Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Търмъкнови [re: aнa]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано05.05.05 19:50



добруджанцииииииииии - моля спешно за инфо -къде в добруджа е най -плодородната земя, че не мога да избера къде да купувам....
нещо така , райони ако може да кажете....
пък и цени.....да се ориентирам



Тема Re: Виж ти !нови [re: jamie]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано05.05.05 20:04



аз търся 60-70 и нагоре дка в района на с.Ракитница (чирпанско), също и около градинарово (Шуменско)



Тема Re: Виж ти !нови [re: jamie]  
Автор DarkCat ()
Публикувано05.05.05 21:52



Живот и здраве към Пловдив. Още не сме взели решение, не е така просто

и бихме купили земя в района на Карлово, и това го умуваме....купим ли я, ще я обработваме, смятаме, проучваме ....

аз не очаквам бум и даже се учудвам на масовата психоза обхванала народонаселението че чужденците ще ни изкупят земите....

все си мисля, че мамето нещо се е объркала и ми е хвърлила пъпа на някоя нива , аз работа извън селското стопанство не съм имала....мъка...



Тема Re: Търмъкнови [re: Пaлмиpa]  
Авторaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 23:26



http://obldobrich.orbitel.bg/account/zemedel.html

Най-плодородна е земята далеч от морето. Затова цените на дка з.земя са по- ниски по Северното Черноморие-10евро/дка в Шабла(по-суров климат),
а във вътрешността стигат до 500лв/дка...За последните 5 години цените на з.земи са скочили 3 пъти...



Тема Re: anaнови [re: aнa]  
АвторMoneymaker (Нерегистриран)
Публикувано06.05.05 11:34



хубав анализ, само това "...стигали до 500лв./дка" не ми хареса. Имам клиенти които търсят и по 700, стига парцела да е по окрупнен - това в подбалканските полета! При това не говоря за розови или лавандулови масиви!



Тема Re: anaнови [re: Moneymaker]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано06.05.05 11:39



700 с насаждението или голо поле



Тема Шабланови [re: aнa]  
Автор Reinstall (минаващ)
Публикувано08.05.05 07:03



айде бе, 10 е/дка в Шабла - това е абсурдно
няма такова нещо
там кооперациите дават добра рента - и в пари, и в зърно



Тема Re: Търмъкнови [re: Пaлмиpa]  
Автор Reinstall (минаващ)
Публикувано08.05.05 07:11



Въпреки изказаното мнение - в Шабла, ако намериш поливна земя - е много добре, и да не е поливна - има възможност да биеш сонда, водата излиза на 20-30 м /например в района около бившето ТВУ, малко преди фара/. Земята там е обработвана от бившите ТКЗС-та и няма камъни, а Нефт и Газ са на няколко километра. После - под наем - хората там гледат пипер, пъпеши, дини...Имаме наследствена земя - половината поливна, върху останалата има две сонди, която даваме под наем. Трябва да питам мъжа ми, но мисля, че около 60-70 лв годишно/дка. Не съм сигурна, дали изобщо някой продава там земя в момента.
После - около Генерал Тошево е добра земята, нямаме земи там, но съм сигурна, че дават добри ренти от кооперациите, имам познати
После - южно от Добрич, около Стожер /не знам дали това е Добруджа, обаче, може и да е на границата/
После - източно от с. Пет Могили, в посока Владимирово, пак май е на границата на Добруджа, но и там земята е разработена, почистена и ражда



Тема Re: Търмъкнови [re: Пaлмиpa]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано08.05.05 10:39



навсякъде е плодородна



Тема Re: извинявайнови [re: Reinstall]  
Авторaнa (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 19:44



Имах предвид 8-20е/кв м. в Шабла.


http://www.mybulgaria.info/bulgarian-property-Shabla.html

http://www.mybulgaria.info/property-in-bulgaria-for-sale-9159.html




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.