Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Защо всички плюят Люлин?нови [re: Пaнeлkaka]  
Автор didata (star akademik)
Публикувано04.05.05 17:38



интересна история, някои моменти ме изненадаха, други не чак толкова...


щом в люлин си намерила хубав вход, хубав етаж, нормална улица с градинка значи наистина е паднало яко избиране, както сама каза, имала си и късмет... остава само да сложиш кафето и лично да се убедим



Тема за що си се смяла!?нови [re: Пaнeлkaтa]  
АвторЛyдa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 19:43



защото българина е свободен да купува недвижимо имущество в Германия на много по ниска цена от колкото в родна България?
да смешно е!



Тема ура! В хановер е най-добренови [re: didata]  
Авторxaнoвep rъpл (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 19:50



Аз изпратих 11 000 евро капаро!



Тема Re: за що си се смяла!?нови [re: Лyдa]  
АвторПaнeлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 20:03



Защото и в България има имоти, които струват 1000 лв, но и за толкова никой няма да ги вземе. Има и други на ниски цени, наричат се набирателни!
Първо провери офертата, иди на оглед и след това пак ще говорим. Това най-вероятно е блок с много сериозен проблем, който никога няма да бъде населен.

Ти защо не си купиш в Хановер? Защо всички българи /най-вече тези, които живеят в Гемания/ не си купят? Защото такива имоти няма!

Искаш ли да ти предложа нещо - аз ще ти дам парите, както и комисионна, ако ми уредиш такава сделка в Хановер!



Тема Моля!нови [re: Пaнeлkaтa]  
АвторПaнeлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 20:06



Моля този, който се представя с различен ник всеки път и плещи едни и същи глусти за Хановер, да престане! Ако има да каже нещо по темата - да заповяда!



Тема Re: Люлин си е като всички останалинови [re: Пaнeлkaтa]  
Авторaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 02:19



Жилищни комплекси ,строени в комунизма. Никой не може да ме убеди че НЯКОЙ ПАНЕЛЕН квартал в София е по-добър от Люлин.
И между другото ,всички които познавам там са именно ВИСШИСТИ.
Даже много от сегашните ни министри са живели в Люлин.
Единственият му недостатък е че е далеч от центъра, иначе си е ПРОСТО ЕДНИ ОТ МНОГОТО ПАНЕЛНИ КОМПЛЕКСИ.



Тема Re: Люлин си е като всички останалинови [re: aнa]  
АвторПaнeлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 09:58



Напротив, това е един от най-близките панелни комплекси до центъра
Аз съм м/у 8 и 9 микрорайон и до центъра е около 4 км. Младост, Дружба например са поне 2 пъти по-далече
Това беше една от причината да се насоча към него



Тема Циганитенови [re: Пaнeлkaтa]  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано05.05.05 14:06



се заселиха и си направиха квартал (село) точно до Люлин - името му е Филиповци - ако не се сещаш :-)
Гарсониери има навсякъде но толкова евтино строени и неподдържани досега не съм видял (от поне 6 квартири).



Тема Не щанови [re: aнa]  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано05.05.05 14:07



и да те убеждавам - Младост е на светлинни години напред - например. Пак панелка от татово време. Живял съм и там.
Люлин просто е най-шибания комплекс в София.



Тема Като те чета,нови [re: Пaнeлkaka]  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано05.05.05 14:10



май разбирам какво ти харесва в Люлин :-)
Ами ти си мургавелка бе мойто момиче - както си описваш животеца - все в гета сякаш си била :-) Плащай по 20 лева наем отгоре и няма да те набутват само в съборетините - иначе може и Лозенец да ти се стори ад.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.