Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Предложение за модератор!!!  
Автор Бpokep ()
Публикувано09.03.06 22:13



Предлагам във форума да има модератор, и както в други клубове да не могат да пишат нерегистрирани.
Моля за вашите мнения. Не бива да позволяваме клуба да бъде опорочаван от хора, нямащи работа и чудещи се къде да стрелят по времето...



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано09.03.06 22:20



Няма нищо лошо тук да пишат нерегистрирани. Хората имат конкретен проблем и се обръщат към клуба еднократно. Откъде накъде да се регистрират специално за случая?

Аз НЕ ще застана зад твоята смахната идея.



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Гинec]  
Автор Бpokep ()
Публикувано09.03.06 22:26



Предлагам го, защото клуба се напълни с разни ненормалници, дето си правят гаргара с брокерите. Наясно съм, че както има кадърни, така и набедени брокери, но това не значи, че трябва да се гъбаркат с нас и с труда ни...
В клуб "Политика", "България" и прочее не можеш и да си помислиш да пускаш безмслени постинги без да си регистриран... Все пак, това е клуб за недвижими имоти а не за правни консултации...



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано09.03.06 22:27



ЗА - модератор, щото ми писва някой път от простотии
ПРОТИВ - ограничението да пишат нерегистрирани, Гинес е права - някой има нужда да си сподели проблем, няма нужда само заради това да се регистрира



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Karinka]  
Автор Бpokep ()
Публикувано09.03.06 22:30



Кари, но когато видимо някой спами с простотии с различни никове, надали ще си го позволи ако се иска регистрация...



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано09.03.06 22:53



винаги има извратени
мисля, че модератора може да трие и мнения на нерегистрирани потребители, когато те нарушават добрия тон



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
АвторИвaнka (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 23:27



Ми не си от кадърните брокери и труда ти не струва. И не е габаркане.



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано10.03.06 01:01



Мисля че този клуб все още няма нужда от това ;)



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано10.03.06 01:03



Имаш 20 мнения, как имаш тогава реална преценка за нещата? Идеята нерегистрирани да не пишат в клуба е недопустима, поне според мен! Не всички са редовни посетители, има такива които просто имат конкретен въпрос и след това не се появяват.



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Бpokep ()
Публикувано10.03.06 04:56



Това, че имам малко на брой мнения изобщо не означава, че не съм посещавал форума.:)



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
АвторKe (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 07:30



Не съм съгласен!





Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Tweeg ()
Публикувано10.03.06 08:25



Клуба ако забелязваш е:
"Клубове / Взаимопомощ / Недвижими имоти"
,а не е
"Клубове / Брокерска среща"

Тука става въпрос за "Взаимопомощ".
Така че аз не виждам нищо лошо в това някой да критикува брокерите стига това да не минава границите на "добрия тон" (в смисъл да не се стига до псувни)

А с това
"Все пак, това е клуб за недвижими имоти а не за правни консултации ..."
направо изби рибата. ами нали точно затова е в графата Взаимопомощ.

Ако брокерите искате да си направите клубче - ОК, кръстете си го както казах "Брокерска среща" и си пишете вътре, сложете си и модератор и си се регистрирайте и каквото си искате си правете

Редактирано от Tweeg на 10.03.06 08:43.



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор gpsr (GPS Map 60CS)
Публикувано10.03.06 08:25



ПРОТИВ!!

да не позволяваме на лелки брокерки да УЗУРПИРАТ форума!

да на свободното слово, било то и спам!



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано10.03.06 08:36



Клубът според мен няма нужда от модератор. Броят на мненията и на редовните участници не предполагат това.

що се отнася до забраната на нерегистрирани да пишат, аз съм твърдо против. Първо - регистрацията отнема не повече от пет минути и е безплатна. Следователно не е никаква пречка.
второ - потребителите имат право да бъдат нерегистрирани и не е редно то да се ограничава.
трето - дали разни простаци ще си веят байряка в този клуб в много голяма степен зависи от останалите участници. кактосе казва - убий простака с мълчание.

и понеже беше даден пример с други клубове, можете да посетите "Финанси", "Електронни таблици" или "Икономика". там модератори няма, няма и забрани за нерегистрирани, но тези клубове си работят много добре, въпреки че често прехвърчат искри

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: f(x)dx]  
Авторvesta (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 09:38



Против недопускането на нерегистрирани потребители.
Да - за модератор, който да сваля мнения с обидни квалификации.

След като клуба е взаимопомощ се предполага, че в него имат право да участват специалисти и други. От въпросите и практическия опит на тези "други" се получава често и полезна информация може би дори и за специалистите.

От около 20 дни чета почти всичко в този клуб, защото ми предстоят няколко сделки с недвижими имоти. До този момент никога не съм се занимавала с това и прочитайки различните теми няколко месеца назад - получих известна представа за нещата.
Естествено, че когато предприема реални стъпки в посока някаква сделка ще потърся адвокат или брокер. Но тогава ще имам само мнението на 1 мах 2 специалисти, а аз няма да имам абсолютно никаква представа за какво става въпрос. Малкото специализирана помощ на тази тема, която съм потърсила до сега ме навежда на мисълта, че част от Вашите колеги се движат в затворен кръг от стандартни проблеми и когато се появи по-засукан случай .....? Добре е да посещават и те някой клуб за взаимопомощ, ако дотогава питащите простосмъртни не са им ограничили достъпа.
След около година се надявам този проблем при мен да отпадне и да спра да посещавам този клуб. Регистрацията тук е безплатна - с какво ще Ви помогне тя?
Ако специалистите тук смятат, че за тях да дадат безплатен съвет или насока е загуба на време - винаги могат да си направят клуб в който да си говорят само помежду си.



