Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Градоустройствен план  
АвторЛинea (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 18:39



Здравейте,

Искам да попитам къде мога да видя градоустройствения план на Община "Триадица".
По точно ме интересува една конкретна улица и границата на един парцел.
Предпологам, че трябва да отида в отдел "Архитектура и градоустройство" в общината, но дали на всеки дават достъп до плана?

Благодаря предварително.



Тема Re: Градоустройствен планнови [re: Линea]  
Автор paraplaner4eto (луда глава)
Публикувано04.01.06 14:10



Линеа, понеже не съм точно сигурна какво представлява градоустройствения план ще ти кажа това което знам. Ние проверихме в отдел "Кадастър и Регулация", става дума за общ. Триадица, извадиха една голяма ролка и ни дадоха осовите точки на имота, видяхме целия квартал на длан. Утре следобед е приемно време, предполагам че няма да ти откажат, това време е за работа с граждани. Успех:)



Тема Re: Градоустройствен планнови [re: paraplaner4eto]  
АвторLinea (Нерегистриран)
Публикувано04.01.06 18:50



Много благодаря за отговора.
Утре ще се пробвам да отида.



Тема Re: Градоустройствен планнови [re: paraplaner4eto]  
АвторChilio (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 23:09



Това същото ли е като ОП "Софийски кадастър", което се намира на гърба на Централна баня, на ул. Сердика 5А?
Мен също ме вълнува един парцел в Триадица, на който скицата е от преди години, когато не е бил одобрен градоустройствения план (кадастралния?) за района... искам да видя как се вписва и да се убедя, че проектоулицата ще преминава по едната му граница...



Тема Re: Градоустройствен планнови [re: Chilio]  
Автор paraplaner4eto (луда глава)
Публикувано07.02.06 04:02



На "Сердика" 5 се намира УАГ- Архитектура и градоустройство (ако не греша), а за улиците, или по скоро проектоулиците има доста дела. Защо просто не отидеш в общината в приемно време, там на картата са отбелязани проблемните райони, където има дела. Ако има дело, просто се взема удостоверение от Софийски Градки Съд, че въпросното дело не касае твоя имот и продължаваш нататък или чакаш изхода от делото, за да знаеш какво ще става там, но пък това може да продължи много време.
Успех:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.