Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Цена на парцел в Поморие  
Авторanima79 (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 09:56



Здравейте!Искам да попитам относно цена на парцел...ориентировъчно...2500кв.м,намира се между Поморие и Бургас,в близост до морето.Не е в регулация.



Тема Re: Цена на парцел в Помориенови [re: anima79]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано29.04.05 14:22



дай повече информация, ако искаш някой да ти отговори.



Тема Re: Цена на парцел в Помориенови [re: mania4ka]  
Авторaнимa79 (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 15:31



Намира се между къмпинг Европа и Сарафово.Това е всичко,което знам за сега.Имотът е наследствен и тези 2500 е моята част,просто ме интересува в този район как вървят цените.Има разни слухове,че там някъде ще се строи голф игрище,но от друга страна чух,че "Поморие няма на къде да расте".Вече не зная кое е вярно.Не ми се ще да я продавам,но в момента проучвам възможностите...какво мога да направя с тази земя.Не съм веща по тези въпроси и сигурно ви звуча наивно,за това моля за всякакви идеи и препоръки.



Тема Re: Цена на парцел в Помориенови [re: mania4ka]  
Авторanima79 (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 15:32



Намира се между къмпинг Европа и Сарафово.Това е всичко,което знам за сега.Имотът е наследствен и тези 2500 е моята част,просто ме интересува в този район как вървят цените.Има разни слухове,че там някъде ще се строи голф игрище,но от друга страна чух,че "Поморие няма на къде да расте".Вече не зная кое е вярно.Не ми се ще да я продавам,но в момента проучвам възможностите...какво мога да направя с тази земя.Не съм веща по тези въпроси и сигурно ви звуча наивно,за това моля за всякакви идеи и препоръки.



Тема Re: Цена на парцел в Помориенови [re: anima79]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано29.04.05 15:45



като нищо не знаеш, иди поне си виж имота, па тогава питай какво да го правиш



Тема Re: Цена на парцел в Помориенови [re: mania4ka]  
Авторanima79 (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 15:51



Така е,приемам забележката.



Тема Re: Цена на парцел в Помориенови [re: aнимa79]  
Авторaнa (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 21:12



Леле,завиждам ти!Ако бях на твое място,щях да постря молък семеен хотел и да си гледам живота-работиш 6 месеца в годината,останалото време почиваш.Това е златна вързможност за бизнес,не я изпускай!



Тема Re: Цена на парцел в Помориенови [re: aнa]  
Автормиkpac (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 07:19



и аз съм на това мнение, но пък терена не бил в регулация



Тема Re: Цена на парцел в Помориенови [re: aнa]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано30.04.05 10:34



не е точно така, ако имаш 90 дни пълна заетост си късметлия, има и силни и слаби сезони всичко е относително. Резултата от един сезон за малък семеен хотел е максимум 15 000лв. при пълна заетост и най-висока цена за нощувка от категорията, като приспаднеш разходите ти остават 10 000лв най-много, а сметни сега за колко години ще ти се избие инвестицията от хотела, за да започне да ти носи доход, само че до тогава толкова ще е амортизирал, че ще правиш на ново рекострукция.



Тема Re: Цена на парцел в Помориенови [re: mania4ka]  
Авторanima79 (Нерегистриран)
Публикувано02.05.05 19:06



Това ми е мечтата - малък семеен хотел,но има 1000 въпросителни,а и ми трябват доста пари накуп,за да го построя:-)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.