Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Продавам 2-ст. Младост 1  
АвторЦвeтoмиpa (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 12:06



Продавам двустаен непреходен апартамент близо до пазара Младост 1, 60кв.м., ет.7 от 8, среден, изложение и/з. Хол и спалня - паркет и тапети; кухня(поръчкови шкафове) - гранитогрес и тапети; коридор(поръчков вграден гардероб) -гранитогрес и тапети; баня - теракот, фаянс, душ кабина, окачен таван; балкон - алуминиева дограма; метална врата
тип строителство:панел; ТЕЛ; ТЕЦ
цена: 40 000е
Цветомира Карадалиева
Тел: 0887218705
e-mail: karadalieva_tz@yahoo.com



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: Цвeтoмиpa]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 13:24



Продавай го докато не влезем е евросъюза, че после панелките нямат шансове. На тая цена обаче си мисля, че отсега няма шанс за продажба



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: Цвeтoмиpa]  
АвторЦвeтoмиpa (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 13:32



Колко мислиш, че струват, защото гледах, че доста окаяни панели се продават за доста повече пари?



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: Цвeтoмиpa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.09.05 13:34



е, да, те се продават, ама никой не ги купува, нали се сещаш...

Just a genius



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: Blake]  
АвторЦвeтoмиpa (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 13:45



А имаш ли представа за колко се купуват?



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: Цвeтoмиpa]  
АвторZNAESHT (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 14:23



MAI NE SE KYPYVAT



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: ZNAESHT]  
АвторЦвeтoмиpa (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 14:37



Май не си много запознат



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: Цвeтoмиpa]  
АвторZNAESHT (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 14:59



PRETENDIRAM DA SAM MALKO POVECHE OT TEB.......OSOBENO KATO TI CHETA OFERTATA MI SE STRYVA CHE HICH NE SI NAIASNO S NESHTATA



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: ZNAESHT]  
АвторЦвeтoмиpa (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 15:02



Мисля, че стана безсмислен този разговор



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: Цвeтoмиpa]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 15:03



666.66 евро за кв.м панелка? Някои хора изобщо нямат представа на коя планета се намират.





Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: Цвeтoмиpa]  
АвторZNAESHT (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 15:08



BEZSMILENITE OFERTI NE MOGAT DA PORODIAT SMISLEN RAZGOVOR



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: Цвeтoмиpa]  
АвторZNAESHT (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 15:08



MI TO BEZSMISLENI OFERTI NIAMA KAK DA PORODIAT SMISLEN RAZGOVOR



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: Цвeтoмиpa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.09.05 15:27



максимум 30000, ама МАКСИМУМ, и то заради "екстрите"...

Just a genius



Тема Re: погледни преди да приказвашнови [re: ZNAESHT]  
Авторпo-знaeщ (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 15:28



в сайта на имот.бг за да видиш за какво става въпрос! и какви дупки се предлагат ако не за тези пари то много близки до тях и си сметни колко ще ти излезе такъв ремонт....



Тема Re: погледни преди да приказвашнови [re: пo-знaeщ]  
АвторZNAESHT (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 15:40



ABE TZVETKE TI MALOYMNA LI SI ILI NA TAKAVA SE PRAVISH........KAKAV REMONT KVI 5 LEVA, STAVA VAPROS ZA PANELKA , GARSONIERA V MLADOST, S MEBELI PO PORACHKA ZASHTOTO ZA TEZI S STANDARTNI RAZMERI NIAMA MIASTO, STARO JILISHTE (MOJE BI LEKO POOSVEJENOYOEST BOIDISANO I EVENTYALNO IZTSIKLEN POD)KOETO NI PREDLAGASH ZA NAD 600 EVRO KVADRATA.............A TOVA CHE NIAKOI NIAKADE SI PREDLAGA SASHTITE PROSTOTII KATO TEB NEOZNACHAVA CHE IMA BALAMYRNITSI KOITO DA GI KYPIAT- NALI TOVA SE OPITVAME DA TI OBIASNIM V FORYMA A TI OT LEVO ZAVI Y DESNO



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: Blake]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 15:41



Даже накъм 26000-27000 Е, щото все пак е ремонтиран



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: xaxa]  
АвторZNAESHT (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 15:45



ZA DA SE POPREKRIAT DEFEKTITE



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: xaxa]  
Авторпo-знaeщ (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 15:57



