Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Аууу супер !нови [re: quot;нeлoялeнquot; н]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано18.09.05 23:32



Много мерси за сбраните накуп и-мейли ! Сега ще видим кой кум-кой сват-кой на булката брат - нощес ще оставя спам машинката да поработи и утре тия отворените дето не били получили писмо - ще изпищят ! Ще получат - хиляди !
Време е брокерите да се светнат кой им дава хляба. Ако съм клиент и реша да си променя условията - брокера да актуализира моята оферта. Толкоз ! Аз му плащам в края на краищата. Въпросче - а когато брокера навива продавача да вдигне цената с 30% примерно - няма проблем че офертата се променя ?
Я за всички брокери онуй поздравче с хубавото клипче на Бичето !



Тема Re: НЕВОЛИ С НЕЛОЯЛНИ КЛИЕНТИнови [re: бpokepka]  
АвторKyпyвaчka (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 04:26



Баси, вие кво искате, клиентите ви да са само англичани и да се стоварват тук с по един куфар парички, бам на село и първата колиба, стояла празна от 20-30 години?
Или предприемачи, с изтеглен заем, които да ви купуват крайните парцели на майната си, без уговорка
БРОКЕРИТЕ сме тези, които обираме всички негативи между двете страни .
еми, нали защитавате и двете страни, естествено, че ще си обирате и негативите
Как пък един брокер, от тези тук, които си плюят клиентите не си остави мейл или телефон, ами пишете колко сте горди от професията си..........Дайте да видим къде да ви намерим, като сте толкова горди и добри.......
И после, много ми е интересно друго- това да се лъже и мами клиента, да се подвежда с инфо и пр - фирмена политика ли е ? Специално ли ви обучават за това? Или просто брокер става тая измет, която наистина не може да работи друго?



Тема Re: НЕВОЛИ С НЕЛОЯЛНИ КЛИЕНТИнови [re: бpokepka]  
АвторKyпyвaчka (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 04:27



А който не иска -да не се обръща към агенции , а да си действа сам.

Ами доста трудно може да стане, пускате пипала навсякъде



Тема Re: НЕВОЛИ С НЕЛОЯЛНИ КЛИЕНТИнови [re: Kyпyвaчka]  
Автор Xъни Бъни ('The Blue Bear')
Публикувано19.09.05 08:57



точно така!

Напр. вчера чета една от изчлючително рядко срещаните обяви от собственик - човекът е частно лице, обръща се към ч.л. само и не желае да продава чрез посредник, даже хубави снимки направил и публикувал.

и какво да видя малко по-надолу? СЪЩАТА обява, преразказана неграмотно ОТ НЯКОЛКО АГЕНЦИИ!!!! чудя се само как не бяха променили цената...както обикновено става!





Тема Re: НЕВОЛИ С НЕЛОЯЛНИ КЛИЕНТИнови [re: бpokepka]  
Автор Xъни Бъни ('The Blue Bear')
Публикувано19.09.05 09:02



вече ставаш комичен/комична.

хайде да не се правим на луди - 5 човека с еднакво мнение в една тема, правещи еднакви пунктуални и правописни грешки?

като за начало - опитай да научиш къде и кога се слагат интервали около препинателните знаци. ще ти помогне да ни убедиш че сте различни хора.

като втора стъпка можеш да поработиш върху диверсифициране на стила на изразяване, след като шизофренията ти е цел и държиш да я демонстрираш

и последно - напиши си координатите, може и на лична бележка.
търся свестен брокер в софия, а да видим!






Тема Re: НЕВОЛИ С НЕЛОЯЛНИ КЛИЕНТИнови [re: NetMaster]  
Авторkлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 09:45



Аз съм Радо -истински строителен предприемач- а ти кой си ?



Тема Re: Аууу супер !нови [re: jamie]  
Авторkлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 10:54



какъв е смисъла да ги спамиш? те на човека не са отговорили и като ги наспамиш пак няма да отговорят. най много като трият цели страници спам да изтрият и някой клиент дето наистина се нуждае от тях.



Тема Не се прави на тарикатка!нови [re: BROKER]  
Авторabc (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 12:33



Здравей, "лъвице"!

Не е нужно да се правиш на друг брокер и да говориш за себе си в трето лице. Искам да те светна, че е елементарно човек да разбере, че си едно и също лице. Особено с твоята "грамотност" моментално се издаваш.



Тема Re: НЕВОЛИ С НЕЛОЯЛНИ КЛИЕНТИнови [re: Rrr]  
АвторRrr (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 13:48



А вие добре ли сте бе господа разбиравечиви?След като пиша ,че съм брокер -значи съм от мъжки род.И не съм lavica. А бе ,защо ли се занимавам с вас ? Вие ако си нямате работа и изследвате -кой кое ? Аз си имам достатъчно .



Тема май не си саманови [re: БPOKEP]  
Автор** (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 14:07



Скъпа, вече май ставаш смешна, но по-лошото е, че даже и не се усещаш. Поне се постарай като се прекрояваш в толкова различни никове, да прикриваш следите си. Дано не страдаш от раздвоение на личността.
И един малък съвет - оставяй празно местенце след запетайките, не преди




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.