Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Да купувам ли това???нови  
Автор ПитъpПaн (непознат)
Публикувано30.03.05 10:33



Вече имам конкретно предложение за 4-стайно жилище в София със следните параметри:
*Квартал: Борово
*Разположение: 3 Спални грубо : 12 + 14 + 15 кв.м., дневна + трапезария 30 кв.м. + Баня + тоалетна общо 6 кв.м. + тераси 30 кв.м. + коридори 8 кв.м. = Грубо чиста площ 100 кв.м. + 30 кв.м тераси!!! (смятат се по 150 евро!!!) с 15%общи части.
*разположение : двевна североизток, стаи северозапад
Нова строителство на начален етап.
Термоизолации, ПВЦ дограма, червена тухла, мазе.
ДОБЪР СТОИТЕЛ
Цена 72 000 евро.

Знам, че е компромес заради северното разположение и малките стаи, но цената е добра.




Тема Re: Да купувам ли това???нови [re: ПитъpПaн]  
АвторЧвop (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 11:22



Щом имаш пари, що не.
Мой приятел си купи, почти същото с една спалня по малко за 38 000 евро-миналата седмица. Пак в Борово. Но не е ново строителство.
Само споделям, не казвам купувай или недей.
Решението е твое.



Тема Re: Да купувам ли това???нови [re: ПитъpПaн]  
Автор lady_tea (благородна)
Публикувано30.03.05 11:29



Цената е добра защото плащаш за север и за тераси!!! Това според мен. Знам че е трудно да се намери подходящо жилище, аз съм със същия проблем, но пък и не трябва да се правят големи компромиси.



Тема Re: Да купувам ли това???нови [re: ПитъpПaн]  
Автор DarkCat ()
Публикувано30.03.05 11:49



не, ние не бихе го купили

имате двете възможно най-лоши изложения



Тема Re: Да купувам ли това???нови [re: lady_tea]  
АвторStelita (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 11:51



Тези стаи са кутиики.Видях подобни необзаведени стаи в един нов апартамент ,адски малки са а с обзавеждането не си го и представям. Провери дали има комини ,че тогава става зле. Защо не направиш оглед на подобни стаи в някоя готова сграда ...
Иначе цената е добра ...



.....................................................
Приятен ден на всички Форумци!



Тема Re: Да купувам ли това???нови [re: Stelita]  
Автор DarkCat ()
Публикувано30.03.05 12:01



14 и 15 м2 се ядват горе долу, но 12 е много малко

пък и за какво ли са му на човек такива северни тераси.....

най-доброто изложение за жилище е юг, югоизток, югозапад



Тема Re: Да купувам ли това???нови [re: DarkCat]  
Автор BobyB (член)
Публикувано30.03.05 12:24



Югоизток се смята за най-добро, а срещуположното - северозапад - за най-лошо, защото повечето студени ветрове навяват оттам.
При тия изложения слънце почти няма да влиза а това има ключово значение за микроклимата и настроението на хората в жилището. И аз не бих го взел. Изложението никога няма да може да бъде оправено, за разлика от повечето други потенциални проблеми.
По принцип е забранено жилищата да са ориентирани изцяло на север, затова такива ги водят ателиета за пред комисията.



Тема Няма да го купувам!!!!нови [re: BobyB]  
Автор ПитъpПaн (непознат)
Публикувано30.03.05 15:27



Вече го отказах на строителя. Той ме напъваше да реша по-бързо, защото имало други кандидати, но ми го беше запазил.

Много благодаря за изказаните мнения, те още повече потвърдиха и вътрешното ми убеждение да не се лъжа по цената.

Редактирано от ПитъpПaн на 30.03.05 15:27.



Тема Re: Няма да го купувам!!!!нови [re: ПитъpПaн]  
Автор BobyB (член)
Публикувано30.03.05 15:34



Ти гледай да не им се връзваш и на търговските трикове в стил - айде че не останаха! Ако се панираш, губиш способността да разсъждаваш трезво, а това все пак не е покупка на парцал някакъв.
Ще е интересно след седмица-две да пратиш някой "агент" да поразпита за това жилище уж да го купува, да видим колко "кандидати" е имало.



Тема Re: Няма да го купувам!!!!нови [re: BobyB]  
Автор DarkCat ()
Публикувано30.03.05 15:41



в момента има извила се опашка пред офиса на фирмата, все мераклии точно да това жилище




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.