Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Кога ли ще дойде времето  
Автор (непознат)
Публикувано09.03.07 14:47



уникалното българско чудо на природата наречено "брокер на НИ", което съчетава в себе си висша класа юрист, строителен инженер, финансит и предприемач да представи продаваните от него недвижими имоти по следния що годе цивилизован начин:


Да, вероятно е глезотия или разкриване на фирменна тайна да се представят продаваните обекти с нещо повече от "Х-стаен апартамент в квартал У", понякога и без квадратура или подробности като цена, какво да говорим за останалите дребни детайли или ненужния снимков материал, който обременява само клиентите.



Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: №]  
Автор WOLF_33 (любопитен)
Публикувано09.03.07 20:59



Повечето сериозни агенции дават необходимата подробна информация като квадратури, стаи, снимки и прочие в сайтовете си. Естествено не очакваш да дадат и адреса, нали?

Човек и добре да живее, се жени...



Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: №]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано11.03.07 12:10



Ще дойде това време, когато дойде време УНИКАЛНОТО ЧУДО НА ПРИРОДАТА, НАРЕЧЕНО БЪЛГАРИН, да се научи да бъде коректно. Докато задача №1 на 80% от клиентите е ДА ПРЕСКОЧАТ АГЕНЦИЯТА, и услугата ще бъде предлагана по този непрофесионален начин.

И това важи за всички сфери на живота ни. Поговорка си има - КАКВОТО ПОВИКАЛО-ТОВА ОТГОВОРИЛО. Народът ни е такъв, че си заслужава и политиците, и брокерите ТОЧНО ТАКИВА, КАКВИТО СА.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: WOLF_33]  
Автор (непознат)
Публикувано11.03.07 14:57



Потвърждаваш мнението, че основна пречка за еволюцията на начина ви на работа до нивото на практиката на 21 век в развитите страни е основно в начина ви на мислене, който едва ли можем да очакваме да се промени.
Защо да не дадеш адреса? Нали сте сериозна фирма, вие сте сериозни, работите със сериозни клиенти, сериозните агенции имат поне един адвокат - какво те притеснява? И не само адреса. Нормално е да се даде информация за ситуирането на имота в квартала, града, района, страната.



Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: yниKaлнa]  
Автор (непознат)
Публикувано11.03.07 15:02



Знаеш ли по какво се отличава професионалиста от аматьора?
Едва ли знаеш ако вземем предвид какво си написала.
Професионалиста винаги, без изключение върши своята работа перфектно. Той дори не си и помисля, че може да я свърши по друг начин.
Непрофесионалиста винаги и за всичко търси обяснение и извинение защо бачка калпаво и като се обърне назад вижда само една диря от *****, които е оставил след себе си.
п.п. Добре, че примерно повече от медицинските работници и лекари не работят по твоята логика!



Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: №]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано11.03.07 16:34



Я да те чуя, драги, ТИ какъв професионалист си, що за професия упражняваш, и да дойда да те проверя как точно я упражняваш? Пък тогава ще преценя имаш ли право изобщо да се намесваш по този въпрос.

Не е далече примерът, че съм безусловно права. Прочети темата на едно прасе, тук наоколо, което Е ИЗРАБОТИЛО ЦЯЛА СТРАТЕГИЯ относно това КАК ДА ИЗЛЪЖЕ БРОКЕРА... Братовчедка си щял да води тя да подписва договори и да ходи по огледи, а после той да ходи след нея да си преговаря със собствениците.

На това свинство, освен да се изплюеш отгоре, друго какво? Да му работиш професионално на такъв ли? Че той си е за затвора, още като му видиш помислите ти става ясно! Или пък, ако не е за затвора - Е ЗА ПАРЛАМЕНТА!



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема когатонови [re: №]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано11.03.07 17:37



се приеме закон за тази работа, когато се създаде единен имотен регистър, когато се създаде единна база данни за продаваемите имоти и в до нея имат достъп само лицензирани брокери, когато образованието за тази работа се направи примерно като в щатите - 2 години.
И когато ти - клиента, работиш коректно само с един брокер и си подписваш договора с него.



