Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Копие от нотариален акт при брокеранови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано06.11.05 11:44



Очевидно е защо за теб темата е приключена. За мен беше приключена още когато посъветвах жената да си даде НА на брокера.

Питам се ТИ ли намираш имоти на клиентите си, щом твърдиш, че те не ползват брокери. Ако е така - БРАВО, приобщила си се към нашего брата!

Само недей да пишеш, че ТВОИТЕ клиенти си намират имоти директно от частните лица. Ако е така - отново НЕ ИМ ЗАВИЖДАМ. Просто са изключително ограничени в избора си. Лично нашата агенция продава ДОСТА АПЕТИТНИ имоти, чиито собственици НИКЪДЕ не са ги рекламирали сами. И далеч не сме само ние - ВСЯКА АНИ разполага с такива.

Изводите май се налагат от самосебе си. Дали ТВОИТЕ клиенти не са стриктно инструктирани от теб след като АНИ ги заведе на оглед, после да се опитват да прескочат посредника си?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Копие от нотариален акт при брокеранови [re: yниKaлнa]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано06.11.05 12:05



На мен не ми е ясно с какво право ще ми и ска брокера НА или само ЕГН без да сме скючили договор, като никой няма право да ми знае ЕГН-то, освен в слъчаито които се допускат от закона за личните данни.
Слкючване да договор че даден прокер трябва да ми продаде апартамента е много тупо, туй като ако друга фирма ми намери клиент те могат да предевят претенции за комисионна.
Поради тази причина аз като ми се налага да копувам или да продавам имот(често го правя) ползвам само една фирма във Варна която никога не е правила никакви въртели описвани постоянно във този форум.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.