Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема пазар на гора в Бьлгарианови  
АвторБaт3opo (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 21:33



Собственик сьм на гора и ме интересува какви са реалните цени и има ли тьрсене на такива имоти?



Тема Re: пазар на гора в Бьлгарианови [re: Бaт3opo]  
АвторArson (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 10:59



И аз съм собственик на гора, успях да намеря една страничка на някаква брокерска къща която предлага гори, но търсене за съжаление няма, освен това цените са толкова смешни че се чудя дали да не започна да купувам гора, защото цената на декар се избива от санитарната сеч от този декар за максимум 2 години. Трябва да се изчака според мен. Надявам се след приемането ни в евро съюза този пазар да живне. Пожелавам успех.



Тема Re: пазар на гора в Бьлгарианови [re: Бaт3opo]  
Авторбaт зopo (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 14:10



добре но ми е интересно има ли реално търсене на пазара



Тема Re: пазар на гора в Бьлгарианови [re: бaт зopo]  
АвторArson (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 11:50



Човече не четеш ли ? Не съм видял каквото и да било търсене, дори предлагането е супер мижаво. Пазар на такива имоти в БГ реално не съществува, ако има някоя сделка тя е по скоро изключение.



Тема Re: пазар на гора в Бьлгарианови [re: Бaт3opo]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано17.12.05 02:57



Дори най-смелите прогнози казват,че пазар за гора у нас ще има най-малко след десет години.То принципно пазар и сега има,но гори почти не се търсят,а почти не се и предлагат.Ако сключването на десетина сделки на година може да се нарече пазар...значи има пазар.Според мен не може.
Такива са и цените-смешни.Не ниски,а смешни.



Тема Re: пазар на гора в Бьлгарианови [re: 3ъл_Дyx]  
Авторцaйceн (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 12:18



А кои закони, наредби и др. такива работи е хубаво да се четат по темата?



Тема Re: пазар на гора в Бьлгариа [re: Бaт3opo]  
Авторrondo (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 14:44



Пазар на гори в България има. Но трябва да се намери купувача. В момента се търсят иглолистни гори на всякаква възраст и със всякакъв състав. Широколистни също могат да се продадат. В момента търсим стотици декари.



Тема Re: пазар на гора в Бьлгарианови [re: Бaт3opo]  
Авторбaт зopo (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 22:11



Гората е 23 дка 40 годисна. Намира се на 3км от с.Костичовци има маркирани 80м3 цер и благун негодна и полугодна дьрвесина.Моя собственост е с натурален акт. 0896/804 944



Тема Re: пазар на гора в Бьлгарианови [re: rondo]  
Авторprodava4 (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 16:51



0898519427- georgiev zanimavam se to4no s takava dejnost i imam kakvo da predloga na kupuva4i na gora- predlogenieto e seriozno.



Тема Re: пазар на гора в Бьлгарианови [re: Бaт3opo]  
АвторДжak Mackиpoвaчa (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 14:34



каква е тая дръжава "Бьлгариа" не се ли речува България
дека вика дека чува




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.