Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:51 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос-кредити за недвижими имоти  
Автор brick ()
Публикувано10.05.05 10:40



Възможно ли е български гражданин който живее извън БГ да получи кредит за закупуване на недвижим имот от банка в България.



Тема Re: Въпрос-кредити за недвижими имотинови [re: brick]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано10.05.05 10:48



мисля, че не, но потърси в www.banks.dir.bg дали няма банка, която дава такива кредити.

Шум в офиса? Слушайте Paul van Dyk


Тема Re: Въпрос-кредити за недвижими имотинови [re: f(x)dx]  
Автор brick ()
Публикувано10.05.05 11:04



Търсих там,но нищо конкретно не открих.Според мен е тъпо английски банки да кредитират англичани за закупуване на недвижими имоти в България,а български банки да пропускат печалби.Аз смятам,че ако внеса 30% от цената на недвижимият имот,който естествено ще бъде ипотекиран до изплащането и плащам годишни лихви между 10-15%си е добра сделка за банката.



Тема Re: Въпрос-кредити за недвижими имотинови [re: brick]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано10.05.05 12:34



ами не е тъпо да ти кажа, щото англичаните си живеят в Англия и като пропуснат да платят няколко вноски, банката може много лесно да ги намери да си поприказват. А и не забравяй, че банковият сектор в България не е на нивото на този в Западна Европа.
А ти би могъл да пробваш да вземеш кредит от банка в страната, в която живееш. хем и по-евтино ще ти дойде може би

Шум в офиса? Слушайте Paul van Dyk


Тема Re: Въпрос-кредити за недвижими имотинови [re: brick]  
АвторO98 (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 14:21



Защо си губите времето? Просто вземете телефони на банки от мрежата и звъннете.



Тема Re: Въпрос-кредити за недвижими имотинови [re: brick]  
АвторM6 (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 23:15



Възможно е ! 2004 год. питах ОББ и Райфайзен банк ,искат документ за дохода ти в страната която работиш !
Примерно ако си в САЩ , данъчната декларация която се изпраща всяка година на IRS .
Oсвен това ДСК ( а може и други банки ) дава кредит без доказване на доходите ,мисля сега лихвата е 14.25% .
Най-добре на място да питаш ! Ако не ,звънни на отделните банки !
Който търси намира ! Може и със самият строител да се разбереш ,примерно за изплащане 1-2 години !
Успех !

А що се отнася за англичаните , а ми дават им кредити ,като искат да изритат всички пенсионери от Англия ! Защо да ползват медицински услуги безплатно !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.