Тема Re: когатонови [re: Karinka]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано11.03.07 18:58



Е, това за единия брокер е леко прекалено. Нека си имат право на избор хората, нали затова е конкуренцията? Но да бъдат така добри да си плащат за извършената работа. Или ДА НЕ ПРИЕМАТ да им я вършат.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Не е прекалено!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано11.03.07 21:50



Например в Щатите и Канада е точно по този начин. Имам доста познати, които са си купили имоти и там е точно така. И смятам, че е добро.
Когато се продава имот се обявява в един общ регистър на обявените за продажба имоти. До пълната информация в него имат само брокери (адрес, собственик и т.н.). Клиентите имат достъп само до описателната част на имотите. За да има пълна правоспособност един брокер преминава около 2 годишно обучение. До тогава може да е само агент - т.е. само да води клиента по огледи.
Но забележи и следните подробности: комисионната е между 6 и 12% е я плаща само продавача на неговия си брокер. От нея брокера на продавача дава около половината на брокера на купувача. Казвам около, защото е въпрос на договаряне между двамата брокери. След като имота бъде харесан купувача плаща за техническа експертиза какво трябва да бъде отремонтирано в имота и или неговата стойност се приспада от цената, или продавача го извършва за негова сметка. След като се договорят цената и останалите подробности от сделката отново купувачът плаща адвокатски хонорар за сделката, както и застраховка за нея. Освен това всички огледи на имотите са в общ регистър и първо право да купи дадения имот има купувача, който първи го е посетил. Докато той не се откаже да го купи не може да се влезе в преговори със следващия. Относно имотния регистър, който имат и до който всички лицензирани брокери имат достъп, защото са си платили да имат такъв: даден клиент си харесва имота на съседната пряка и се обръща към агенция, за да влезе в преговори със собственика му относно евентуалната му покупка. Дори да не е бил обявен за продажба.
Естествено никой не е забранил сам да си сложиш пред вратата табелка "ПРОДАВА СЕ" или "ДАВА СЕ ПОД НАЕМ".
Относно наемането: управителя на апартаментните сгради, а и дори самия собственик може да ти поиска да докажеш доходите, които получаваш, за да бъде сигурен, че ще му плащаш наема.
Относно първоначалните разговори с брокерите категорично и там изискват от купувачите точни параметри за това, което искаш да купиш и от коя банка и как точно ще платиш парите. Няма такива работи като тук - бе ти ми покажи всички двустайни в младост, няма значение колко струват.



Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: №]  
Автор WOLF_33 (любопитен)
Публикувано11.03.07 22:06



Разбира се, че ще ти отговоря, и то веднага. И ще се аргументирам. И ще ти кажа и защо ти пък потвърждаваш тезата ми, че основна пречка за еволюцията на начина ни на работа до нивото на практиката на 21 век в развитите страни е основна в начина на мислене на БЪЛГАРИНА - типичния пример за който можеш да намериш в една темичка тук - "posredni4estvo ot firmi", отворена от "mixteriosos " - ето ти линк за по-лесно: http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=imoti&Number=1946890424&page=0&view=collapsed&sb=5&part=4#Post1947048774.
Първо я прочети, ама цялата, и тогава ми кажи коя нормална агенция в БЪЛГАРИЯ би дала адреса на апартамента, който предлага. При положение, че 85 процента от купувачите само гледат как да я преметнат и да избягат от договорите, които подписват с лека ръка, без каквото и да било намерение да ги спазват - че от тях ще чакаш честност? Че някой от тях ще ти оцени труда за това, че си му го предложил? Неееееее - ще се ухили бай ти Ганя от душа и ще си каже" "Бах тези балъци, ох да са живи и здрави, че ако нямаше такива, как щях да стана такъв тарикат бе, еййй". Това - за БЪЛГАРИЯ. Да, в нормалните държави е друго. В нормалните държави обаче няма "mixteriosos"-и, там всеки знае, че труда на другия има цена. И си я плаща.
Да, сериозна фирма сме. Да, всички наши оферти са посещавани от нашите брокери и имаме снимки. Да, имаме си и адвокат. Да, посписват договори клиентите. Да, хабим време, нерви и пари по тях. И да, понякога ни лъжат, въпреки всичко. Все пак сме в България. И когато "mixteriosos" стане нормален гражданин, тогава и ние без страх ще даваме в сайта си и адресите. А дотогава - само снимки и подробна информация за имота.

