Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:37 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Да купувам ли земеделски земи?нови  
АвторMaнимeйkъp-a (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 09:37



Здравеите бизнес-мени и бизнес-дами
струва ли си според вас да се купуват земеделски земи 3-та, 4-та или по ниска категория с цел инвестиция? нямам в предвид тези по морето, а такива от 300 до 800лв./дка ! Благодаря ви за мненията!



Тема Re: Да купувам ли земеделски земи?нови [re: Maнимeйkъp-a]  
Автор DarkCat ()
Публикувано29.04.05 09:39



ако ще ги обработваш купувай, ако не защо са ти???

земя колкото искаш, само да се намери кой да я работи



Тема Re: Да купувам ли земеделски земи?нови [re: DarkCat]  
АвторMaнинeйkъp-a (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 10:22



Ами все си мисля че за следващите 1-2 години ще е по-добре паричките ми да стоят в земя, отколкото в банка например! А и чувам разни неща за Агенцията за комасация на земите - просто незнам дали са верни....! А че няма да копам, това е ясно (да не ме чуе дяволчето)!!!



Тема Re: Да купувам ли земеделски земи?нови [re: Maнимeйkъp-a]  
АвторM6 (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 11:09



A ми земеделската земя върви между 100 и 200 лева ,къде пък се хвърляш на 300-800 лв за декар ? Ако платиш на някой 800 лв едва ли ще спечелиш нещо !
Аз миналата година си понапазарувах доста, за средно 105лв/дка .
1 и 2 категория в Дунавската равнина около Плевен !
Не знам точно по колко върви сега ,но не е повече от 120 лева/дка !
Мисля че е добра инвестиция , освен това носи и рента , плюс това все още не се плащат данъци върху земеделските земи !
Успех !




Тема Re: Да купувам ли земеделски земи?нови [re: Maнинeйkъp-a]  
Автор DarkCat ()
Публикувано29.04.05 11:27



да, това е вярно

земята си е земя



Тема Re: Да купувам ли земеделски земи?нови [re: M6]  
АвторMoneymaker (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 12:46



Е, явно аз ще съм от втората вълна инвеститори! Предполагам има значение какво има засято върху земята - примерно лавандула, черешови градини и т.н.! по моя край (централна БГ) май няма вече такива цени, да не говорим за 1-2 категория! Панелките умират вече - да се носочим към земята! Иначе поздравления за инвестицията! Поздрави



Тема Re: Да купувам ли земеделски земи?нови [re: Maнимeйkъp-a]  
Авторзeмeдeлka:-) (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 13:15



Да...важно е да знаеш къде точно искаш да купиш......да получиш информация за градоустройствения план на района, къде точно минава определено шосе, какви са подземните комуникации - това е по-важно, отколкото коя категория е земята.Заслужава си да се купува.....миналата седмица стана сделка на цена 95 евро на квадратен метър земеделска земя....едва ли ще повярваш:-)))))......има доста интересни ситуации около тези сделки...заслужава си да си в играта:-)))))))))....Успех...ако става въпрос за София, мога да помогна...........



Тема Re: Да купувам ли земеделски земи?нови [re: Moneymaker]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано29.04.05 14:16



правилно си се усетил земята все още е евтина, но малко си позакъснял, защото до сега можеше и да си избил инвестицията си, а и ЕС наливат доста пари в земеделие и още повече през 2007-2009, а и не си длъжен да копаеш има си хора за всичко.
лавандула се сее на 9 и 10 категория.

проблема е че много трудно можеш да намериш много (е не много 50 -100 за централна България е много, за Добруджа нищо) декари в един масив.
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от mania4ka на 29.04.05 15:15.</EM></FONT></P>

Редактирано от mania4ka на 29.04.05 15:16.



Тема Re: Да купувам ли земеделски земи?нови [re: mania4ka]  
Автор DarkCat ()
Публикувано29.04.05 14:31



това с наливането на парите не е точно така



Тема Re: Да купувам ли земеделски земи?нови [re: DarkCat]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано29.04.05 14:41



ами как е?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.