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: f(x)dx]  
Автор Tweeg ()
Публикувано10.03.06 10:05



съгласен съм.

Никакъв модератор или забрана не може да оправи един клуб ако участниците в него не се вземат в ръце.

Типичен примен за клуб с модератор и забрана за писане на нерегистрирани дето се обози напоследък е





Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор пaлмиpa (лейс)
Публикувано10.03.06 10:24



Този клуб е създаден по мое предложение. Идеята за него е именно да е свободен. Глупостите не ги чета, и смятам , че превръщането му в затворено общество ще отнеме много и няма да допринесе с нищо. Пиша в дир-а от 2000 година, свидетел съм на това, колко клубове се развалиха именно поради наличето на модератор и затварянето им за нерегистрирани.
Оставете го да се развива.



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.03.06 10:30



Чшшш, братчед, а що реши, че този клуб е само за брокери??? Аз също съм за модератор, но нека и нерегистрирани да има...

А ти като си брокер, защо изключваш възможността някои хора да са недоволни от вашето (излишно в този си вид, според мен) "съсловие", и съответно да си правят гаргара с нелепите ви опити да въртите някакъв така наречен бизнес???

Последно, този клуб е за недвижими имоти (както правилно си отбелязал), както и със всякакви въпроси от сферата на недвижимите имоти, включително иправните аспекти, съжалявам че си останал с погрешното впечатление, че клуба служи за пускане на оферти (т.е. реклама), както и за възвеличаване на "високо-интелектуалния" ви труд...

Just a genius



Тема Re: Модератор?!? Абсолютно против!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Beтepaнa (непознат )
Публикувано10.03.06 10:53



"Против" и за забрана на писане от нерегистрирани!

Форума е за обмяна на информация и трябва да е достъпен за всички. Чета в този форум няколко месеца и не забелязах да е опорочаван от хора, нямащи работа и чудещи се къде да стрелят по времето... нито да е пълен със спам. Всеки е достатъчно умен да прецени какво да чете и какво да игнорирва.



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Tweeg]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано10.03.06 11:31



Има отделен клуб

, ако не си забелязал!
Всяка уважаваща себе си агенция, работи с адвокати, занимаващи се с вещно право. Това, че брокерите научаваме доста от тази материя, не означава по никакъв начин, че ставаме равни или по-добри от адвокатите. С някои изключения, разбира се.



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Karinka]  
Автор Tweeg ()
Публикувано10.03.06 11:59



Ама защо изобщо смяташ, че човек трябва да е адвокат за да пише в клуб Право или да е брокер за да пише в клуб Недвижими имоти

Клуба е място където хората обменят мнения, като целта е да се помогне със съвет. То затова е и в раздел "Взаимопомощ". Когато някой иска съвет, друг минал по този път му го дава и му помага.
Нали не искаш да присвоиш само за брокерите правото да дават съвети свързани с НИ.

А като правния въпрос е свързан с недвижими имоти не разбирам какво пречи да е поставен тука след като проблема касае НИ

P.S. нали брокерите постоянно се оплаквате, че адвокатите нищо не разбират от имоти и само забатачват сделките, защо тогава си против правни въпроси свързани с НИ да се задават в този клуб



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Tweeg]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано10.03.06 12:11



ти изобщо вникна ли в това, което написах?



Тема Модертатор не е разумно предложение...нови [re: Бpokep]  
АвторKилиa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 12:58



а този потребиел не става за такъв...


Ако наистина не биива клуба да се излага да бъде опорочавам, то този потребител, който съм поиказал по-горе да не влиза, и клуба ще се оправи!



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Karinka]  
Автор Tweeg ()
Публикувано10.03.06 13:02



Ами смятам, че вникнах

ти написа:
"Има отделен клуб Право, ако не си забелязал!"
т.е. всички правни въпроси към клуб Право - какво ни занимавате тука с неща дето не са за тука

"Всяка уважаваща себе си агенция, работи с адвокати, занимаващи се с вещно право. Това, че брокерите научаваме доста от тази материя, не означава по никакъв начин, че ставаме равни или по-добри от адвокатите. С някои изключения, разбира се."
т.е. ние даже и да сме подочули нещо не можем да ви дадем дадем съвет - затова за правни въпроси в клуб Право



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано10.03.06 13:05



мисля, че при нарушаване на добрия тон и ако някой пуска спамове, може да бъде помолен някой админ на клубовете да се намеси.
той ще го направи и няма да има нужда от модератор.



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Tweeg]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано10.03.06 13:11



винаги си тълкуваш нещата както на теб ти изнася



Тема Re: Предложение за модератор!!!нови [re: Бpokep]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано10.03.06 13:23



Чудя се как още Един Кихот не е надушил че искаш форума да има модератор и да те вразумява .



Тема Има съвсем външен модератор,нови [re: Бpokep]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано16.03.06 11:12



който по-скоро ще чисти спам, ще коригира маймуницата и ще разчиства рекламите.
Останалото си е ваша работа и не смятам да се меся




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.