Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема цена на строеж ч/з фирманови  
Автор koko2834 (непознат )
Публикувано26.05.07 21:57



Здравейте,мисля да възложа строеж на фирма,каква е цената на завършен строеж,парцелът е във Варна?
Благодаря!



Тема Re: цена на строеж ч/з фирманови [re: koko2834]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано27.05.07 11:05



Колко струва хляба в България?

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: цена на строеж ч/з фирманови [re: naci]  
Автор pipilotaviktualia (телец)
Публикувано29.05.07 14:58



Що не отговорите на човека както трябва?Мен ме интересува същия въпрос и не виждам общо с хляба ,нито пък със салама да кажем...



Тема Re: цена на строеж ч/з фирма [re: pipilotaviktualia]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано29.05.07 15:14



Ами ще покажа общото.При мама на село 1 кг хляб струва 35 ст-бял.В софия за същият кг. и с по лошо качество плащаш 1 лв.Така е и с строителството.Отгоре на всичко е неправилно зададен въпрос.Колко струва кое напълно завършен или на груб строеж.Колко струва инфраструктурата.Колко струва хидроизолацията и с какви материали ще бъде построен.Може да се довършва с паркет от кедрово дърво.И не на последно място цената на имота.Има средни цени но те не са точни и затова са средни.От-до,От-до.Тодор Колев го е казал.Това се отняся и до Вас.Най добре си наемете специалист който да Ви посъветва дали е изгодно предложението на фирмата която ще го строй,ако Вие сте инвеститора.То и без това ще Ви трябва такъв при строежа за да не ви минат.Толкоз по въпроса за хляба.Стало понянтно?

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: цена на строеж ч/з фирманови [re: koko2834]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано29.05.07 18:37



Задайте въпрос, който включва възможно най-много подробности за строежа.
Вида на сградата - еднофамилна, жилищна, склад, магазин и т.н.
Начин на строителство.
Квадратура.
Много са формиращите цената фактори...

Никой не може да ви отговори точно, но все пак някой може да има опит и да каже от - до цена на кв.м. за грубия строеж. За довършителните работи едва ли някой ще се наеме да прогнозира, там нещата са много индивудуални.

Отделно, че цена на кв.м не е коректно да се прогнозира - тя зависи изключително много от проекта, терена, сроковете и безброй други фактори.

Темата е интересна и безкрайна, много има писано из интернет. Не вярвайте на всичко писано, дори грубите сметки трябва да се правят при готов проект.

Успех!



Тема Re: цена на строеж ч/з фирманови [re: naci]  
Автор koko2834 (непознат )
Публикувано30.05.07 21:00



на такива тъпи щайги мнението никой не иска,кото не може да отговаряш поне не се мъчи,тия които обиждат на селяни са най-големите селяндури,сигурен съм ,че прекопаваш някъде градинките и си гризкаш кожичките на пръстите.



Тема Re: цена на строеж ч/з фирманови [re: naci]  
Автор evgeni2 (непознат )
Публикувано31.05.07 00:28



надявам се да си жена,защото ако си мъж ще си ГЕЙ(педал),а да те питам свирки правиш ли naci,много ще ми е кеф да ти се регна в тъпата мутра,това е форум за взаимопомощ а не за комплексирани космати изроди.



Тема Re: цена на строеж ч/з фирманови [re: evgeni2]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано31.05.07 06:37



А се пробвай бе лайно.

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: цена на строеж ч/з фирманови [re: koko2834]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано31.05.07 06:38



А на тебе смахнатият,първо се научи да пишеш и четеш,пък тогава имай претенций"гражданино"!

Знай си границата на тъпотата


Тема издишай и се успокойнови [re: koko2834]  
Автор Penn Koff ()пират()
Публикувано31.05.07 10:42



аз съм от варна и имам известна представа от цените. за съжаление след прочетеното нямам желание да пиша по тази тема. koko3, evgeni2 (или както там искаш се наричай, защото разбрах, че си един и същ човек), това което си написал мисля, че важи в пълна сила за теб

В отговор на:

това е форум за взаимопомощ а не за комплексирани космати изроди


аз лично не видях никъде обиди на селяшка основа, но гузен негонен бяга. вместо това ти ръсиш неочаквани и нежелани обидни квалификации. ако вместо да обиждаш беше уточнил какво точно питаш, вероятно щеше да получиш и по-точен отговор.

аз лично не понасям 99% от брокерите на недвижимости, но тук има няколко човека от този бранш, които споделят, помагат и заслужават уважение, а не подобно отношение.

след като не си разбрал примера на naci за хляба, замисли се над въпроса "колко харчи дизеловият двигател?"- няма категоричен отговор без да са ясни още няколко неща, нали?

__________________________________



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.