не знам за какви цени говорите но явно наистина не сте запознати с пазара. И на мвн не ми се иска да са такива цените но уви факт е. Една позната преди година си продаде скапаната гарсониера в люлин за 25000 евро. До колкото знам Младост е квартал който се води по-хубав въпреки че лично на мен не ми харесва . И наистина снимките които видях на апартамента в имот.бг ме навейдат на мисълта че апартамента наистина е хубав а не просто "освежен), освен това го продава собственик без никаква агенция което е още по-добре а и мисля че Цветомира едва ли е непреклонна откам цената:)) Мисля няма нужда да се заяждате с човек който не е брокер, особено като се има предвид какъв хаос е на пазара. Човек все пак трябва да се ориентира като продаде имота си какво ще си купи с парите...



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: пo-знaeщ]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.09.05 16:09



ами то хубаво, аз да кажа, че миналата година пък мой познат си купи в Младост ДВУСТАЕН за 26500 евро, естествено не от агенция, а директно от частно лице. По това време по сайтовете и обявите не можеше да се намери подобен за по-малко от 32000, ама както се вижда от диаграма 2, имало по същото това време се разминах на милиметри от ТРИСТАЕН за 31000, пак в Младост (при "минимална" цена 36000-37000), пак от частно лице. Да продължавам ли? имам още примери... Да не говорим, че в цените от миналата и от тази година, се забелязва лек спад на цените на панелките точно, така че не знам какво искаш да ми кажеш...

Just a genius



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: пo-знaeщ]  
АвторZNAESHT (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 16:09



otkriite razlikite

garsoniera 60 kv. za 25 000 evro v liylin
garsoniera 60 kv. za 40000 evro v mladost


abe shmatka parvo vzemi proveri tsenite na novo stroitelstvo i togava kazvai koi e zapoznat i koi ne , stiga se zaiajdai s horata samo zashtoto ne ti haresva che na garsonierkata ti koiato spored teb moje i da po lyks i ot versaiskia dvorets si lepnala po visoka tsena daje i ot novo stroitelstvo....................



Тема Re: ти си шматканови [re: ZNAESHT]  
Авторпo-знaeщ (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 16:16



след като михжалиш новото строителство. Какво като е ново строителство, като вътре стаите са като килии, и освен това ако сикупиш 60 квадрата ново строителство бъди сигурен че ще живееш в не повече от 45 бъди сигурен.
Хайде със здраве



Тема Re: ти си шматканови [re: пo-знaeщ]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.09.05 17:14



айде ся малко сметки а'ла втори клас да вкараме, значи да приемем, че за да имаме чисти 60 м2, трябва да вземем 75 м2, тва всичкото то 550 евро на м2, значи общо идва 41250 евро, айде 42000 да го закръглим... ти как си мислиш, дали ако трябва да избирам панелка 60 квадрата за 40000 и ново строителство 60 квадрата за 42000, кое ще взема? панелката? не позна

Just a genius



Тема Re: ти си шматканови [re: Blake]  
Авторпo-знaeщ (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 17:28



няма проблеми само дето сметката ти ще бъде на щпакловка и замазка, дай ми тази фирма дето предлага ново строителство до ключ за 550 евро на квадрат защото сериозно ме заинтересува:) А забравих и да допълня че от новото строителство не ме интересува първи етаж с изложение север и на една ръка разстояние от съседния блок (примери колкото искаш в горната част на лозенец:)) Няма смисъл да спорим, защото сме на едно мнение очевидно, сигурен съм 4е ако някой пусне обява за ново строителство в лозенец за 800евро на квадрат на първи етаж за 2 стаи като коридор, също толкова пламенно ще го завреш в кучи г**



Тема Re: ти си шматканови [re: пo-знaeщ]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.09.05 17:31



само 2 бързи вмятания и спирам:

1. Нали за Младост говорехме, за какъв Лозенец иде реч?
2. Защо си мислиш, че като купя панелката (30-40 годишна), няма да направя основен ремонт, включващ И ШПАКЛОВКА И ЗАМАЗКА (нещо, което ще получа готово при новото строителство, при това включено в цената)?

Just a genius



Тема Re: ти си шматканови [re: пo-знaeщ]  
Авторneznaesht (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 20:16



vij kakvo be mome , neznam kriticheska li te klati ,no ot novo do novo ima razlika, taka che kato si kypia jilishte chista jil.plosht 100 kv badi sigyrna che niama da jiveia v 60 kvadratna panelka barabar s obshtite chasti........kato ne priemash saveti ot po ysvedomeni hora ot teb zashto vaobshte pitash.............



