Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема който случей си измислинови [re: бpokep]  
АвторKилия (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 12:46



Ако измислиш ощя някой, цитирай!



Тема Re: не я слушай!нови [re: бpokep]  
АвторKилиa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 12:50



Аре тая започна и да заплашва!
Ти да се саещаш че дебеловратите и 1/10 от парите на някой хора не притежават?



Тема ок, не ми давай телефони на гаджетата си!нови [re: бpokep]  
АвторKилия (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 12:53



Не е реклама, бивщо гадже ти е с което си приключил преди години!
нямам намерение да му се обаждам да го разпитвам за някаква си секретарка!
Ако все още обаче, тутманик щибан искаш дасе праснеш в гъзето с бивщото ти гадже ти му се обади... може да се разцепите така че и 4 оскара да получите!
Дейба и некадърния селянин...



Тема Re: ок, не ми давай телефони на гаджетата си!нови [re: Kилия]  
Авторбpokep (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 13:09



мдам... определено си хипер интелигентна
е, не съм на нивото ти и затова няма да ти отговарям повече
приятен ден КИлия или КилИя (все едно къде ти е ударението)!



Тема Re: не я слушай!нови [re: Maria_3O]  
Авторбpokep (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 13:11



и как стигна до това мъдро заключение?!



Тема Re: не я слушай!нови [re: бpokep]  
Автор Maria_3O ()
Публикувано07.03.06 13:22



Лек ден, и успешен най-вече!



Тема не е етично...нови [re: aдвokaт]  
Авторrigibg (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 15:07



уважаеми господин юрист,
неетично е да съветвате клиентите да застават в позиция,която ги прави уязвими,защото,ако ние брокерите сме в правото си да посредничим при продажби на недвижими имоти,то вие,адвокатите нямате такова законно право.Иначе игрички колкото си щете-да се развали правилния договор,за да бъдете упълномощен Вие,например.А какво става с клиента,ако Вие нищичко не стопляте от имуществени сделки?Освен това,професии много и една от тях е брокер недвижими имоти,дали би Ви било приятно,ние да съветваме клиентите,че не се нуждаят от адвокатски услиги.Не държа на отговор.До тук казаното не е повод за по-нататъшен разговор.Dixi.



Тема Re: не я слушай!нови [re: бpokep]  
Авторrigibg (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 15:14



Уважаема/и брокер:))
Докато страните спорят за или против нас,дали не бихме могли да си посвършим някоя работа?:)))Търся за реални клиенти:
1.Апартамент в Мусагеница,ЕПК,50-тина кв.м.,хубаво би било да е преустроен с усвояване на балкона и от кухнята да се получи малка спалня,до 33-35000Е

2.Апартамент в Люлин,до 22000Е макс,да не е общежитеие или пък да бъкат много роми наоколо:))

телефоните ми са:9804351,0886636035,казвам се Стефи,аг.ГЕН-3

чао:))



Тема Re: Продажба на имот без брокернови [re: Tweeg]  
Авторrigibg (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 15:21



ти купувал ли си някога недвижим имот?Я се опитай да си купиш парцел,да те видя тогава колко му е лесно на купувача,ами нали трябва да се проучи подземен кадастър,вода,канал,парно,ел,газ и не знам какво оше.Съшото е със старите къщи.А кадастъра на София е най-бедното откъм информация учреждение в България.И тогава да видиш как и си си платил за имота и копаш и местиш като луд подземни комуникации.С две думи-нека всеки си гледа работата професионално и ако не разбира какво точно работи другия-ами да попита-ще му бъде обяснено.



Тема Re: Продажба на имот без брокернови [re: rigibg]  
Автор Tweeg ()
Публикувано09.03.06 15:43



Вервай ми ако тръгна да купувам парцел ще си взема хора дето знаят за какво става дума, а не набедени брокери дето на всеки парцел слагат - предстояща регулация :)
Може да ми излезе по-скъпо но ще съм получил мнението на хора които са учили за това.

Знаеш ли каква е разликата между един брокер и един адвкат или нотариус например?

Вземи един сттроителен работник - той може да е наливал бетон, може да е зидал, може всичко в строителството да му е ясно, само че човек като тръгне да си строи къща и ходи при архитект, строителен инженер и т.н. хора дето са учили, а не при общ строителен работник.

Е брокера е като строителния работник, а адвоката и нотариуса са като архитекта и инженера.

С други думи ти като брокер може да си видяла как се правят някои неща и общо взето твоето е като в казармата - прави едно, прави две

P.S. строители интересуващи се точно от парцели са ми казвали че горките брокери там са като в небрано лозе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.