Човек и добре да живее, се жени...



Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: yниKaлнa]  
Автор WOLF_33 (любопитен)
Публикувано11.03.07 22:10



Извинявай, униКална, че преди да съм прочел темите ти, отговорих на всезнайкото тук същите неща, които и ти казваш. Така и не можах обаче да му разбера нещо идеята за професионализъм...

Човек и добре да живее, се жени...



Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: WOLF_33]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.03.07 10:04



РЕШИТЕЛНО НЯМА за какво да ми се извиняваш. Всеки нормален човек БИ ТРЯБВАЛО да разсъждава по този начин и не е чудно отговорите на НОРМАЛНИТЕ хора да се припокриват.

Обаче живеем ли в НОРМАЛНА държава, сред НОРМАЛНИ хора? РЕШИТЕЛНО НЕ.

Прави ли ти впечатление как въпросното прасе ИЗОБЩО НЕ СЕ СВЕНИ да сподели в клуба намеренията си да прави мошеничества? Това значи, че то ОПРЕДЕЛЕНО ГИ СМЯТА ЗА НЕЩО НОРМАЛНО!!
Въпросното прасе, обаче, със сигурност ще оплюе от все сърце примерно политиците, че лъжат, мошеничестват и се облагодетелстват на чужд гръб. Без изобщо да си дава сметка, че в друг мащаб ТОЙ ПРАВИ СЪЩОТО. И че ако един ден той стане политик - ЩЕ БЪДЕ ОЩЕ ПО-БЕЗМИЛОСТЕН към избирателите си, отколкото тези, които плюе сега...

Винаги съм твърдяла, че българите СМЕ БОКЛУЦИ. С извратено съзнание.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: когатонови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (член)
Публикувано12.03.07 10:16



Е, това за единия брокер е леко прекалено.

От това едно едничко изречение на нормалния човек му става ясно колко си ДАЛЕЧ от същността на думичката "БРОКЕР", и това съм се опитвал да го обясня поне 20 пъти тук. Жалко, че никой от вашето съсловие не го разбира... Ще опитам пак обаче.

В нормалните страни, когато си търсиш имот за наемане, покупка, или пък отдаваш/продаваш имот, си НАЕМАШ БРОКЕР, който да ти върши тази работа. На него му се плаща, за да защитава интересите ти и да РАБОТИ ЗА ТЕБ!!! Този брокер, знаейки много добре какво търсиш/предлагаш, има задачата да се свърже с други агенции, т.е. други брокери. Например ако аз търся да купя жилище, а ти като собственик продаваш такова, моят брокер си говори с твоя брокер. Схващаш ли въобще как протича процеса? Когато моят брокер реши, че твоето жилище отговаря на изискванията ми, организира среща, оглед и т.н. Ако не отговаря, просто ме уведомява по телефона и продължава да търси нататък. Както се досещаш, човека работи ЗА МЕН и МОИТЕ ИНТЕРЕСИ, и напълно си заслужава комисионната. И когато този човек си върши работата както трябва, втори не е необходим...

Обратно, тук в нашата мила родина, услугата която се предлага от така наречените АНИ, няма нищо общо с услугата, за която е редно да се плати тлъстата комисионна. Точно по тази причина са малко лудите, които доброволно ще ви дадат една торба пари за никаква работа.

А фо досподина Волф 33 или както там беше - нещо ми говориш все за нормални агенции, които работели както трябва - посочи 2-3 имена бе джанъм, че аз не се сещам да съществува такъв феномен по нашите земи. Ако ще започваш с Адрес или Явлена обаче, моля спести си писането, те също не стават за чеп за зеле, колкото и да са големи и известни...



