Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Почна се!!!нови  
АвторCaшo (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 11:35



Започна така дългоочакваното от мен спадане на цените на имотите. Събраха се доста фактори.
- доста ново строителства, сега пред завършване,
- при застой или спад, ще има доста спекуланти, които ще излязат на пазара, за да си "осребрят" инвестицията.
- доста народ ще усетят набутването с кредитите, а и определен процент няма да могат ди се ги обслужват. Това ще изкара и банките като продавачи.
- потенциално отлагане за ЕС

И ЗА КАПАК, ПРОСТОТИЯТА В ПАРЛАМЕНТА. ОЧЕРТАВАЩАТА СЕ НЕСТАБИЛНОСТ, КАКТО И ФАКТО, ЧЕ ИМОТИТЕ ПРИ НАС СА ПРИНЦИПНО НАДЦЕНЕНИ.

Ще видите какво ще става след Септември!



Тема Re: Почна се!!!нови [re: Caшo]  
Автор DarkCat ()
Публикувано31.07.05 15:48



пиши ми моля те като почнат да продават имоти на жълтите павета за по 100-ина евро метъра, да си напазарувам....



Тема Re: Почна се!!!нови [re: DarkCat]  
АвторCaшo (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 18:12



Мацко,

Разбира се, че няма да станат 100 евро, освен ако не преместят жълтите павета извън София

Говоря за нормализиране на цените в София в границите 400-600 евро в зависимост от квартала, типа стоителство и т.н.

По морето продават по 1100, ама май купувачите свършиха.... Там пък колко стоители ще изгорят.... Защото разходите са доста, напр чух, бетонът и 2 пъти по-скъп от София.



Тема Re: Почна се!!!нови [re: Caшo]  
Авторjelaeshta (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 20:02



merakliika sam da kypia kade gi tezi po 400 evro kvadrata plashtam vednaka v broi za novo stroitelstvo moje da ti dam email ako tyk se pritesniavash da kajesh



Тема Re: Така енови [re: jelaeshta]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 22:26



Имаме поглед от над стъкления похлупак, не сме улави да слушаме БГ бгокерчета- имаме си достатъчно приятели по Европа и знаем, че имотите у нас няма къде да идат- или ще си стоят по собствениците с големи и незадоволени апетити, или ще последват цените на бившите източноевропейски пазари.



Тема Re: Почна се!!!нови [re: Caшo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано01.08.05 09:25



мдам, прав си...
вчера специално си направих труда да проверя 2-3 кооперации - ново строителство - и о! чудо! и в двете имаше все още доста свободни апартаменти... Едната сграда даже е завършена, и в нея празните апартаменти бяха 2/3 от общия брой! За правещите се на неразбрали пояснявам - преди 1-2 години беше почти невъзможно да си намериш апартамент дори на фаза "чертеж" или "дупка"!

Just a genius



Тема Re: Почна се!!!нови [re: Blake]  
Авторвepka (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 11:05



а още по-интересното за новото строителство е дали и то е качествено, пред блока на родителите на съпруга има голяма поляна и там ми строят нови бокове - да но мъжът ми ми каза че винаги там е било блато - цялата огромна поляна - блато - и то не плитко някакво а зелогодишно ... е който си купи апартамент в това блато ми е интересно дали ще може да си ползва мазето и колко мухъл ще има след година две



Тема Re: Така енови [re: Lili]  
Авторjelaeshta (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 12:24



Ok dai konkretni oferti kypyvam vednaga...ne sam broker(opazil me Gospod) klient sam.....plashtam vednaga v broi ......



Тема Re: Почна се!!!нови [re: Blake]  
Авторjelaeshta (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 12:27



vilimart@yahoo.com moje li malko info za vaprosnite stroeji , blagodaria!



Тема Re: Почна се!!!нови [re: Caшo]  
Авторп. (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 13:23



И според мен натам вървят нещата. Предлагането продължава да расте, а търсенето е надолу. Цените ще паднат, може би не много, но ще паднат... И аз това чакам... Дано да не грешим




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.