Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Разположение на стаите в апартаментанови [re: Kyпyвaчka]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.10.05 21:09



За едно приятелство с теб СЪМ ГОТОВА НА ВСИЧКО!

Хайде - половин приятелки ще станем. Признавам, че НЯКОИ от АНИ са вредно нещо!

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Разположение на стаите в апартаментанови [re: yниKaлнa]  
Автор Slade (...)
Публикувано17.10.05 23:10



Ми аз на новия апартамент ги накарах да ми оградят кухненския бокс със стена и врата - и аз не харесвам идеята за кухня директно в хола. Аз съм единствения от целия блок (200-300 апартамента) с подобно решение, но ме кефи много - не искам да ми кълцат моркови и да ми пържат риба директно на главата докато гледам телевизия или бачкам (щото хола си го ползвам и за кабинет).

The ones who live by the sword get shot by the ones who don't


Тема Re: Разположение на стаите в апартаментанови [re: yниKaлнa]  
АвторKyпyвaчka (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 05:03



Добре, аз селски имот почти съм си купила, в смисъл, тази седмица ще сключвам окончателен договор, остава ми малко земица да си потърся, дай ми координати на твои колеги или твои, които или ако се занимават/ш със земеделски земи в Североизточна България.



Тема Re: Разположение на стаите в апартаментанови [re: Kyпyвaчka]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано18.10.05 08:07



Оооо, чакай! Аз казаха да станем приятелки (макар и половин), а не работодател и обслужващ персонал!!

Истината е, че почти не се занимавам с парцели, а редките случаи (за приятели, на които няма как да откажа) са в София за ЖС. Нашата агенция - също. Никак не ми се иска да поема някакъв ангажимент, а после да не успея да го изпълня. Толкова повече, като знам колко си взискателна!

По същата логика не мога да ти препоръчам друга агенция. Тези АНИ, които имат подобни обекти, най-често са от същия район. Така е и по-сигурно, че ще са компетентни. Винаги съм била подозрителна към агенция от София, която продава 1 парцел във Видинско, например...Но това ти го знаеш и без мен.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Разположение на стаите в апартаментанови [re: yниKaлнa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано18.10.05 08:24



е, айде сега пък и ти - 1400 евро на квадрат. Дори в Стрелбище, Иван Вазов и Лозенец рядко има такива цени. Справка - imoti.net



Тема Re: Разположение на стаите в апартаментанови [re: f(x)dx]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано18.10.05 08:36



В Изток продавам такива имоти. Още по-скъпи на квадрат, ново строителство продавам на ул. Велико Търново и на ул. Оборище.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Разположение на стаите в апартаментанови [re: yниKaлнa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано18.10.05 12:51



е, ти може да продаваш и в Ориндж Каунти за 20 000 на квадрат, но това не значи, че няма в Борово за 650, което да го устройва човека.
М/у другото дай офертата за Изток. Сериозно ме интересува. Може и на бележка да ми пишеш



Тема Re: Разположение на стаите в апартаментанови [re: f(x)dx]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано18.10.05 16:01



Може. Само че преди това ще минеш в офиса да подпишем поръчков посреднически договор!

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Разположение на стаите в апартаментанови [re: yниKaлнa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано18.10.05 16:13



хе-хе, ти направо ме утепа. Поръчков посреднически договор - за какво? Имаш някакви оферти, интересуват ме, търся информация. Ако искаш я давай, ако искаш - недей, няма да те моля я.

или май нямаш такива оферти?



Тема Re: Разположение на стаите в апартаментанови [re: Kyпyвaчka]  
Автор= (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 16:21



Дайте E-mail и ще ви изпратя информация. Собственик съм.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.