Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 2-staen v Sofiqнови  
Автормилa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 14:47



Искаме с приятеля ми да си купим 2-стаен, но нямаме много парички. Може ли от частно лице да си закупим жилище (около 60 кв.) за 20 000 Е и малко отгоре? Нямаме толкова претенции за мястото, стига да не е Надежда, Левски, Свобода, Обеля, далечните Люлин-и или циганските квартали. Знаете ли някой да продава "спешно" 2-стаен? Много ви благодаря!



Тема Re: 2-staen v Sofiqнови [re: милa]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 15:12



Ами той ако знае,
нали ще си го купи за 20 000 и
ще го продаде за 40 000



Тема Re: 2-staen v Sofiqнови [re: милa]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано17.11.05 15:31



В изброените квартали и гарсониера няма да намериш за тия пари освен в циганските квартали. Good luck.



Тема Re: 2-staen v Sofiqнови [re: BobyB]  
Автормилa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 09:48



Бяхте много мили, благодаря за информацията, съветите и помощта. Good luck.



Тема Re: 2-staen v Sofiqнови [re: милa]  
Автор ZENOLA (новак)
Публикувано18.11.05 11:54



Само да те светна, че специално в Надежда гарсониерите за ремонт вървят по над 23 хил.евро, но ти желая късмет в търсенето



Тема Re: 2-staen v Sofiqнови [re: ZENOLA]  
Авторtg (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 12:04



продават се != вървят.

Ще има да чакаш някой да ти купи гарсониера в състояние "за ремонт" в Надежда, за 23 000 евро и нагоре... ...



Тема Re: 2-staen v Sofiqнови [re: милa]  
Авторtg (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 12:07



Мила, спести си сарказма. Твоето поведение в случая се асоциира с израза "Търси под вола теле".



Тема Re: 2-staen v Sofiqнови [re: tg]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 13:46



Ми тогава,
ако видите някъде за
5000 - свирнете,
аз търся няколко



Тема Re: 2-staen v Sofiqнови [re: tg]  
Автор ZENOLA (новак)
Публикувано18.11.05 13:49



Аз няма какво да чакам, защото преди месец ми я взеха за малко повече, но познавам 2-ма които чакат за такава! И ако случайно си брокер, а приличаш на такъв, понеже си страааашно компетентен/на нямам нищо против да те свържа с търсещите срещу съответната комисионна разбира се

П.П Под "за ремонт" имам в предвид, че е по т.нар. БДС /някакъв старичък фаянс, балатум, тапети/, а не че има течове или е "паднала бомба"! Трагичните случаи са по-евтини.

Редактирано от ZENOLA на 18.11.05 13:58.



Тема Re: 2-staen v Sofiqнови [re: ZENOLA]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 22:14



Каква злоба, каква злоба! Момичето ви пита нещо, а вие й се нахвърляте като лешояди. Не искам да обидя никого и съм сигурен, че всъщност не сте чудовища, но защо не се опитате да бъдете някак по-човечни, по-добри. Не всичко е сделки и пари. Има хора, които търсят не имоти, а дом! Има разлика. И съм убеден, че Мила е очаквала да срещне хора насреща си. Хора, а не професионалисти в агенция за недвижими имоти. Аз не съм компетентен и не мога да дам информация на момичето, но вие, ако можете, направете го! Нищо не ви коства да й обясните как стоят нещата - без злоба. Извинявам се, ако съм засегнал някого, но дори вие по между си сте вражески настроени, а това напрежение е вредно за самите вас.
Желая ви приятен и успешен ден!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.