Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 06.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Не е шега - красотатанови [re: DarkCat]  
Авторбaбa мeцa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 18:47



значи имало красота и на витошка, чудесно. ама как така тревичка и кипариси, къде си паркират джипките тия хора? като са на служебен обяд разбира се



Тема Re: Не е шега - красотатанови [re: бaбa мeцa]  
Автор DarkCat ()
Публикувано05.04.05 18:53



има, пък против "джипки" са направени специални високи бордюри

пък аз ходя пеша.....



Тема Re: Не е шега - красотатанови [re: DarkCat]  
Авторбaбa мeцa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 19:14



високите бордюри са направени против инвалидните колички, а джипките си имат големи гуми за да може по-лесно да се улазя у ресторантя или механата.
но след като казваш хубост, тревичка и кипариси, така ще да е. колко ли пара искат за този малък о'азиз на хубостта?



Тема Re: Не е шега - цените падатнови [re: Чвop]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано05.04.05 20:03



хаха, значи точно навреме западаха цените.
е, де късмет бре



Тема Re: Не е шега - красотатанови [re: Чвop]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано05.04.05 20:08



ми засади ти. На тях така им харесва. Щом искаш цветя грабваш лопатата и копаш, да не са ти длъжни и градинката ти да копаят.



Тема Re: Не е шега - красотатанови [re: бaбa мeцa]  
Автор DarkCat ()
Публикувано06.04.05 09:15



високите бордюри са добра бариера и срещу детски колички, толкова е стръмно, че си е направо опасно за бебео. затова хващаш количката, напрагяш мускули и я сваляш/качваш на бордюра

за този оазис на красота и добро изпълнение - цени няма, всичко се е продало на проект. ако някой тръгне да продава предполагам над 1000 евро ще е



Тема Цените ще продължат да падатнови [re: DarkCat]  
Автор ПитъpПaн (непознат)
Публикувано06.04.05 12:00



Вече от няколко места чувам за това "падане" на цените, но ще видим. Може наистина да сме стигнали етапа на насищането.

Спомнете си масовото купуване на долари на 2,5-2,5, защото се чакаше да стане 3,00 лв. за долар, пък то какво стана ......................

Да не стане същото и с жилищата, защото представете си ако се обърне тенденцията колко продавачи ще се явят - всички които са купили с цел спекулация, а от друга страна и ако масово спре да се изплащат ипотеки, банките също ще започнат да продват ............ и тогава- хайде на евтиното.

Аз за себе си вече реших - НИЩО НЕ КУПУВАМ ЗА МОМЕНТА. ЩЕ ИЗЧАКАМ 1,5-2 ГОД.



Тема Re: Не е шега - красотатанови [re: mania4ka]  
АвторЧвop (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 12:01



Аз съм под наем, след няколко месеца се изнасям. А те живеят от години. Ела да видиш градинката пред блока на нашите, страшно красиво и подредено. С мое активно участие.



Тема Re: Не е шега - красотатанови [re: Чвop]  
Автор DarkCat ()
Публикувано06.04.05 12:32



какво от това като си под наем???

ти май си от тези които искат другите да вършат работата, защото си за малко, просто минаваш, не си от тук...и мама им да *** на мръсните българи дето градинката им е в камъни и боклуци - така ли казваш???

мила родна картинка...мда..



Тема Re: Цените ще продължат да падатнови [re: ПитъpПaн]  
Автор DarkCat ()
Публикувано06.04.05 12:37



падат "грънци"

изкупуват се гооолеми парцели, за да се строят луксозни жилища в района на София. София ще се развива и то много. последната седмица дочух за реалните инвеститори които пристигат - ще се строят много нови, качествено изпълнени сгради.

като гледам наплива за купуване на големи терени за строеж на селища от затворен тип, си мисля, че тук ще бъде нещо като Балкански Център, път към Изтока

може и да не съм права, но не ми е ясно защо примерно американците ще си строят огромно посолство тук, защо зще си строят селище на близо 30 дка, защо изобщо се купуват такива големи терени в София от чужди инвеститори




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.