Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема цена на ново строителствонови  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 17:10



Моля за актуална информация ,за цена на ново строителство кв.м, понеже разбрах, че цените на строителните материали са скочили.Наясно съм, че така както е формулиран въпросът ми ,ще е трудно за еднозначен отговор.Очаквам цени,. които да варират в граници :от- до за кв.м ,говорим за строителство "до ключ",което смятаме да е от строителна бригада.



Тема Re: цена на ново строителствонови [re: мaя]  
Авторбoб (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 17:21



как да ти отговорим на въпроса, поне да беше дал някакви параметри.Каква ще е сградатая на 1 или на няколко етажа, в коя част на страната е?какъв ще е покрива и т.н.....



Тема Re: цена на ново строителствонови [re: бoб]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 17:27



Аз не отправям въпрос за точната сума на къщата, която смятам да строя.Моля за мнения и информация за цените ,които варират в момента за кв.м строителство до ключ.Ако някой може да ми помогне ,ще съм много благодарна



Тема Re: цена на ново строителствонови [re: мaя]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано03.03.06 18:33



боб е прав - въпросът ти е много обширен. на така поставения въпрос, отговорът е: от 180 до 550 Е/кв.м (без включена цена на земята)



Тема Re: цена на ново строителствонови [re: мaя]  
Авторyyh (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 22:22



волен президент[b/]



Тема Re: цена на ново строителствонови [re: yyh]  
Авторbjj (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 22:23



fvg fgvtgr trgyh yr



Тема Re: цена на ново строителство [re: мaя]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано04.03.06 14:43



мили хора, допитвам се до вас защото се консултирах с няколко АНИ и те ме пшосъветваха да купя готов имот, но цените са толкова високи, че май ми се струва, че ще по-добре да строя.Строежът смятам да е от строителна бригада, а не чрез фирма.



Тема Re: цена на ново строителствонови [re: мaя]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано04.03.06 15:02



то хубаво да калкулираш по някакъв начин себестойността на продукта, който ти е необходим, ама как ще направиш същото с цената на нервите си, не зная.



Тема Re: цена на ново строителствонови [re: мaя]  
АвторHяkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 14:28



Не съм в този бранш , но имам познати строители по техни думи...
себестойността /цената/ на 1м2 на фирмите строители независимо къде в БГ заедно със земята и включени държавни такси /подкупи / излиза от 120 до 160 евро ,при лукс изпълнение до 180 но със включена квадратура на общите части .

това е , друг е въпроса че продават на 500,700,1000 евро та искат и майка си и баща си., Пазарна икономика - балъци многуууу.

Една моя позната във варна си купи терен ,нае строителна фирма и с нейна помощ и труда на мъжа и- /те доставяха материялите / стигна до 150лв на кв !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1/обща площ/




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.