Тема Re: шматканови [re: пo-знaeщ]  
Авторneznaesht (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 20:46



za nikoi stroitel ne e problem da predlaga do kliych, no v kraina smetka klienta e tozi koito izbira i tova che ti si nalepila niakakvi izmisleni faiansovi plochki v baniata i mebelite(porachkovi poradi tiasnoto prstranstvo)v starata ti panelka - za teb sa super lyksozni(v koeto silno se samniavam spored moite kriterii za lyks , zashtoto lyks i panelka sa dosta nesavmestimi poniatia) za mnogo drygi hora tvoeto obzavejdane shte bade primitivno i evtino............taka che misli predi da pishesh glyposti , moga da ti dam i telefoni na stroiteli v mladost no ne si chovek koito zaslyjava takava informatsia podnesena my na tepsia..................parvo si prodai koptorata v vmerisania panalen blok pak posle se porazhodi i si nameri sama nyjnata ti informatsia nali si na ti s stroitelstvoto



Тема eto go i syper lyksa na po - znaeshtata TZVETKAнови [re: Pekoнcтpykтop]  
АвторZNAESHT (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 21:09



http://imoti.net/ads/ad_show.php?id=272179


che i shte ni probva v foryma, da ti i mistiata dolna, mnogo losho e kogato podseniavash ostanalite, a i ti e dosta evtin nachina po koito si reshila da deistvash



Тема PONE KIRLIVITE CHASHI DA BIAHTE IZMILIнови [re: ZNAESHT]  
АвторZNAESHT (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 21:13



MA TO I ZA TOVA SE ISKA AKAL.......



Тема ETO I AGENTSIATA KOIATO GO PRODAVAнови [re: ZNAESHT]  
АвторZNAESHT (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 21:28



http://imoti.net/ads/ad_show.php?id=273036


PO-ZNAESHTA TZVETKE I SIE BROKERKI LOSHO NIAMA CHE PRIBIAGVATE DO EVTINI NOMERA ,CHE I VIE TRIABVA HLIAB DA IADETE, AMA NE VI LI E SRAM CHE SE IZLAGATE PO TOZI NACHIN I CHE TAKIVA KATO VAS PODRONVAT IMIDJA NA TSIALATA GILDIA...............



Тема Re: ETO I AGENTSIATA KOIATO GO PRODAVAнови [re: ZNAESHT]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 22:08



Същата обява я има и в дир.бг, много тъпо !!!!!!

От доста време се оглеждам за двустаен апартамент, но не подхождам много сериозно защото нямам време. Сега се убеждавам, че все пак преценката ми, че 40000 евро за панелка в Младост е безкрайно скъпо. Ако тук все пак има сериозен продавач, може да се свърже с мен.......... Купувам читав двустаен, плащам в брой, но само разумна цена, частно лице съм. За измислени обяви, не ме безпокойте!!!! Смятам,че има предостатъчно апартаменти за продажба в Сф така, че не ми излизайте с типичните брокерски лафчета
емайл sv_genov@abv.bg



Тема Re: шматканови [re: neznaesht]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 22:09



То тя си е намерила сигурно някой апартамент ново строителство и иска да продаде панелката за същите пари като новото



Тема Re: ETO I AGENTSIATA KOIATO GO PRODAVAнови [re: 666]  
АвторZNAESHT (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 22:21



Ne sam broker , a i s imoti ne se zanimavam, no bih te posavetval ako naistina si reshil da kypyvash, da go napravish direktno ot stroitelite, koordinatite im moje da namerish na stroejite, ne ti triabva da se zanimavash s maloymni brokeri( da me izviniavat savestnite ,koito makar i malko gi ima) ,koito osven da priebat kypyvacha i da si priberat komisionnata za drygo ne gi e grija...........



