Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Неволи с брокеринови [re: дoбъp дyx]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано19.09.05 12:47



Общо взето,строителството там е на по-добро ниво.Люлин дръпна едва последните няколко години,най-вече заради комуникациите с центъра и въпреки това пак има огромни разлики между отделните райони.Квартала е дострояван на няколко пъти.Високите блокове са по-нови и ако човек е изправен пред избора във висок или нисък блок да живее в Люлин,не бих препоръчал високите.Прекално много хора има в тях,с всички произтичащи от това проблеми.Ако застрояването беше по-равномерно,вероятно щеше да е по-добре.За Хиподрума ги няма тия проблеми.



Тема ТОЧНО ТАКА!нови [re: lavica]  
Авторabc (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 12:48



>> САМО МОЖЕТЕ ДА МИ ЗАВИЖДАТЕ - ВИЕ -УМНИТЕ В ТОЗИ ФОРУМ- НА ПАРИЧКИТЕ ,КОИТО СИ ИЗКАРВАМ КАТО БРОКЕР... ПЪК НЕКА ДА СЪМ ПРОСТА -ХАХАХАХА

Напълно съм съгласен с теб. Ако бяхме по-умни, нямаше да позволяваме на такива арогантни и неграмотни хора като теб да се гаврят с нас!



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: Blake]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 21:17



В агенцията където работя всеки брокер е на процент и много често заставт един срещу друг брокер на продавач и брокер на купувач, и всеки от тях защитава до дупка правата на своята страна?
И колкото е по малък шанса за компромиси толкова по добре, защото колкото по добре брокера е защитил правата на своята страна толкова повече той изгражда своя имидж на добър брокер, което съотвено му води още клиенти, които предпочитат само него



Тема Да пази Господ!нови [re: lavica]  
АвторKyпyвaчka (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 05:53



Ами като се има предвид, че в друг пост, с друго име рекламираш ЧАР, значи си от ЧАР. Господ да ви пази, купувачи и продавачи от Пловдив!



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: LordDaemon]  
Автор Little wonder ( SOCIAL-FREAK)
Публикувано20.09.05 05:57



Да, и аз съм на този принцип

ONLY THE TRUTH AN NOTHING BUT THE TRUTH


Тема Re: Неволи с брокеринови [re: abc]  
Автор Little wonder ( SOCIAL-FREAK)
Публикувано20.09.05 08:26



Ограничени и тесногръди човече-тогава обяви въобще всяка посредническа дейност и услуги за паразитна и да приключим въпроса, а?

ONLY THE TRUTH AN NOTHING BUT THE TRUTH


Тема Re: Неволи с брокеринови [re: x]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано20.09.05 09:09



виж, досега не съм срещнал нито един брокер (включително когато познати са ме свързвали с техни брокери, някои от които роднини), който да е защитавал МОИТЕ интереси - може би защото съм бил само в ролята на НАЕМАТЕЛ и КУПУВАЧ, защитата на моите интереси всъщност се явява в пряка зависимост от получените комисиони - все пак всеки лев в защита на моя интерес води до намаляване размера на далаверата за брокера... И винаги, когато съм питал за коментар на цената, съм получавал неизбежно отговори от сорта "ама виж, то сега са такива цените в момента", "цената не подлежи на коментар" и прочее увъртания...

И държа да отбележа, че като казвам ВИНАГИ, имам предвид не един-два, а поне ДЕСЕТ, ако не и двадесет пъти. Как пък нито веднъж не се намери един брокер да защитава МОИТЕ инетреси... Аз ли съм карък или брокерите са ми нещо криви, а?

Just a genius



Тема ГОСПОД ДА ПАЗИ НАСнови [re: Kyпyвaчka]  
АвторTDK (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 17:16



ГОСПОД ДА ПАЗИ НАС ОТ ТАКИВА КАТО ВАС.А искам да кажа,че колегите от Чар са супер точни.Брокер съм от Пл.агенция съм.Познавам ги лично.Много лоялни към колеги и клиенти.А господ да ни опази от такива луди и нервно болни клиенти-само като се види в колко часа сядате да пишете-може да се съди колко си в час.Така,че след като не познаваш някой,не говори за него.А погледни себе си.Можеш да говориш за агенции с които си работила.Познаваш ли ги лично ти,та коментираш какви са.



Тема Re: ГОСПОД ДА ПАЗИ НАСнови [re: TDK]  
Автор vanio_l ()
Публикувано20.09.05 22:01



.... ... !?! ... хммм,
Ами чета ти мнението и... хем искам да отговоря, хем просто не ми идва наум адекватен отговор ( в смисъл без обиди)

...Цитат: "А господ да ни опази от такива луди и нервно болни клиенти-само като се види в колко часа сядате да пишете-може да се съди колко си в час"

Въпрос: Има ли правило в колко часа човек може да си каже мнението? Търсих из сайта, ама честно, не намерих такова( правило)
Въпрос: Да наричаш някого, който не познаваш и дори не си виждал луд и нервно болен говори доста за ТВОЕТО душевно състояние, не мислиш ли?
Въпрос: Да ти минава през акъла, че има и такива(наистина ги има) дето не са брокери и си изкарват хляба с честен труд и понякога им се налага да будуват тогава, когато брокерите сладко си спинкат?

Цитат: "Брокер съм от Пл.агенция съм"
Мнение: Е, нямаше нужда да уточняваш, и без това съгражданите ти доста се излагат, пък ти сега съвсем им скапваш реномето . Не се притеснявай, това беше шега, не можеш да го скапеш, просто няма накъде повече.

За последния ти въпрос към Купувачка ...ами вземи прочети ВСИЧКИТЕ и мнения, а не само последното

За заключение много ми се иска да напиша нещо пикантно по твой адрес, ама ще запазя добрия тон. (в смисъл че няма да пиша нищо)



Тема Re: Да пази Господ!нови [re: Kyпyвaчka]  
АвторLOSHlA (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 22:12



Как може без да си сигурна да говориш ма купувачке.Позноваш ли за тези които говориш?То бива простотии,то може-ама ти прекали.Не познаваш някои-но даваш оценки за него?Как става това?А бе простотията не ходи по гората.Затова още 100г. няма да си купиш имот.То си личи колко .........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.