Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема моля за помощ  
Авторлилo (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 13:56



с приятелят ми си търсим квартира във Варна, за съжеление обаче вече изгоряхме с 500лв. за гарсионера намерена по обява във вестник позванете и сега започнахме всичко отначало. Моля ви даите ми някакъв адрес на свястна агенция за недвижими имоти в гр. Варна просто не знам към кого да се обърна. Благодаря на всички отзовали се. Приемам всякакви съвети



Тема Re: моля за помощнови [re: лилo]  
Автор Tweeg ()
Публикувано06.03.06 14:14



това че ползваш агенция не ти гарантира че наемодателя няма да те изхвърли на втория ден



Тема Re: моля за помощнови [re: Tweeg]  
Авторлилп (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 14:31



не са ме изхвърлили просто станахме жертва на измама подписахме договор за наем, но така нареченият ни хазяин се оказа наемател на гилището не собственик. В момента полицията го издирва, но едвали ще си видим парите отново.Просто искам агенция уж за по сигурно



Тема Re: моля за помощнови [re: лилп]  
Автор mollica (Guga)
Публикувано06.03.06 16:44



Преди доста време ползвах услугите на агенция "Палад".Много останах доволна.Почтени и свестни хора.Това беше преди няколко години ,но ако не са се сменили собствениците,предполагам не се е променил и стилът им на работа.А вие не видяхте ли нотариален акт,удостоверяващ собствеността върху имота?Такъв задължително трябва да ви бъде представен при подписване на договор за отдаване под наем.



Тема Re: моля за помощнови [re: mollica]  
Авторлилo (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 16:54



Много ти благодаря.Ами не досега също сме наемали квартири в София досега никога не са ни показвали нотариален акт.



Тема Re: моля за помощнови [re: лилo]  
Автор mollica (Guga)
Публикувано06.03.06 16:58



Намерих координатите на Палад.ето ги:





Тема Re: моля за помощнови [re: mollica]  
Авторlilo (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 19:07



blagodarq ti mnogo mollica ve4e pratih kordinatite na piqtelqt mi toi v momenta e vav Varna i o6te utre 6te se svarge s agenciatao6te vednag BLAGODARQ



Тема Re: моля за помощнови [re: lilo]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано06.03.06 19:21



не са сменили собствениците на Палад от преди няколко години



Тема Re: моля за помощнови [re: лилo]  
АвторKилиa (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 20:18



Горкия базикаш ли се?
аз колкото пъти да ида във Варна и един тигел да направя по 8ми Приморски, и на почти на всяка къща се мярка табела: Агенция за недвижими имоти!



Тема Re: моля за помощнови [re: lilo]  
Автор mollica (Guga)
Публикувано07.03.06 00:52



Аз самата съм наемодател и винаги при подписване на договори за наем съм представяла нот.акт и документ за самоличност.Нот.акт,за да докажа собствеността си в/у имота и лична карта,за да потвърдя,че аз съм лицето,фигуриращо в акта като собственик.Трябва задължително да ви представят документ за собственост.Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.