Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: yниKaлнa]  
Автор (непознат)
Публикувано12.03.07 19:33



Как ще ме прецениш като си една злобна лелка без образование?
Много пишеш. Да не си пенсионерка, която няма какво да прави?



Тема Re: когатонови [re: Karinka]  
Автор (непознат)
Публикувано12.03.07 19:37



Софтуера бе създаден 1999-2000г. Нещо липсва интерес за създаване н абазата.
Само брокерите ли да имат достъп? Тогава вие ще давате информация на нотариусите. Брейййй.
Подвъпрос - в коя страна клиента му се иска да дава пари на посредник, и ако му се иска защо му се иска. А в българия защо не му се иска, или защо си мислите, че на всички не им се иска?



Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: WOLF_33]  
Автор (непознат)
Публикувано12.03.07 19:39



Ами ако не можеш да спечелиш доверието на клиентите си, ако не можеш ти да ги накараш да те търсят и с желание да ти плащат, или поне юриически да ги обвържеш - защо не си смениш работата?



Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: WOLF_33]  
Автор (непознат)
Публикувано12.03.07 19:40



Ако още един път ме наречеш всезнайко - ще те изведа от дискотеката!



Тема няма да влизам в безсмислени споровенови [re: №]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано12.03.07 22:56



просто защото на теб ти се спори.
Но:
1. За кой точно софтуер говориш ти?
2. Каква информация трябва да дават според теб брокерите на нотариусите?
3. По подвъпроса ти "в коя страна клиента му се иска да дава пари на посредник, и ако му се иска защо му се иска" - там където клиента си цени времето.
4. Никога не съм твърдяла, че в България на всеки му се иска.
Ще отворя една скоба, а ти възприемай както намериш за добре написаното от мен - правила съм няколко лични сделки (и покупка и продажба) - изключително доволна съм, че имах брокер до себе си. И ще ти обясня защо - независимо от всичко, което знаех, че трябва да се направи успях всичките пъти да забравя половината неща, които трябва да се направят. Когато човек прави сделка за имот той мисли за други неща.
Смятам, че можеш да изказваш мнението си като спазваш тона, с който ти говорят от другата страна. В противен случай е най-малкото неучтиво към нея. Показва липса на елементарно възпитание.



Тема Re: когатонови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано13.03.07 07:19



ПОУЛЯ, братче, се пише с О. Произлиза от ОЛИВАМ - нещо, което ти правиш редовно тук. И няма как да се закълКнеш, че си живял повече от мен в чужбина, след като изобщо няма как да знаеш самата аз колко точно съм била там и къде. Поредната ти Уливка. И клетвите ти са менте, както всичко друго.

Ако ще пишем по стари теми - не съм навита. Нямам време (за разлика от теб очевидно) да ровя из архивите. Пък и това, което ти сам написа за швейцарския ти източник само доказва моята правота. Тогава, доколкото си спомням, твърдях, че ТАМ се живее предимно под наем, и че ЩЕ ДОЙДЕ ДЕН, в който психиката тук ще се промени, заедно с начина на живот, и ние също ще започнем да разсъждаваме така.

Нещо не забелязвам да си написал по ДНЕШНАТА тема какво казват източниците ти? Дали ти се кълнат, че никога не ползват повече от една агенция? Не ми се вярва. Ако са доволни - да, но ако не са??

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: №]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано13.03.07 07:23



Имам две висши. Музикално и икономическо. А ти?

Преценките се дават не според ОБРАЗОВАНИЕТО на преценяващия, а според това как обслужва ОБСЛУЖВАЩИЯ. Или ти обслужваш тези, за които работиш, според образованието им?

Та не разбрах - какво точно работиш?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: когатонови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (член)
Публикувано13.03.07 10:17



Уффф, айде не ми говори глупости, и не ми следи правописа, особено като бързам и съм ядосан на тъпи лелки като тебе... Тука всеки, който няма какво да каже, почва да следи за правопис...

Конкретно за Швейцария не става въпрос за манталитет, а за финансови възможности и социална политика. Както вече споменах, времената, когато БГ пенсионера ще може да си позволи да живее под наем и да се издържа (екскурзиите ги оставям настрана), се намират някъде във следващото столетие, затова няма смисъл да се отваряш на тази тема.

Колкото до текущата - вече казах почти всичко, което имаше да се казва, и ДА, поддържам темата за единия брокер. И освен това, идея си нямаш какви реплики съм чувал по темата - такива, които ще ти се струват научна фантастика, ама за съжаление в белите страни са реалност. Само един кратък пример - преди време търсих парцел заедно с другия ми "източник", живеещ дълги години в Холандия... Та намирам нещо горе-долу подходящо (доколкото може да се определи от 5-те думи обява), и му го показвам (на източника). Цената беше някъде към 22000 евро. Пича ми вика "е са ако беше тука, веднага се обаждам на БРОКЕРА МИ (!!!) да ходи да се пазари да го види, да му намери някой кусур и да го вземем за 18000". Та това как го виждаш в контекста на тукашния "бизнес" със недвижими имоти??? Да не говорим, че ако кажа подобно нещо на т. нар. "брокера ми", веднага ще бъда залят със словесен поток "ама това няма да стане", "ама цените са такива", "не може да се коментира цената" и т.н. Всичкото това ще се случи поради мързел, поради неумения у "брокера" или поради факта, че ще вземе 50 евро по-малко комисионна (избери си сама едно или повече от трите)!

Други въпроси имаш ли?



Тема Re: Кога ли ще дойде времетонови [re: №]  
Автор WOLF_33 (любопитен)
Публикувано13.03.07 10:35



ми ако исках, щях да я сменя работата си. Да, имаме такива клиенти. Имаме обаче и мошеници-клиенти, колкото и да не ми се иска. И повечето от тях мрънкат тука по темите.

Човек и добре да живее, се жени...



Тема Re: когатонови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано13.03.07 12:07



Въпроси нямам. Човек задава въпроси, когато има надежда, че ще получи смислени отговори. А не научно-фантастични. За това си има клуб "Научна фантастика".

"Винаги има поне още една гледна точка..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.