Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Продавам виланови  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано09.11.05 13:29



Продавам вила 1дк и200 кв. 80 кв разгърната площ на 50 км от София по посока К-л/село прибой/. Пътническите влакове спират там



Тема Re: Продавам виланови [re: 3aeka]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано17.11.05 15:33



Уточнявам за вилата, че мястото е 1 дк и 200 кв., а не тя и съкращението означава Кюстендил.На 2 етажа е и има мазе 16 квадрата. На 4 км. от лобошкия язовир е . Има пряк път за село Ковачевци. На 6-7 км е от гр. Радомир.Добро място за/отглеждане/ на пчели. В този район се вади доста и качествен мед/ знам го от личен опит/



Тема Re: Продавам виланови [re: 3aeka]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 05:59



и каква е цената все пак?



Тема Re: Продавам виланови [re: 3aeka]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано18.11.05 11:39



хайде сега, униКалната като преофесионалист да даде пример как се подава оферта за продажба и какво е минимум съсдържанието и.
че всеки път като прочета подобна оферта като твоята и ми става лошо.....
нищо лично, не те и познавам, но е хубаво брокерите малко да се намесят тук и да дадат съвет.



Тема каквоп е посока К-л?нови [re: 3aeka]  
АвторTъпoтo (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 16:53



нищо не се разбира ти продаваш ли или?
освен това за кво ми е пътнически влак аз имам кола!



Тема Re: Продавам виланови [re: Пaлмиpa]  
Авторxmz (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 18:28



ей сега Англичаните ще дойдат и ще я купят



Тема Re: Продавам виланови [re: xmz]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано18.11.05 18:36



абсолютно ми е безразлично кой я продава и кой ще я купи.



Тема Re: Продавам вила [re: Пaлмиpa]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано18.11.05 20:16



Нито съм уникална, нито съм професионалист, нито знам как се продава.По професия не съм брокер, само пиша че си продавам вилата. Кое от всичките изречения не разбра, че да го повторя?



Тема Re: Продавам виланови [re: Heли]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано18.11.05 20:17



По договаряне, на място.



Тема Re: Продавам виланови [re: 3aeka]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано18.11.05 20:28



всичко може да се продаде, стига да е поднесено в подходяща форма.
както и да е.
аз чудесно разбрах какво и къде продаваш, защото имам особено с къщи доста голям опит.
следващия път ако решиш да продаваш:
място/ако е вила, съвсем във вилната зона ли е, последна къща ли е, има ли съседи, има ли от тези съседи постоянно живущи там/
път/какъв, проходимо ли е до имота, в зимни условия вкл/
оградено ли е мястото и с какво/и колко квадрата е/
къщата - площ, етажност, на един ли, на два ли, на пет етажа, има ли санитарен възел вътре, има ли вътре вода изобщо, канализация, има ли , няма ли, близо ли е до такава, септична яма, в какво състояние е вилата, какво и колко е за ремонт, по твоя преценка
после следват описание на природните дадености и забележителности, до какво е близо, ако има минерални бани, язовири или специфичности някакви и т.н.
желателна е цена и някакъв мейл за контакт/в случая регистрацията ти е играе роля на контакт/
и така.
честно, съжалявам , че писах. аз гледам да не се пречкам изобщо тук - така че, извинявам се за намесата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.