Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема кредитен посредникнови  
АвторДaниeлa Mилeвa (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 09:12



В случай, че освен имот си търсите и кредит предлагам професионални консултации. Работя с всички големи банки. Освен че ще да избера най - подходящия за Вас кредит, ще подготвя необходимите документи, а също така ще комуникирам с банката. Това важи и за хора с неофициялни доходи, които смятат че нямат шанс за кредит. Можете да ме потърсите на тел. 77 24 40, моб. 0887 622 169 или e-mail: ippetrov@intech.bg.

Няма невъзможни неща!



Тема вземи кредитнови [re: Дaниeлa Mилeвa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 13:53



да изкараш някое образование да не правиш толкова грозно и смешно впечатление с простотията си.

Това важи и за хора с неофициялни доходи, които смятат че нямат шанс за кредит.

No comments!



Тема Re: вземи кредитнови [re: №]  
АвторДaниeлa Mилeвa (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 14:16



Обявата ми е насочена най - вече към хора, които не познават града, където живеят и не могат да намерят сами банковите офиси. Също така и към хора, които не могат да работят с интернет, не че аз мога кой знае колко много - ето даже заради това нямам мой мейл, ами ползвам мейла на приятеля ми Иван Петров Петров - ippetrov@intech.bg.


И най -умния си е малко прост, нал тъй!



Тема Re: вземи кредитнови [re: Дaниeлa Mилeвa]  
Автор Hиkи~ (спокоен)
Публикувано24.11.05 14:42



Дани, хората които не знаят как да работят с интернет не са в този клуб.

Също така съм сигурен, че има какво да предложиш и на клиентите ти, които знаят къде са банковите офиси - поне информиран съвет и независима оценка на условията, които могат да бъдат доста сложни. Струва ми се че ще имаш полза да помислиш повече в тази посока.



Тема Re: вземи кредитнови [re: Hиkи~]  
АвторKyпyвaчka (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 15:00



Да, тя не може една обява да пусне като хората, ще ти даде професионален съвет, ще стане



Тема Re: вземи кредитнови [re: Дaниeлa Mилeвa]  
Автор mollica (Guga)
Публикувано27.11.05 01:14



Защото те банковите офиси се крият из мазите и адресите им се пазят в най-дълбока тайна,нали?То туй му е най-трудното на тегленето на кредит-да намериш сам офиса.А пък да пуснеш обява в интернет и да обясниш че е насочена към хора ,които не ползват нет,те това е вече наистина велико.То е като да напишеш книга, предназначена за хора,които не умеят да четат.



Тема Re: кредитен посредникнови [re: Дaниeлa Mилeвa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано27.11.05 14:48



Практичен въпрос - КОЛКО ВЗИМАШ ЗА УСЛУГАТА?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: кредитен посредникнови [re: yниKaлнa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано27.11.05 18:40



Отговарям само на теб тъй като другите не заслужават да ги коментирам. Като толкова знаят нека си плащат лихвите. Вземането на кредит не се състои само в намирането на офиса на банката. За ипотечен кредит комисионната е м/у 0,5 и 0,75 от сумата в зависимост от твоето самоучастие в закупуването на имота.



Тема Re: кредитен посредникнови [re: Дaни]  
Авторox (Нерегистриран)
Публикувано27.11.05 22:45



Виж сега Дани,простотията сама по себе си не е нещо срамно и ти не си виновна за за това че си глупава,НО си много виновна затова ,че се наемаш да "помагаш" на други хора и то срещу заплащане.Това вече е престъпно!Дали осъзнаваш,че за разлика от теб,тук четат и пишат в по-голямата си част НОРМАЛНИ хора и ти по-никакъв начин не можеш да им бъдеш от полза,а само ставаш за смях.И по тоя повод- как да разбираме изречението ти "Като толкова знаят нека си плащат лихвите."?Ти безлихвени ли ги уреждаш кредитите?Последно:я виж хвърли едно око тук:

.Виждаш ли какви чудеса са изобретили хората и всичко си пише-и условия и какви документи са нужни,и лихви и кредитни калкулатори даже,че и адресите на банковите офиси публикували тия мизерници /май искат да ти изядат хляба/.



Тема Re: кредитен посредникнови [re: ox]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.11.05 07:19



Винаги ми е било крайно интересно и забавно да гледам как крадецът вика "Дръжте крадеца"...в случая с някои клубари тук - простакът вика " Ти си простак"...

Нямам представа колко компетентна е Дани, нито дали би свършила някому работа, каквато трябва. Знам само, че ВЪПРЕКИ "умнотията" на въпросните клубари, МНОГО ХОРА вече използват така наречените банкови брокери.

Иде реч за това, че е крайно време всеки да си гледа НЕГОВАТА РАБОТА. И когато реши да тегли, примерно, кредит - да го възложи на ЧОВЕК, КОМУТО ТОВА Е РАБОТА. Щото иначе, започвайки да върши ЧУЖДАТА работа, неговата собствена БИВА ЗАНЕМАРЕНА.

И така - безкрайна верижка. Отиваш на лекар, например, а той те гледа разсеяно, защото през това време премисля най-удачната банка. После излиза за малко, защото е забравил да посети още 2-3 офиса на банки. Или пък отиваш някой чиновник да ти свърши някаква работа, а той се е вторачил в монитора...но не за ТВОЯТА услуга, а защото чете и пробира оферти за имоти, предстои му покупка на жилище... И ти се вбесяваш, че никой не си върши работата...ами то е, защото върши работата на другите.

Не знам дали ме разбирате...

"Винаги има поне още една гледна точка..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.