Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:59 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ипотечен кредит  
Автор Amelia_ (непознат )
Публикувано17.08.07 19:53



Някой може ли да ми каже от коя банка е най - изгодно да теглиш ипотечен кредит.Различните банки предлагат толкова разнобразни продукти, че се шашнах да изчислявам лихвите



Тема Re: ипотечен кредитнови [re: Amelia_]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано17.08.07 21:32



Пробвай с

.

Аз съм доволна, човекът свърши страхотна работа. Поставихме невъзможни условия и той ни намери банка, която да ги приеме.



Тема Няма смисъл от изчисления....нови [re: Amelia_]  
Автор AЛEK (минаващ)
Публикувано27.08.07 19:47



Всяка банка предлага не само различни лихви, но и различни условия... Възможно е да изберете банка с по-ниска лихва, а да се окаже, че излиза по-скъпо, защото текстовете на договорите им са адски сложни.....Измислени са от мастити юристи и всичко е така извъртяно и усукано, че винаги да е в полза на банката....Разумен е съвета на колегата, да се обърнете към кредитен консултант. Аз лично ползвам от 5 години Обединена Българска Банка -ОББ. Теглил съм 7 пъти ипотечен кредит и всеки път съм го погасявал предсрочно. В ОББ има наказателна лихва, а в някои банки няма такава, но пък има други подводни камъни....Успех!



Тема Re: ипотечен кредитнови [re: Amelia_]  
Автор tzura (новак)
Публикувано28.08.07 13:47



разликите в лихвите на различните банки не са толкова големи - просто са формулирани по различен начин, но резултатът е сходен. Дали лихвата ще е по-малка, а пък такса обслужване на кредит ще е по-голяма.....Няма формула, която да важи за всички. Трябва да намериш най-изгодния ЗА ТЕБ вариант.



Тема Re: ипотечен кредитнови [re: Amelia_]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано31.08.07 12:40



Купете си списание "Софийски имоти" или "......имоти" според града, в който се намирате. Вътре има таблица със съпоставки на условията за кредит на различни банки.
Сравняват следните показатели:
-размер на кредита
-срок на погасяване
-изисквания за дохода
-обезпечение на кредита
-лихва
-такса за разглеждане на документи
-комисионна при предстрочно погасяване
-комисионна за предоговаряне
-наказателна лихва при просрочие
-гратисен период
-такса за управление

МНого е прегледно. И поне първоначално може да Ви ориентира. Успех!



Тема Re: ипотечен кредитнови [re: Amelia_]  
Автор qwe222 ()
Публикувано31.08.07 16:23



ей това също не е за изхвърляне.... http://www.moitepari.bg/
като най вече можеш да гледаш каква ще е крайно върнатата сума... защото както казаха хората ниска лихва = ниска вноска но ако трябва в началото да дадеш висока такса се променят нещата....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.