Тема Re: шматканови [re: :)]  
Авторznaesht (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 22:49



100% pri polojenie che e trydno v takava kolibka da jivee semeistvo s detsa, a pak i vaprosnata tzveta po- znaesta sa brokerki ot agentsia sa dosta naiasno s neshtata ,ama s tezi kyrvenski nomera podronvat imeto na brokerite



Тема Не мога да разберанови [re: neznaesht]  
Автор ZENOLA (непознат )
Публикувано19.09.05 16:50



защо сте такива...............понякога! Или винаги. В интерес на истината жената/мъжът за разлика от повечето други обяви тук /аз от много време чета и по-рядко пиша в този форум/ поне попита за Нашето мнение още с втория си пост! А какво стана 2-3-4 нерегистрирани освен спам от рода на "Не аз, а ти си еди-кво-си" нищо полезно не пишат в продължение на 20-30 мнения!




Тема То па един имиджнови [re: ZNAESHT]  
Автор ZENOLA (непознат )
Публикувано19.09.05 16:55



има те гилдия!!!



Тема Re: Не мога да разберанови [re: ZENOLA]  
Авторneznaesht (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 17:40



A ti kakvo polezno napisa ,kato otgovor na vaprosnata brokerka Tzvetka v roliata na pitashta? A i ot kade znaesh, che ne sme registrirani, vij parvo pitashtata brokerka dali e registrirana i se opitai da poznaesh ,zashto otgovariame ,kato anonimni makar che imame ednakvo mnenie otnosno :gildiata" bez znacenie registrirani ili ne vijdam che ne si ot nai- shvatlivite ,ta zatova ti e prosteno ,che nerazbirash



Тема Обяснение като за малоумен!нови [re: neznaesht]  
Автор ZENOLA (непознат )
Публикувано19.09.05 18:12



Ма то лошо няма не може всички да са умни!
1. На едно място горе пише на кого отговаря постинга, моя беше в отг. на твой, а не на неин. Мисълта му беше да спамвате по-малко клуба! Пишеш веднъж напр."ТОВА Е СКЪПО, ТИ СИ ЕДИ-КВА СИ" и край, а не 22 пъти!
2. На едно друго място пак горе пише, че си НЕРЕГИСТРИРАН!
А понеже съм "не съм от най-схватливите" не мога да разбера някой който дори и в Нет-а го е страх/срам от собственот му мнение. Ще те светна, че може да се пише и на кирилица, представяш ли си?!



Тема Re: Обяснение като за малоумнa!нови [re: ZENOLA]  
Авторneznaesht (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 23:21



ayyyyyy ma ti si kato padnal gram ot iasno nebe....tolkova mi iziasni vsichko hahahaha ....mi mome kvo da te pravia kat si takava....aaaaaaaaaa sega razbrah ti broish vsichki otgovorili kato edin , a i napisa che nerazbirash nishto....ta kak da razberesh kato niamash s kakvo...



Тема Re: Продавам 2-ст. Младост 1нови [re: Цвeтoмиpa]  
АвторO-O (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 13:21



Само за сведение - преди две седмици се сключи сделка за 27 000 евро - 42м2, 13 от 16, за тотален ремонт, в Младост 1 (бл. 30-А).

Балъците никога няма да умрат.



Тема Re: eto go i syper lyksa na po - znaeshtata TZVETKAнови [re: ZNAESHT]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 14:41



Явно иска да си избие скъпия ремонт, обаче не виждам как ще стане. Да ремонтираш толкова луксозно панелно жилище, което смяташ да продаваш, не е най-добрата идея. Очевидно е, че към панелните жилища се насочват предимно хора с ограничен бюджет, такива, за които такъв тип ремонт е ненужно разточителство. Те ще предпочетат да си купят въпросното жилище неремонтирано и да си направят ремонта сами - според чергата си.
Ситуацията се усложнява и от факта, че банките много трудно кредитират панелки. Тоест, продавача на този апартамент (ако наистина иска да го продаде), или ще преглътне това, че парите за ремонт са отишли на вятъра (поне частично), или ще си го продава вечно.





Тема Ха, ха, ха...нови [re: neznaesht]  
Автор ZENOLA (непознат )
Публикувано21.09.05 11:54



направо си смешен вече! На близките ти обаче със сигурност им се плаче.



Тема Re: Ха, ха, ха...нови [re: ZENOLA]  
Авторneznaesht (Нерегистриран)
Публикувано22.09.05 08:17



mda ...mnogo si smeshna i elementarna, pone si prizna che ne ti stiga kapatsiteta za da razberesh za kvo stava na vapros ama yporito ni pokazvash kolko si glypava....ne che e losho- koi kolkoto moje kakto se kazva




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.