Тема Re: когатонови [re: Blake]  
Автор WOLF_33 (любопитен)
Публикувано12.03.07 11:23



Блейк, нали именно за това сиговорим? Ясно е, че това на което ти му казваш "брокер", по същността си е точно това, за което си говорим тук и напълно се припокриват представите както на теб, така и на каринка и на някои други, с изключение на автора на тази тема - за него брокер е създание, което е сътворено от природата, за да може той да си доказва българската мъгественост (разбирай тарикатлъка) върху него - веднъж, за да спести пари за труда на друг, втори път за да се докаже пред себе си колко е велик тарикат, и да не изброявам още повече, че ще стигна и до епитети :-)
Та, драги Блейк, в България съществуват точно такива брокери. Това, че не си имал късмет да улучиш на такива, не ти дава правото да лепваш етикет върху всички. И аз съм ходил на пищман майстори за кола, попадал съм на пишман лекари, на пишман какво ли не, но НИКОГА не съм сипозволил да кажа: всички майстори, лекари прочие са шарлатани, затова дай да видим сега как да ги "пре..ба".
И не, няма начин да ти кажа няколко имена по простата причина, че не искам да правя реклама на агенцията, към която работя, както и на други коректни такива. И не защото не искам хората да знаят кои са коректни, а защото и измежду дрлугите вероятно има коректни, а в едно такова сравнение би излязло, че попадат в списъка на некоректните. И не, нямам предвид Адрес или ЯВлена, за които пишеш. Не винаги мастодонтите в бранша са коректни и могат да ти обърнат необходимото внимание, с извинение към колегите там, но сме имали с тях случаи на тотална некоректности непрофесионализъм.
И между другото, съм адвокат от над 10 г и обслужвам агенция за недвижими имоти. Това във връзка с твърденията ти за образованието и опита :-)

Човек и добре да живее, се жени...



Тема Re: когатонови [re: WOLF_33]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.03.07 11:47



Изобщо не се хаби да разговаряш с Черния сериозно. Той е от онези, на които винаги всичко им е ясно и споровете с него са като блъскане на глава в стена. Или пълнене на кофа без дъно. Единственият смисъл от диалог с него в клуба е надеждата, че докато пишеш уж на него, даваш възможност на останалите читатели да понаучат нещо ново и полезно.

Всъщност - тази цел си струва блъскането на глава в стена. И аз го правя чат-пат.



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: когатонови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.03.07 15:00



Ако искаш да ми кажеш, че на запад НИКОЙ НЕ СИ И ПОМИСЛЯ да се обърне към няколко агенции, отново доказваш, че не си в час. Всичките ти знания са сухи и прочетени. Личният ми опит при живота ми ТАМ показва точно обратното. Не е лошо и ти да поизлезеш за малко от родината, но не на екскурзия, а близо до живота и хората, за да понаучиш туй-онуй. И тогава да пишеш с компетентен и поучителен тон.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: когатонови [re: yниKaлнa]  
Автор WOLF_33 (любопитен)
Публикувано12.03.07 17:21



То и аз бях писалтова в някой отговор по-горе - има смисъл, ако поне няколко от четящите тук вземат, та се позамислят...



Човек и добре да живее, се жени...

Тема Re: когатонови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (член)
Публикувано12.03.07 18:04



хаха, е тука лееекичко се поуля... за сведение на посрещачите, мога да се закълкна, че съм бил на доста повече места в чужбина от теб, както и че на някои от местата имам достоверни източници на информация от първа ръка, които просто няма как да пренебрегна...

