Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся къща в родопско селонови  
АвторCл@дk@ (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 17:37



Интересувам се от стара, може и неподържана къща в родопско село.Не държа да е близо до Пампорово,само да има течаща вода и ток.Ако някой има информация за подобна къща моля да ми пише тук или на ribkata@bitex.bg



Тема Re: Търся къща в родопско селонови [re: Cл@дk@]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 09:01



Кажи какъв ти е бюджета? Цените в Родипите дори на съборените къщи стават солидни !



Тема Re: Търся къща в родопско селонови [re: milen]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано28.04.05 10:35



И те ще паднат след 2007 , защото цените ще са като в ЕС - на стоките и услугите и тогава няма да е привлекателно да си купиш коптор за 15 000Е в България, а къщичка с двор в село в Германия например.



Тема Re: Търся къща в родопско селонови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано28.04.05 10:42



ти ако знаеш какви коптори се опитват да пързулнат за два пъти по 15000 евро, ще паднеш от смях



Тема Re: Търся къща в родопско селонови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Reinstall (минаващ)
Публикувано28.04.05 10:52



За кого няма да е привлекателно - за мен, която не искам да си купя къщичка в Германия, защото ме спира 1. езиковата бариера; 2. разстоянието, все пак; 3. възможността близките ми да ме посещават по - често в Родопите, отколкото в Германия, 4. възможността да посещавам всеки уикенд Родопите, което ще е по -лесно пак предвид разстоянието, отколкото Германия 5. културните различия или за германеца, който купува тук от 1. интерес към културата и бита 2. за разнообразие, 3. инвеститорски възможности в туризма и пр.?



Тема Re: Търся къща в родопско селонови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 17:53



Интереса към имотите в България ще остане голям и след 2007-ма. Цените ще се кротнат на нива по-високи от сегашните. Не ми се вярва, че ще паднат. Просто България си е атрактивна и готина страна. Сажалявам, че българите едва сега го осъзнават. За много от тях това осъзнаване ще дойде твърде късно и няма да могат да си позволят да закупят имот където и да е.

Затова купувайте сега! Аз поне така си мисля:)



Тема Re: Търся къща в родопско селонови [re: milen]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано28.04.05 21:12



В отговор на:

Цените ще се кротнат на нива по-високи от сегашните.




от твоята клавиатура в Божиите уши
че да не иде нахалост каквото съм купила



Тема Re: Търся къща в родопско селонови [re: Пaлмиpa]  
АвторDuidui (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 00:04



Ti kakvo vze ?

Propusnala sqm.



Тема Re: скрий сенови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторaнтиeмиrpaнт (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 02:17



Че кой иска да живее в Германия? Тия емигрантски времена минаха ,сега е на мода да си живееш добре в България.
Тая къща коптор ли ти се струва за 40,000е? Май си мноооооого далеч с и ОТ материала...
http://www.ahomeinbulgaria.net/show_property_details.php?id=96



Тема а цените в европейските алпи?нови [re: Cл@дk@]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 07:37



Дали цените в България ще се качат или ще спаднат?
Ето ситуацията в Германия!


едно просто търсене показва че за 75 000 евро може да се купи къща в Гармиш-Партенкирхен Ама това е запад и курорт
А цените в бившата ГДР?

ЗА 47 000 ЕВРО спокойно може да си живуркам с езикова бариера в Тюрингия!
Това за къщите!
А за Панелките?
Вижте например панелките в Хановер:

35 000 евро!
Е сега какво да кажем?
Значи: Панелка в жил блок в град - столица на провинция в Германия струва само 35 000 евро!
Дали да не си я купя!
всъщност за който знае немски най добрия начин за търсене на имоти в Германия е:





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.