Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Защо всички плюят Люлин?нови  
АвторПaнeлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 01:25



Моля за вашето мнение, избройте недостатъците, по-конкретно за 8, 9 и 10.
Благодаря



Тема Re: Защо всички плюят Люлин?нови [re: Пaнeлkaтa]  
Авторaнa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 04:28



Добър въпрос.
Това е много добре уреден район,има си всичко-улилища , детски градини, пазари, магазини,ресторанти...Не е по-лош от който и да било друг панален комплекс.



Тема Re: Защо всички плюят Люлин?нови [re: aнa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано04.05.05 08:14



ами дааа, от някой друг панелен комплекс може и да не е по-лош. Ама аз като отида там и направо се депресирам от всичкия този бетон. Бах мааму имам чувството, че ще ме смаже.
После като настане вечер и месецът вземе, че не изгрее - мамма миа. кьорава лампа няма между блоковете да свети. Ама дупки бол. Така че пазете си краката, а даже и кратуните. Освен ако са нечупливи, в което се съмнявам.
А пък междублоковите пространства, че приличат на запустели ниви хич и не го забелязвам. Кво ти пука нали това е добре уреден район, който си има всичко - училища, детски градини, пазари, магазини, ресторанти. Само дето в осем и половина не можах да намеря от къде да си купя хляб.
Е, то тва беше преди седем-осем месеца. Сега може и по домовете да разнасят, знам ли.

Шум в офиса? Слушайте Paul van Dyk


Тема Re: е ,ти па :-)нови [re: f(x)dx]  
Авторaнa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 09:06



Е, как не можа да намериш хляб? Аз съм живяла в Люлин 3, има си и пазар и магазин за хр.стоки...За бетона си прав-аз затова съм против панелите по принцип...
Грозни са ,където и да се намират- в Младост ,Обеля ,Дружба и пр.
Виж къщата си е друго нещо



Тема ами там цените са надутинови [re: Пaнeлkaтa]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 09:25



за това не го предпочитам!
както казах тука


предпочитам да спестя 1 900 евро и да си купя в хановер!



Тема Re: е ,ти па :-)нови [re: aнa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано04.05.05 10:04



ми не можах бе. Говоря за осем и половина вечерта и Люлин 7.
Само дето се претрепах в една шахта. много майсторски бяха я замаскирали

Шум в офиса? Слушайте Paul van Dyk


Тема Re: е ,ти па :-)нови [re: aнa]  
Автор didata (nova)
Публикувано04.05.05 10:08



люлин 3 е този до пазара нали?
пазара, сергиите, "универмага" - всичко това е като бонус за тълпите преминаващи цигани 24/7



Тема Re: Защо всички плюят Люлин?нови [re: f(x)dx]  
Автор didata (nova)
Публикувано04.05.05 10:25



А пък междублоковите пространства, че приличат на запустели ниви хич и не го забелязвам.
преди седем-осем месеца - като върна назад - не ще да е бил дъждовен период...щото като завали - а в софия обича да си вали - не ми навяват асоцииации за запустели ниви.... такава кал завладява пейзажа, каквато и в столипиново не съм виждала...



Тема Re: Защо всички плюят Люлин?нови [re: Пaнeлkaтa]  
Автор didata (nova)
Публикувано04.05.05 10:37



едно обобщение на споменатото дотук ако позволите
клаустрофобично, пренаселено, кално, неподдържано, грозно, отблъскващо

но моята топлиста на недостатъците бих наблегнала на:
1. задръствания
2. живущи

по точка едно - ако веднъж сте попаднали в люлинския тунел, думите стават излишни. само ще припомним, че това ще трябва да изживявате всеки ден (отивайки и прибирайки се от работа) освен ако не сте фен на претъпканото с Обеленци метро. плюс метрото богата транспортна мрежа от тролеи и автобуси дава бърз и сравнително лесен достъп до.... Лъвов мост(бонус - женския пазар) и Сточна гара - две изключително ключови дестинации за всеки уважаващ себе си преселник към столицата!

по точка две - за мен хората дават облика на квартала - не се кефя да живея в един квартал с най-ниските социални класи, с цигани, селяци и селски тарикатчета. не се кефя децата ми да ходят на детска градина/училище с такива, не се кефя да ходя на едни и същи заведения с такива....наречете го снобария, нека е така





Тема Re: Защо всички плюят Люлин?нови [re: Пaнeлkaтa]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано04.05.05 13:49



защото от 1- 10 , не знам дали има над 10, са си панелни гета.
вари ги,печи ги, ако ще и лукс панел/това ако някой ми даде определение що е то, ще съм хепи/ да ми подаряват там, тц....
сори за мнението




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.