Ще ти дам 1 пример. Спопмняш ли си, едно време имаше една тема как тъпите българи се блъскали да си купуват жилища, а видиш ли швейцарците не правели това и си живеели под наем до дълбоки старини. Цледователно няма смисъл в нашите действия, и колко сме застреляни. Още тогава ти казах, че на практика е невъзможно да пренесеш сляпо чуждия опит у нас, но ти продължи да се дървиш. Е, съвсем случайно имам много добра позната, колежка и т.н., живееща от години в Швейцария (женена за швейцарец-бизнесмен). Така че веднъж е попитах в прав текст как е положението там по тая тема, и тя ми отговори горе-долу следното: "Да, наистина е така, всички живеят под наем. Имам съседка-бабичка на 70-тина години, живее под наем в голям апартамент. САМО ЧЕ!!! (обърни внимание на фактите) бабичката си позволява поне два пъти в годината да ходи на екзскурзии в чужбина, и то не до съседни държави, а да речем до Австралия, Индия, Южна Америка и т.н."

Та така, не е лоша дори и да познаваш фактите, да ги асимилираш по правилния начин, щото се съмнявам един ден като станеш пенсионерка със 200 лева пенсия и без собствено жилище, да можеш да си позволиш да си наемеш жилище за 300 евро на месец. Нали?

А това че знанията ми били сухи (??? това какво ли значи) и прочетени (??? интересно откъде) ми докарва само солидна порция смях... Колкото до прякора ми - ако беше мааалко по-интелигентна, а и знаеща езици, щеше да си направиш простия извод, че няма нищо общо с черния цвят. Ама както и да е, нали си Професионалистка... ха... ха... ха...



Тема Re: когатонови [re: WOLF_33]  
Автор Blake (член)
Публикувано12.03.07 18:05



Не знам човече, може и да говорим за едно и също нещо, но както вече споменах, от около 10 години имам вземане-даване с АНИ, попадал съм на над 20-30 брокери/агенции, и досега няма един такъв, който да прилича поне малко на това, което написах...



Тема Re: Не е прекалено!нови [re: Karinka]  
Автор naci (фашиста)
Публикувано12.03.07 18:17



Абсолютно верно!Закооооооооон тебе!



Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: yниKaлнa]  
Автор (непознат)
Публикувано12.03.07 19:33



Как ще ме прецениш като си една злобна лелка без образование?
Много пишеш. Да не си пенсионерка, която няма какво да прави?



Тема Re: когатонови [re: Karinka]  
Автор (непознат)
Публикувано12.03.07 19:37



Софтуера бе създаден 1999-2000г. Нещо липсва интерес за създаване н абазата.
Само брокерите ли да имат достъп? Тогава вие ще давате информация на нотариусите. Брейййй.
Подвъпрос - в коя страна клиента му се иска да дава пари на посредник, и ако му се иска защо му се иска. А в българия защо не му се иска, или защо си мислите, че на всички не им се иска?



Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: WOLF_33]  
Автор (непознат)
Публикувано12.03.07 19:39



Ами ако не можеш да спечелиш доверието на клиентите си, ако не можеш ти да ги накараш да те търсят и с желание да ти плащат, или поне юриически да ги обвържеш - защо не си смениш работата?



Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: WOLF_33]  
Автор (непознат)
Публикувано12.03.07 19:40



Ако още един път ме наречеш всезнайко - ще те изведа от дискотеката!



Тема няма да влизам в безсмислени споровенови [re: №]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано12.03.07 22:56



просто защото на теб ти се спори.
Но:
1. За кой точно софтуер говориш ти?
2. Каква информация трябва да дават според теб брокерите на нотариусите?
3. По подвъпроса ти "в коя страна клиента му се иска да дава пари на посредник, и ако му се иска защо му се иска" - там където клиента си цени времето.
4. Никога не съм твърдяла, че в България на всеки му се иска.
Ще отворя една скоба, а ти възприемай както намериш за добре написаното от мен - правила съм няколко лични сделки (и покупка и продажба) - изключително доволна съм, че имах брокер до себе си. И ще ти обясня защо - независимо от всичко, което знаех, че трябва да се направи успях всичките пъти да забравя половината неща, които трябва да се направят. Когато човек прави сделка за имот той мисли за други неща.
Смятам, че можеш да изказваш мнението си като спазваш тона, с който ти говорят от другата страна. В противен случай е най-малкото неучтиво към нея. Показва липса на елементарно възпитание.



