Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: не е за частни лица:-))))нови [re: donald trump]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.02.09 12:51



Вторият начин е най-чист според мен.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: не е за частни лица:-))))нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано27.02.09 12:57



Между другото има и други варианти, но те са търговска тайна и са абсолютно обезпечени и за двете страни от юридическа гледна точка.



Тема Re: не е за частни лица:-))))нови [re: svestna]  
Автор ga_l (непознат)
Публикувано27.02.09 13:15



абе те въпросните брокери са отишли на село при майка ми и са се представили поискали са разрешение да снимат и тя се е съгласила нали е продавач как не но аз съм търговец и правилото е пусни продукта по евтин за да продадеш по бързо не знам тези господа как го мислят но те тябва да са наясно че с тези цени така ще си останат.

а за документите не съм дала значи и двете страни сме заинтересовани от продажбата нямам сметка да лъжа някого а и всички сме грамотни да се поинтересуваме какви документи трябват като си си сложил главата в торбата......



Тема Re: не е за частни лица:-))))нови [re: donald trump]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.02.09 13:31



Да, щом е не е забранено от закона, няма пречка да се прилагат.



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: не е за частни лица:-))))нови [re: ga_l]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.02.09 13:33



Зависи на какъв пазар предлагат имота. Нещо, което за нашия купувач може да е скъпо, за чуждия може и да е евтино на фона на цените на местния му пазар.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: не е за частни лица:-))))нови [re: ga_l]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано27.02.09 14:13



Я си представи, че си сложила нереално ниска цена на имота си?

И второ - не разбрах за акта... Трябва да знаеш, че ако искаш да си коректна - трябва да им дадеш нотариалния акт (копие де), за да си направят проверките още преди да са намерили купувач. Защото много често се случва имотът да има тежести, за които дори собственикът не подозира. И тогава целият труд отива на кино. Добре е, ако не ти се дава акта, да си извадиш сама удостоверението за тежести и да им го покажеш, когато се свързваш с тях. Така и вълкът ще е сит, и агнето - цяло.

В противен случай ти насила натикваш брокерите в ситуация да бъдат ОБВИНЯВАНИ в това, че не знаят какво продават... Ако си купувач - как би реагирала? Няма ли да пишеш тук после "Тия бездарници ми пробутват имот с тежести, защо не са го проверили предварително?"

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: не е за частни лица:-))))нови [re: yниKaлнa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.02.09 14:17



Какво значи нереално ниска цена? Колкото искат, толкова. Ако имат съмнения, да си наемат оценител, който да ги ориентира.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: не е за частни лица:-))))нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано27.02.09 14:21



Веднага ще ти обясня, значи има хорица, за които 10000лв. са доста голяма сума... някой път продават на безценица, по простата причина че няма как да се ориентират в цените... знаеш на село как е... и от незнание те просто подаряват имота... Имах една клиентка, която продаде къща с двор за 500лв. толкова й давали а тя незнае как вървяло... не че е била на зор, просто толкова й предложили...

Никога не е късно да станеш за смях...

[

Тема Re: не е за частни лица:-))))нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано27.02.09 16:51



"Колкото искат-толкова" е приказка на страничен човек. Нашата работа нали според вас трябва да е да работим за интереса на клиента си? Как ще стане това, ако не му обясня, че в момента дори и най-ниските цени на пазара са, примерно, два пъти по-високи от това, което той иска? Ако наричаш това "Защитаване на интерес"... Дори и да нямат съмнение - трябва да им се отворят очите.

Да, продажният човек ще си купи сам този имот и после ще го препродаде веднага... И това ли наричаш "Защитаване на интерес"? ЧИЙ интерес?



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: не е за частни лица:-))))нови [re: arrvv]  
Автор Gofy (искам да знам)
Публикувано27.02.09 18:01



Е то за нейната къща сигурно е имало един автобус с мераклии. За да не знае, значи в това село просто не е имало интерес за купуване на имоти. Не ги изкарвай чак такива будали хората по селата.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.