Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ПОБЪРКВАМ СЕнови  
АвторЛyд дackaл (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 18:43



Ние сме семейство , учители ....с доход 500лв "живеем" под наем ако може да се нарече живот за 180лв наем.
как да си купя жилище във варна .

помощ откачам , все пак ние учим вашите деца .



Тема Re: ПОБЪРКВАМ СЕнови [re: Лyд дackaл]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано10.03.06 18:47



с такъв доход няма как да си купиш жилище във Варна ...не ти стига дори да вземеш кредит. тук цените на жилища в ново строителство 'чукнаха' 1000-1200 евро на кв.м...



Тема Re: ПОБЪРКВАМ СЕнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано10.03.06 19:29



е де! не може само такива имоти да има! Варна е голям град и със сигурност има райони където не са 1200 евро/кв.м имотите.
Ама това не мисля, че би помогнало на даскала.



Тема Re: ПОБЪРКВАМ СЕнови [re: Karinka]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано10.03.06 19:52



има......в жк.Вл.Варненчик , Кайсиева градина , където има населено и ромско население - там имотите са по евтини. прави ми впечатление обаче , че тия имоти се дават под наем , а рядко се продават... но може и да греша , не съм специалист по покупко-продажба на недвижими имоти....в друга област на имотите се бутам



Тема Re: ПОБЪРКВАМ СЕнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано10.03.06 20:01



бе сигурно е ужасно в такъв квартал, ама ако това е единствения варинта за собствено жилище?
но без заделени на страна други пари - няма как.



Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
АвторЛyд дackaл (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 20:04



ОК, и какво да правя ...
имам основно 3 избора .
1. Дайте адрес на добър психиатър пък ако помогне ще продължим да живеем като кучета /пък с какво ще му плащам - незнам/
2. Избирам си оръжеен магазин и отивам в софия на лов за 240 прасета ......
3. Избирам си въже и ........... /друг вариант Аспаруховия мост/

Е Барби какво да правя?
4. нестава и да забегна вече ...на окло 40г. сме вече/стари сме а и българи /защо сме учили толкова ? незнам идвами да избера 2 или 3



Тема Re:нови [re: Лyд дackaл]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано10.03.06 20:12



моля, моля ... защо ще идваш да ни отстрелваш прасетата? стреляй си по вашите! мен като ме фане лудостта да идвам варненските ли да отстрелвам?



Тема хайде стига стига...нови [re: Лyд дackaл]  
Авторнeнopмaлнa мeд. cecтpa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 20:13



Като пуснах едно търсене във Български имоти излезе това на първа страница
1 - 40 от общо 44 обяви - Продава
Резултат от Вашето търсене на:
Вид имот: 2-СТАЕН,
Местоположение: град Варна,
Цена: до 25000 EUR,
Средна цена на имотите в извадката: 15239 euro, Средна цена на кв.м: 285 euro.

Така че за 25000 евро може да се купят цели 44 двустайни... Това е за Цената...
За другото:
Ами много интересно, значи постоянна работа, и то държавна - всичко осигурено всички вноски внесени.... Именно на учителите банките дават много лесно кредити... Така че вместо да питаш КАК, ми намери си удобен кредит 180х12х20 години са 43200 лв... Ок де без лихвите но, кредит е възможен...

После... Варна учител- 1/2 ден работа... Извинявай ама трябва да си луд за да не изпозлваш възможността от 13 до 18 да не свършиш нещо допълнително...
Верно е че е унизително висшист сутрин да работи като даскал а после да кара такси, ама за това е виновен серящия гей, че не вдигна заплатите... Ако наистина работиш като даскал за престиж, работи после след даскало за пари...Особенно във Варна...



Тема Re:А не може ли...нови [re: Лyд дackaл]  
АвторAнa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 20:39



Да заминете през лятото да работите в чужбина за 3 месеца и да спестите като за първоначална вноска? Знам че не е лесно, но лесно няма. Успех!



Тема Re: хайде стига стига...нови [re: нeнopмaлнa мeд. cecт]  
АвторЛyд дackaл (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 20:46



така е , И е истина това което си написала ..........но банките дават на нас двамата по 13000 общо 26000лв не евро............нямали сме доход..
и още не съм мързел винаги съм бачкал допълнително но не и такси......между другото сега съм шофьор на едно лекотоварно но работата не е сигурна ...защото е на черно и то за 160-200лв ..Иначе кажи ми с тези цени във варна какво да правя ..да прося ли ?
е и кво да прая..................
между другото изтеглени 20000лв връщам 52000лв за 20г. ---?? вноска 239лв?
ако го умножа х2 от къде да ги взема 500лв вноска ? за 20000 ЕВРО


колкото за прасетата едно малко уточнение те се всенародни "любимци" и са от цяла България влючително и от Варна --хубаво стадо цели 240 парчета.- да са живи и здрави ....Мам ..му.
Абе я да взема да тръгна към софия на лов.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.