Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: ако сделката е на реална цена!нови [re: Karinka]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано18.06.07 21:05



Ами може да ги получи в брой

колкото и безумно да изглежда - често срещана практика все още.Може и по банков път.Естествено не в една сметка.И освен това става въпрос не за начина на плащане /по банков път или в брой/,а за това как продавача да е сигурен,че ще си получи парите след като се е подписал.Предложението на tzura е чисто,лесно и без излишни усложнения.Ти пък ще изкараш хората,че всеки ден си разменят суми колкото стойността на Бъкингамския дворец.Колко са сделките при които реалната цена е записана в нотариалния акт?Да не би хората да не си плучават парите?

Редактирано от 4erveno_nebe на 18.06.07 21:07.



Тема Re: Каква гаранция имам като продавач на апартаментнови [re: RG71]  
Автор RG71 (непознат )
Публикувано21.06.07 15:40



Благодаря на всички и особено на tzura. Сделката се осъществи бързо и коректно! Подписахме с купувача при нотариуса, след това в неговата банка той пред мен нареди превода за цялата сума / комисионните са ужасно големи /, изчакахме 10 мин. за потвърждение ,че сумата е преведена по моята сметка. След това отново се върнахме при нотариуса да потвърдя, че съм си получила парите и той тогава подписа нот. акт. Купувача си плати таксите, предадох ключовете и така. Всичко мина без проблеми и номерца! Успех на всички!



Тема Re: Каква гаранция имам като продавач на апартаментнови [re: RG71]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано21.06.07 23:39



Честито :-)



Тема Re: Каква гаранция имам като продавач на апартаментнови [re: Karinka]  
Автор tzura (непознат )
Публикувано25.06.07 15:07



честито и от мен !!!
Много здраве и щастие :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.