Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Тема Малко инфо за панелките в Младостнови  
Автор longboat (непознат )
Публикувано23.07.07 12:39



Здравейте, търся да си купя едностаен апартамент и съм се ориентирал към Младост 1-2-3-4, защото районът ми харесва и е горе-долу добре устроен(според мен). Мислите ли, че си заслужава да дам 900евро/квМ за нещо подобно. Идеята ми е да живея в него 2-3 години и да го продам, просто ми трядва място за живеене и не ми се излиза на квартира, а и имам някакви пари кеш, които ще се обезценят {или ще ги похарча

} бързо.. Вие какво бихте направили?
По-конкретно, някой знае ли какво е състоянието на панелките в бл.349,352,353,401,411? Кога са строени и имат ли още остатъчен живот?

На отзовалите се - Благодаря и лек ден.



Тема Re: Малко инфо за панелките в Младост [re: longboat]  
Автор tzura (непознат )
Публикувано23.07.07 13:28



Заслужава си да инвестираш парите си в недв. имот. А дали после ще го продадеш или не - ти си решаваш. Но аз бих те посъветвала да се ориентираш към строителство тип ЕПК. Има и за по около 840-850 Е /м2



Тема Re: Малко инфо за панелките в Младостнови [re: tzura]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано23.07.07 20:41



Да, в момента в повечето райони апартаментите в ЕПК сгради са по-евтини от панелните. Според мен в повечето панелни блокове съседите са по-малко и по-бързо върви процеса със санирането, което доста изостава в по-големите ЕПК сгради. Но колкото повече собственици се сменят, толкова повече това ще се промени. Аз също бих заложила на ЕПК.
Всяка една сграда, било то ЕПК, панелна или масивна има минимум 70 до 100 години живот (в интерес на истината е повече).



Тема Re: Малко инфо за панелките в Младостнови [re: longboat]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано24.07.07 11:14



Е това е по непътвердени данни.Все пак първите панелки в света са построени от Хитлер и все още стоят,но нямат 100 години.В България нямат и 80.Физически конструкцията "би трябвало" да издържа практически по дълго,но има голям субективен фактор например човешкият!

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Малко инфо за панелките в Младостнови [re: longboat]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано26.07.07 08:35



баце, според мене требе да си луд или поне пиян, за да си купиш панел в Младост за 900 ойро квадрата.
Ма ти си знаеш



Тема Re: Малко инфо за панелките в Младостнови [re: longboat]  
Автор dessbess (новак)
Публикувано28.07.07 15:33








*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.