Тема Re: когатонови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано13.03.07 07:19



ПОУЛЯ, братче, се пише с О. Произлиза от ОЛИВАМ - нещо, което ти правиш редовно тук. И няма как да се закълКнеш, че си живял повече от мен в чужбина, след като изобщо няма как да знаеш самата аз колко точно съм била там и къде. Поредната ти Уливка. И клетвите ти са менте, както всичко друго.

Ако ще пишем по стари теми - не съм навита. Нямам време (за разлика от теб очевидно) да ровя из архивите. Пък и това, което ти сам написа за швейцарския ти източник само доказва моята правота. Тогава, доколкото си спомням, твърдях, че ТАМ се живее предимно под наем, и че ЩЕ ДОЙДЕ ДЕН, в който психиката тук ще се промени, заедно с начина на живот, и ние също ще започнем да разсъждаваме така.

Нещо не забелязвам да си написал по ДНЕШНАТА тема какво казват източниците ти? Дали ти се кълнат, че никога не ползват повече от една агенция? Не ми се вярва. Ако са доволни - да, но ако не са??

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: №]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано13.03.07 07:23



Имам две висши. Музикално и икономическо. А ти?

Преценките се дават не според ОБРАЗОВАНИЕТО на преценяващия, а според това как обслужва ОБСЛУЖВАЩИЯ. Или ти обслужваш тези, за които работиш, според образованието им?

Та не разбрах - какво точно работиш?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: когатонови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (член)
Публикувано13.03.07 10:17



Уффф, айде не ми говори глупости, и не ми следи правописа, особено като бързам и съм ядосан на тъпи лелки като тебе... Тука всеки, който няма какво да каже, почва да следи за правопис...

Конкретно за Швейцария не става въпрос за манталитет, а за финансови възможности и социална политика. Както вече споменах, времената, когато БГ пенсионера ще може да си позволи да живее под наем и да се издържа (екскурзиите ги оставям настрана), се намират някъде във следващото столетие, затова няма смисъл да се отваряш на тази тема.

Колкото до текущата - вече казах почти всичко, което имаше да се казва, и ДА, поддържам темата за единия брокер. И освен това, идея си нямаш какви реплики съм чувал по темата - такива, които ще ти се струват научна фантастика, ама за съжаление в белите страни са реалност. Само един кратък пример - преди време търсих парцел заедно с другия ми "източник", живеещ дълги години в Холандия... Та намирам нещо горе-долу подходящо (доколкото може да се определи от 5-те думи обява), и му го показвам (на източника). Цената беше някъде към 22000 евро. Пича ми вика "е са ако беше тука, веднага се обаждам на БРОКЕРА МИ (!!!) да ходи да се пазари да го види, да му намери някой кусур и да го вземем за 18000". Та това как го виждаш в контекста на тукашния "бизнес" със недвижими имоти??? Да не говорим, че ако кажа подобно нещо на т. нар. "брокера ми", веднага ще бъда залят със словесен поток "ама това няма да стане", "ама цените са такива", "не може да се коментира цената" и т.н. Всичкото това ще се случи поради мързел, поради неумения у "брокера" или поради факта, че ще вземе 50 евро по-малко комисионна (избери си сама едно или повече от трите)!

Други въпроси имаш ли?



Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: №]  
Автор WOLF_33 (любопитен)
Публикувано13.03.07 10:35



ми ако исках, щях да я сменя работата си. Да, имаме такива клиенти. Имаме обаче и мошеници-клиенти, колкото и да не ми се иска. И повечето от тях мрънкат тука по темите.

Човек и добре да живее, се жени...



Тема Re: когатонови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано13.03.07 12:07



Въпроси нямам. Човек задава въпроси, когато има надежда, че ще получи смислени отговори. А не научно-фантастични. За това си има клуб "Научна фантастика".

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: когатонови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (член)
Публикувано13.03.07 13:56



само не разбрах на кое написано от мен лепваш етикет "фантастика"???
всичко, което пиша, е реално случило се, за разлика от твоите теоретични разработки... Знам, че е неудобно да го чуеш, но за съжаление е така...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.