Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: процента при продажбанови [re: dated]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано20.11.06 09:24



Ами ние така или иначе ги обсъждаме, тези мнения на клиентите, нали им отговаряме?!?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: процента при продажбанови [re: dated]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано20.11.06 10:41



Мисля съм казала мнението си за работата на АНИ - закон или правилник.
Докато има възможност, хора които нямат подходящите знания и умения да посредничат при сделки с имоти (продажби или наеми) ще има изпищели клиенти. Но нещата са взаимни - т.е. и самите клиенти да изискват сключването на договори с агенциите и т.н.

Нямам какво да коментирам повече.

Последно: пиша в този клуб, за да помогна на някой, които има нужда от помощ и поставя въпроси, не за да си чеша езика.



Тема Re: процента при продажбанови [re: yниKaлнa]  
Автор dated (непознат)
Публикувано20.11.06 13:14



Така е. Но много пъти отговора се свежда до "така е прието в бранша, на който не му изнася да се спасява сам" (това не е цитат, а само мое усещане)...

При разговори с колеги, които са на друго мнение аргументите би трябвало да са по-различни. Или само така си мисля?





Тема Re: процента при продажбанови [re: Karinka]  
Автор Penn Koff ()пират()
Публикувано20.11.06 23:02



специално за тебе си знаех, че си сред мозъците на "шок и ужас" или както там бяхте я кръстили операцията.

________________________________



Тема Re: процента при продажбанови [re: Karinka]  
Автор Penn Koff ()пират()
Публикувано20.11.06 23:03



В отговор на:

Мисля съм казала мнението си за работата на АНИ - закон или правилник.
Докато има възможност, хора които нямат подходящите знания и умения да посредничат при сделки с имоти (продажби или наеми) ще има изпищели клиенти.


е точно тука може да си стиснем ръцете. иначе лично аз си чеша езика, когато коментираме работата на брокерите, щото за мен всяка сделка си е сама за себе си и важащото единия път, може да не важи следващия. донякъде (а може би най-вече) заради тази липса на каквито и да е категорично спазвани правила в този бизнес.

________________________________


Тема Re: процента при продажбанови [re: Penn Koff]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано20.11.06 23:06



по-лошото е, че обичам да взимам пари и ми предложиха сериозна комисионна, за да подпомогна и събитията на 11-ти септември
ама това, моля те, нека остане тайна! разчитам на теб!



Тема Re: процента при продажбанови [re: Karinka]  
Автор Penn Koff ()пират()
Публикувано21.11.06 00:00



гроб съм.

хм, по това време на денонощието звучи малко зловещо това клише.

________________________________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.