Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Циганитенови [re: jamie]  
АвторПaнeлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 14:29



Ако погледнеш картата ще видиш, че до Филиповци не е само Люлин. А както вече писах в Хиподрума имах съседи цигани, а пак там в къщи живеят по цели фамилии.
Гарсониери неподдържани има не само в Люлин, повярвай провела съм достатъчно огледи /работила съм доста години като брокер, та ми позволи да мога да преценя кое е поддържано и кое не/. Какво значи добра гарсониера? Че са белнали един латекс ли? Да, хваща окото, но няма нищо общо със стойността на имота.



Тема Re: Като те чета,нови [re: jamie]  
АвторПaнeлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 14:34



Човешката злоба край няма. Само не разбирам с какво те предизвиках? Какво ми е на живота? Цял живот съм живяла в къща, защото сме достатъчно състоятелни, за да си го позволим. Когато реших да създам семейство, естествено се отделихме, но никой не ми даде пари на готово, а събирахме, за да купим. Нормално е студентските ми години и тези след това да са минали по квартири, не съм мамина глезана с апартамент на готово. Не искам къща, трудно ми е да я поддържам, а сега и с малко дете е още по-сложно.
Злобей, заминавам за морето за седмица
Хайде, приятни празници!



Тема Re: Циганитенови [re: Пaнeлkaтa]  
Автор didata (star akademik)
Публикувано05.05.05 14:38



виж, че циганите не преобладават в люлините 8,9 и 10 - ок.
ама тия катуни от филиповци буквално си живеят денем по трасето до пазара в люлин 3, няма кво да се лъжем - както от факултето щъкат целодневно из западен парк и красна поляна - как да си пуснеш детето да играе пред блока ?!

и без да съм работила като брокер виждам разликата между 8,9 и 10 от една страна и останалите части от друга...но за повечето хора люлин си е просто люлин. кво да ни правиш



Тема Боли менови [re: Пaнeлkaтa]  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано05.05.05 14:42



онази работа къде ходиш :-)))
Злоба ? Че защо ? Ти си хвалиш каквото си имаш - на мен ми е смешно като те чета но не защото имам повече (сигурно нямам) а защото говориш пълни глупости че се опитваш и да си повярваш. Гледай залъжи там някой дето не е стъпвал в София - белким ти повЕрва !
ПП: Знам че не искаш да живееш добре - гроздето е кисело, казват :-)
"сме достатъчно състоятелни,", "никой не ми даде пари на готово, а събирахме, за да купим","не съм мамина глезана с апартамент на готово"

Какво да кажа просто - самичка си противоречиш, май се чудиш кое по-напред да е вярното....
Макар че има още една възможност - да се казваш Гадар ...



Тема Re: Циганитенови [re: didata]  
АвторПaнeлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 14:50



Права си, но аз не бих си пуснала детето и в един квартал като Сердика, който си е направо в центъра, но е ад от цингарелки Затова не бях съгласна, че Люлин = цигани



Тема Re: Боли менови [re: jamie]  
АвторПaнeлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 14:54



Не знам какво е Гадар, ник ли е? Ако толкова държиш, ще ти пусна рег. ник на бележка
И не се хваля, просто няколко дни не успях да се разбера с мои приятели, които си купиха в Дружба 2, 5 част и искат да ми докажат, че техния район е на светлинни години пред Люлин. Виж, на хиляди километри съм съгласна, но за другото не



Тема Е да де,нови [re: didata]  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано05.05.05 14:54



те 8,9 и 10 са елитни - хехехехе :-)
Нали там живее толкова уважаваната тук авторка на темата



Тема Re: Като те чета,нови [re: jamie]  
Автор didata (star akademik)
Публикувано05.05.05 14:56



прекаляваш вече



Тема Не държанови [re: Пaнeлkaтa]  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано05.05.05 14:56



на ника ти (защо все пак не го ползваш ???).
Гадар е име.
А за светлинните години - и аз не съм съгласен. Виж - че са по-напред обаче - така мисля и аз.



Тема Нима ?нови [re: didata]  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано05.05.05 14:57



Просто изразявам несъгласие и се аргументирам :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.