Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ново строителство в Кръстова ваданови  
Автор Aмaндa (непознат )
Публикувано12.03.07 19:36



Здравейте,
Имаме предложение да купим апартамент 'на зелено' в Кръстова вада и много се чудим, защото не познавам добре този район. Гледахме градоустройствените планове, мястото е добро. Ходихме на парцела и ни хареса. Познаваме строителя и съм виждала построени от него сгради, т.е. нямам пристеснения към строителната фирма. Цената е нормална. Избираме първи, който апартамент харесаме - все положителни неща.
Искам да попитам какви са плюсовете и минусите на този квартал - какво е мнението ви.



Тема Re: Ново строителство в Кръстова ваданови [re: Aмaндa]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано12.03.07 22:48



1. все още неизградена инфраструктура;
2. лош или направо липсващ градски транспорт;
3. има шанс да стане добър квартал
4. при всички положения ще гледаш наоколо сравнително ниско строителство и нови сгради
5. предполагам ще бъде газифицирано
6. лично мнение - най-малко 4 години за решаване на основните проблеми по т.1 и 2
пропуснах - липса на магазини, детски градини, училища, заведения

Редактирано от Karinka на 12.03.07 22:49.



Тема Re: Ново строителство в Кръстова ваданови [re: Karinka]  
Автор Aмaндa (непознат )
Публикувано12.03.07 23:11



Благодаря Каринка!
Очакванията са блока да е готов след около 2 г и ще е газифициран - смятам, че бихме могли да се нанесем към края на 2009 (слагам известно забавяне+обзавеждане). Надявам се до тогава голяма част от проблемите по точка 1 и 2 да са решени.
Магазини, училище и заведения не ми пречи че няма наблизо - това е решим проблем, като си с кола.
Търся други минуси, които да съм пропуснала.



Тема Re: Ново строителство в Кръстова ваданови [re: Aмaндa]  
Автор naci (фашиста)
Публикувано13.03.07 10:57



Най важният,Каринка е права, лоша инфраструктура,тоест липса на всякаква.Кал,мръсотия още поне 5 години.Лошо състояние на отводнителната система.Предимство,добра микросреда и чист въдух.



Тема Re: Ново строителство в Кръстова ваданови [re: Aмaндa]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано13.03.07 18:59



щом планът ти включва чак 2009 да влезете да живеете част от проблемите може би ще бъдат решени. Не ти знам семейното положение и плановете за деца, но нали се сещаш, че те няма да бъдат с кола когато станат самостоятелни и са на възраст от 12 до 18 години :-) какво правиш? всеки път някой от родителите имат грижата да карат детето или то стои на спирката и чака почти "междуселския" автобус.



Тема Re: Ново строителство в Кръстова ваданови [re: Karinka]  
Автор Aмaндa (непознат )
Публикувано13.03.07 21:33



Детенце живот и здраве тогава ще е на 10 г. Това с чакането на автобуси ще е проблем, но не е нерешим. Като гледам познати които се пренесоха в съседните на София села и се оправят, а мястото за което ние мислим граничи с Перлите на Вътков, има спирка наблизо, даже почти "междуселска' пак е нещо
Но идеята е да видя дали може да излезе минус,за който не сме се сетили с мъжа ми, защото от няколко дни 'претегляме" и до края на месеца трябва да вземем решение. Така че благодаря за мнението! Всичко което 'чуя' е от полза.





Тема Re: Ново строителство в Кръстова ваданови [re: Aмaндa]  
Автор naci (фашиста)
Публикувано13.03.07 21:59



Аз съм "лошите".Това за перлите на Вътков е реклама та няма накъде.Тоя парцел го продаде един познат.Ама няма съвсем нищо ти казвам.И копането наоколо е около още минимум 10 години.Иначе си права ноколо се среща и спирка.Обаче съседите не ги бива.Знам.Ако те интересуват ето(346-228-910)
ICQ



Тема Re: Ново строителство в Кръстова ваданови [re: naci]  
Автор Aмaндa (непознат )
Публикувано14.03.07 12:44



??? Нещо не го разбрах това. Аз не казах, че мислим за Перлите, а че мястото е близо до него. За съседи - основно са едни не лоши къщички.
Както и да е, ще се включа на ICQ когато мога за подробности.



Тема Re: Ново строителство в Кръстова ваданови [re: Aмaндa]  
Автор naci (фашиста)
Публикувано14.03.07 13:01



Е думата ми е за" не лошите къщички".



Тема Re: Ново строителство в Кръстова ваданови [re: naci]  
Автор paraplaner4eto (луда глава)
Публикувано18.03.07 02:34



Моля кажи за "нелошите къщурки" , защото ние живот и здраве започваме да строим съвсем скоро и сме бъдещи собственици на една такава.
Аманда, няма да ти хареса това което ще кажа. От общината са казали на съседа ни, че след 7 години ще правят улиците, което не е малко време. От друга страна има доста незастроени парцели и предполагам когато приключат с улиците няма да има толкова къртене на новия асфалт, както ако ги направят следващата година.
За транспорта, незнам колко сте отдалечени, но на нас обръщалото на Хладилника ни е на 5 минути. Лошото е, че в пиковите часове трамвай 9 е препълнен, защото обслужва и кварталите на юг.
Това се сещам за сега, мисля че квартала има потенциал, но все още не изглежда по най добрия начин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.