Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 16.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Предложение за модератор!!!нови  
Автор Бpokep ()
Публикувано09.03.06 22:13



Предлагам във форума да има модератор, и както в други клубове да не могат да пишат нерегистрирани.
Моля за вашите мнения. Не бива да позволяваме клуба да бъде опорочаван от хора, нямащи работа и чудещи се къде да стрелят по времето...



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано09.03.06 22:20



Няма нищо лошо тук да пишат нерегистрирани. Хората имат конкретен проблем и се обръщат към клуба еднократно. Откъде накъде да се регистрират специално за случая?

Аз НЕ ще застана зад твоята смахната идея.



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Гинec]  
Автор Бpokep ()
Публикувано09.03.06 22:26



Предлагам го, защото клуба се напълни с разни ненормалници, дето си правят гаргара с брокерите. Наясно съм, че както има кадърни, така и набедени брокери, но това не значи, че трябва да се гъбаркат с нас и с труда ни...
В клуб "Политика", "България" и прочее не можеш и да си помислиш да пускаш безмслени постинги без да си регистриран... Все пак, това е клуб за недвижими имоти а не за правни консултации...



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано09.03.06 22:27



ЗА - модератор, щото ми писва някой път от простотии
ПРОТИВ - ограничението да пишат нерегистрирани, Гинес е права - някой има нужда да си сподели проблем, няма нужда само заради това да се регистрира



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Karinka]  
Автор Бpokep ()
Публикувано09.03.06 22:30



Кари, но когато видимо някой спами с простотии с различни никове, надали ще си го позволи ако се иска регистрация...



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано09.03.06 22:53



винаги има извратени
мисля, че модератора може да трие и мнения на нерегистрирани потребители, когато те нарушават добрия тон



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
АвторИвaнka (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 23:27



Ми не си от кадърните брокери и труда ти не струва. И не е габаркане.



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано10.03.06 01:01



Мисля че този клуб все още няма нужда от това ;)



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано10.03.06 01:03



Имаш 20 мнения, как имаш тогава реална преценка за нещата? Идеята нерегистрирани да не пишат в клуба е недопустима, поне според мен! Не всички са редовни посетители, има такива които просто имат конкретен въпрос и след това не се появяват.



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Бpokep ()
Публикувано10.03.06 04:56



Това, че имам малко на брой мнения изобщо не означава, че не съм посещавал форума.:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.