (май беше 45 дена). При мой отказ капарото не се връща, при негов отказ ми се връща двойно капаро. Разбира се ще платя на адвокат да направи каквито там проверки са нужни. Не съм специалист по всичко. И адвокатите трябва да живеят и те са хора (макар,че някой се съмняват) :-).



Тема Re: Съвет за 4 стаен апартаментнови [re: Cтoян7]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано19.09.07 14:11



Адвокат вещно право,щото те всички са пенкилер!И да е технически грамотен.

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Съвет за 4 стаен апартаментнови [re: naci]  
Автор Cтoян7 (непознат )
Публикувано20.09.07 09:54



"вещно право", добре. Ще го имам предвид. Благодаря.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.