Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сглобяеми къщи - за и противнови  
Автор pancake (sweet)
Публикувано16.03.06 22:59



Здравейте, предстои ми строеж на къща/вила. Напоследък чета за предимствата на сухото строителство. Моля, ако някои от вас живеят, ползват сглобяеми къщи да си кажат мнението относно цени, сигурност, удобства,предимсва и недостатъци.



Тема Re: Сглобяеми къщи - за и противнови [re: pancake]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано17.03.06 13:11



аз съм скептично настроена към този вид строителство . но ще ми е интересно да чуя сравнения между него и традиционното. естествено, ако някой реши да даде информация.



Тема Re: Сглобяеми къщи - за и противнови [re: pancake]  
Автор Измaмeнaтa oт Areнция ()
Публикувано17.03.06 13:17



едва ли ще стане добра дискусия по темата вече в този клуб. Аз имам какво да кажа и съм много доволна за една къща която ми доставиха от Брацигово и монтираха за няма и 6 часа. Но клубът вече не става за дискусии вече жалко жалко... Оправяй се сам!



Тема Re: Сглобяеми къщи - за и против [re: Измaмeнaтa oт Areнци]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано17.03.06 13:20



Да, те циркаджийте за толкова време опъват шатрата. Ти каква си точно - палячото или чистиш лайната на слоновете?



Тема Re: Сглобяеми къщи - за и противнови [re: Измaмeнaтa oт Areнци]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано17.03.06 13:26



дискусия ще стане - не се притеснявай изобщо. какви гаранции искаш за това ???

ако имаш информация и мнение - моля напиши го.

за каква цел ползваш тази къща- за постоянно живеене или като вила, на която ходиш от време на време.



Тема Re: Сглобяеми къщи - за и противнови [re: BobyB]  
Автор Измaмeнaтa oт Areнция ()
Публикувано17.03.06 22:13



Нещо не си възпитан изобщо. А и съм права де започваш да обсъждаш посетителите тука а не темата. Нищо де продължавай да пишеш.... Измисли и за това как се поставят палатките за свадбита по селата а? Точно от това има нужда тоя клуб!



Тема Re: Сглобяеми къщи - за и противнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Измaмeнaтa oт Areнция ()
Публикувано17.03.06 22:14



О виждам вижда. Някой си предложи много гениален разговор по темата от опита му по цирковете... Жалко само че забрави че цирка същност живее във фургони. Колкото за къщата не мисля да отговарям. Нека се дискутират афоризми за цирка. мисля че бях права още в първия си постинг!



Тема Re: Сглобяеми къщи - за и противнови [re: Измaмeнaтa oт Areнци]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано18.03.06 01:12



Би ли уточнила, защо не искаш да отговаряш. Потребители с шеговити мнения винаги е имало. Вероятно някой те е засегнал, или проблема е друг. Питам сериозно за къщите - не е просто въпрос от любознателност.Ако не искаш да пишеш тук, напиши ми бележка.



Тема Re: Сглобяеми къщи - за и противнови [re: Бapбapeлa]  
Автор pancake (sweet)
Публикувано18.03.06 18:15



Здравейте отново, днес ходих да гледам едни такива къщи и мога да кажа, че изглеждат страхотно. Те бяха собственост на холадци и се ползват предимно лятото. Говорихме с пазача, който живее в едната целогодишно. Той каза, че до момента няма оплакване. Но тези къщички са ползвани само 1 година и не може да се каже кой знае колко за издръжливост,сигурност и др. Отново приканвам тези, които имат информация или личен опит с този вид строителство да си кажат мнението.Най-вече ме интересуват "недостатъците" ако има такива и какви са, защото ясно е, че фирмите,които ги строят наблягат на предимствата.



Тема Re: Сглобяеми къщи - за и противнови [re: Измaмeнaтa oт Areнци]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано20.03.06 16:05



Айде сподели, че и мен ме интересува ...

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.