Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема сторителна фирма Артекснови  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 16:57



Някой чувал ли е за строителна фирма Артекс инженеринг - собственик Пламен Мирянов.
Интересува ме качество на строителство (вкл. качество на използвани материали), срокове на строителство и получаване на разрешение за ползване, мнения на хора купили или ползващи построени от тях апартаменти и/или офиси и т.н.



Тема Re: сторителна фирма Артекснови [re: питaщ]  
Автор wild (lady) ()
Публикувано13.12.05 10:50



Не разполагам с някакви кой знае какви подробности, по-скоро наблюдения имам, защото завършиха няколко обекта наблизо. От това, което съм видяла до момента, мога само да съжалявам, че не изчакахме малко със строежа на нашия блок, направо ми е идвало на моменти да си продам апартамента и да ходя да живея срещу нас, доста добре ги изпипаха блокчетата, не са някакви бастилии, имат си собствен стил - въобще различават се чувствително от масовото строителство в последните години. В нашия квартал специално и цените им са 'хубави' обаче, чух че са ударили хилядарката за кв.м., оправдано или не (с доста скъпи материали работят, изолации, бои и т.н.) - това е положението. От друга страна пък разбрах, че са изключително коректни към клиентите си, това го чух от собственика на парцела, върху който е построен единият блок. Най-добре е според мен да отидеш на място и да видиш техен обект, има вече и нанесли се хора - така информацията ще е доста по-реална.



Тема Re: сторителна фирма Артекснови [re: wild (lady)]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 23:21



Благодаря за отговора.
а за кой квартал говориме?



Тема Re: сторителна фирма Артекснови [re: питaщ]  
Автор wild (lady) ()
Публикувано15.12.05 10:41



Мдам, можеше и да го напиша все пак, бързах да изляза като пусках отговора и съвсем съм се заплеснала. В района около стария театър София (малък градски театър) - имат два блока на ул. Франсис де Пресансе и един на ул. Джовани Горини, в участъка между бул. Мадрид и ул. Оборище. Лесно ще ги откриеш, особено първите два - от Фантастико-то на Мадрид, което е срещу театъра продължаваш малко надолу в посока към Подуяне, първата пряка е Мърфи, върви се по нея около 20-30 м, пряката вляво е Пресансе. Точно в са и двата им обекта. Пак уточнявам, че не правя реклама на фирмата, в момента сърбам попарата на недоизкусурено строителство и ме е впечатлило тяхното изпълнение.



Тема Re: сторителна фирма Артекснови [re: питaщ]  
АвторCтoянoв (Нерегистриран)
Публикувано26.12.05 11:07



Аз работя във фирмата, която прави покривните изолации на фирма Артекс. Гарантирам Ви от позицията на фирма, която работи с водещи строителни фирми в София, че по-качествено и по-изпипано строителство от това на Артекс няма да намерите.
Познаваме се от повече от 10 години и работим за тях и бих казал, че още тогава имаха високи изисквания и висока летва.
Мирянови са коректни и сериозни строители.



Тема Re: сторителна фирма Артекснови [re: питaщ]  
АвторDANY (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 12:01



Абе, че строят добре така е. Но пази боже да си търсиш правата и това да не се покрива с вижданията на П. Мирянов и най-вече на жена му Веселка (хич няма да ти е весело след това). Както се казва не питай хвалило а патило!!!!



Тема Re: сторителна фирма Артекс [re: DANY]  
Автордиk (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 15:30



можеш ли дадеш малко пове4е инфо за твоя казус.



Тема Re: сторителна фирма Артекснови [re: питaщ]  
АвторГeoprиeв (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 00:22



Не държат въобще на поети ангажименти от тяхна страна.



Тема Re: сторителна фирма Артекснови [re: Гeoprиeв]  
АвторOtgovor (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 19:58



Артекс си е добра фирмал Имам приятели в квартала в кото живея, които живеят в невероятно блокче, създадено за тях по личен проект. Много са доволни хората. И срока им е спазен и всичко останало. В момента тази фирва строи по *Цар Борис 3 *р ., до * Пирогов*, срока им е 2007 г. и тогава реално ще бъде пуснат блока. Да Мирянова е надувка, но си върши работата. Самото семейство живее в на ул. Неофит Рилскир, където им офиса в тяхен блок. Какво повече от това.



Тема Re: сторителна фирма Артекснови [re: Otgovor]  
АвторDANY (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 15:41



Абе аман от платени хвалители (служители) на тази фирма. Ако искате да рекламирате АРТЕКС плащайте си рекламата. Никого не можете да излъжете с тези номера.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.