Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо лъжат за стаите в новото строителство!?нови [re: Kaнa]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано25.02.06 17:47



Общите части не се делят по равно, а пропорционално на площта на апартаментите. За творческото ателие се падат 4,5 м2 общи площи.



Тема Re: Защо лъжат за стаите в новото строителство!?нови [re: Гинec]  
АвторKaнa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 18:36



ми именно, това 4.5 м2 колко % е?



Тема Re: Защо лъжат за стаите в новото строителство!?нови [re: Kaнa]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано25.02.06 21:02



Май не си чел всичко, което съм писала в горните постинги и излишно се заяждаш с мен. Самата аз съм разтревожена от това, че при това преустройство се получават големи общи части.



Тема Re: Защо лъжат за стаите в новото строителство!?нови [re: Гинec]  
Авторkaнa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 09:58



е явно нямаш отговор на въпроса 4.5 кв/м колко % от общите части на едно 34 квадратно ателие са. както казах, в това аквариумче и една рибка не може да просъществува, но явно, щом имаклиенти ще се строят и подобни стаи-комуналки



Тема Re: Защо лъжат за стаите в новото строителство!?нови [re: kaнa]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано26.02.06 17:56



Явно никога не си ползвал ателие. Ателието, в което сега работя е 12 м2 с тоалетната и ми е напълно достатъчно.



Тема Re: Защо лъжат за стаите в новото строителство!?нови [re: Гинec]  
АвторПaнa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 14:45



Намали го, още. Кана е права за ателиетата.



Тема Re: Защо лъжат за стаите в новото строителство!?нови [re: Гинec]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано28.02.06 17:53



Да те светна как да спестите малко място - с късмет можете да сложите и легло и ще мине за Хай-тек гарсониера за компютърно пристрастени ...

Имаше една снимка на времето със стол комбиниран с тоалетна сложен пред компа ... погледни от добрата страна, така човек ще може да се облегчи без да слага играта на пауза

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема не искам и да ползвам!нови [re: Гинec]  
АвторKaнa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 15:35



Виж аз не знам ти къде работиш, нито те питам нито, ме и интересува!
но да направят и продават това 44 кв.м. "чудо":


за 24000 евро, е просто смешно. Всъщност смешен ще бъде този който ще го купи. Както се вижда от нарисуваните маси и столчета, ако на единия край си сготви, по средата яде и на другия край си почине, аз се чудя къде ще си легне вечерта? И на тераската не може - там има кръгла масичка с две столчета да си пие лятото кафенцето... Ето за това съм писала, че въпроисните ателиета и за аквариумна рибка не стават...

Еба си мизерните комуналки... Това на запад му викат "Жилище в Студентско общежитие" дават го за 160 евро/месец наем... Има цели частни блокове близо до университетите, само с такива, стаички, масово отдадени на бедни чуждестранни студенти. Местните и пари да им дават не биха живяли в такова нещо!



Тема Само да вметнанови [re: vanio_l]  
Автор ZENOLA (минаващ)
Публикувано02.03.06 13:45



от личен опит, че такова животно като 10% няма. Искам да кажа, че процента общи части, с който ни товарят е от 20% нагоре!



Тема Re: Само да вметнанови [re: ZENOLA]  
АвторБyлдoзep (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 21:33



Ами не се подвеждайте по цената на квадрат на новото ами си я умножавайте по 1.2 или 1.3 и така ще е съпоставима със старите сгради и особено панелите- тогава обаче ще излезе че панел в Младост е 550 а новото не е 550 а 720 реално- егати ... за 720 ще си взема тухла от 50-60-те в доста по-централен квартал или панел в Борово примерно. Аре много молим да си гледат работата с тия измишльотини- мислих да си продам апартамента и да взема два нови ама като гледам трябва да съм луд за да се прецакам по този начин.
Така де- посочения апартамент е малък ама с голяма баня и голям балкон- какъв кеф- ще спи човека в банята (ми то там цяло легло се събира) и ще е щастлив че е собственик на 15 квадрата идеални части (в случая процента е над 40)- ми то си е цяла стая.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.