Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема kypyvam dvystaen v mladostнови  
Авторmina (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 14:35



novo stroitelstvo, kyhnia, hol i spalnia, chista jilishna plosht okolo 70 kv.



Тема Re: kypyvam dvystaen v mladostнови [re: mina]  
Автор __Mepakлия__ (минаващ)
Публикувано25.08.05 16:56



Да намериш ново стриотелство с отделна кухня и хол е мнооого трудно освен ако някоа стая я заплюеш че ще е кухня и да си прекарай до там вода и канал(стая която е до т.нар дневен тракт)



Тема Re: kypyvam dvystaen v mladostнови [re: __Mepakлия__]  
Авторmina (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 10:17



Az iskam jilishte koeto da e s kyhnia, hol i spalnia...vaobshte ne me interesyva kak gi vodiat sega dvy ili tristaini.......az se samniavam vaobshte dali shte nameria zashtoto ,kato gledam kakvo se predlaga i losho mi stava v zoologicheskata gradina kletkite sa po prostorni ot stroitelstvoto koeto se predlaga sega



Тема Re: kypyvam dvystaen v mladostнови [re: mina]  
Авторnereg (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 11:27



ne si prawa, wsichko se prodawa, samo che e mnogo wajno kakwi sa ti stotinkite koito si prigotwila.



Тема Re: kypyvam dvystaen v mladost [re: nereg]  
Авторmina (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 12:06



Za koe ne sam prava, che iskam da kupia jilishte li- interesno kak go opredeli ???? ne mi govori tolkova ironizirano za "stotinkite koito sam prigotwila." ama che barovtsi se navadihte.........samo poiasniavam che vaprosnoto jilishte go tarsia za podarak......taka che si spesti komentarite za finansovoto sastoianie na horata oshte poveche kato ne gi poznavash........




Тема Re: kypyvam dvystaen v mladostнови [re: mina]  
Авторnereg (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 12:54



ti pyk po-spokoino, stotinki e wsichko, samo che kolichestwoto na stotinkite e okolo 100 pyti po-golqmo ot towa na lewchetata, matematika... kapish?

Kazwam che ne si prawa che se stroiat samo bokluci i t.n., kazwam che kakwo se predlaga zawisi ot cenowia diapazon na tyrseneto...
Mnogo dokachliw chowek izleze...ne se obijdai bez powod



Тема Re: kypyvam dvystaen v mladostнови [re: mina]  
АвторAлoooo (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 13:34



Я смекчи малко тона.Ако имаш проблем с нервите,ходи се карай някъде другаде.Това че се каниш да купуваш жилище и си събрала някой кинт,не значи че си велика,ама никак даже.



Тема Re: kypyvam dvystaen v mladostнови [re: nereg]  
Авторmina (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 15:10



az sam si mnogo spokoina, a ti prestani mi slagai dymi v ystata koito ne sam kazvala, iavno ne ste zapoznati s stroitelstvoto koeto se predlaga v momenta



Тема Re: kypyvam dvystaen v mladostнови [re: Aлoooo]  
Авторmina (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 15:14



a ako ti si hapvash domatite s kolovete ne e moi problem......



Тема Re: kypyvam dvystaen v mladostнови [re: mina]  
Авторnereg (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 20:30



sigurno ne sym, pri polojenie che go praktikuwam




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.