Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема зделки?  
Авторпpeдпpиeмaчa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:22



Добре де, тука всеки реве, че цените на имотите са нереално скъпи, спекулативно завишени, неспособността на българина да изплаща такива скъпи имоти...

Добре, съгласен съм с вас! Но кажете ми стават ли сега зделки дори и при това положение? Купуват ли се имоти, апартаменти на тези скъпи цени? Щото ако не се осъществяват зделки, нали агенцийте ще фалират???

Моля не се отклонявайте от темата, тук искам единствено отговор на въпроса, дали и при тези скъпи цени се купува?



Тема Re: зделки?нови [re: пpeдпpиeмaчa]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано29.03.05 16:38



Купуват се, купуват се и още как при това.
Сделки стават, агенциите като ги гледам никнат като гъби след дъжд, предприемачите сега ловят рибата в мътна вода.
На въпроса- Категорично ДА - купува се.



Тема Re: зделки?нови [re: Пaлмиpa]  
Авторпpeдпpиeмaчa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:39



Ебах му майката, к'ва е логиката тогава тука, че аз не мога да я уловя????????????????????????????????????????



Тема Re: зделки?нови [re: пpeдпpиeмaчa]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано29.03.05 16:42



Аз само направих плах опит да приложа логика.....и завърши катастрофално.
Няма логика.
Времето е такова.....шантаво.
Ама надявам се ще се оправим...един ден, дай Боже. Или ще ни оправят.



Тема Re: зделки?нови [re: Пaлмиpa]  
Авторпpeдпpиeмaчa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:50



Боговете сигурно са полудели!?!?!?

Ами тогава да взема и аз да си направя една агенцийка?



Тема Re: зделки?нови [re: пpeдпpиeмaчa]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано29.03.05 16:53



Давай, сега му е времето.



Тема Re: зделки?нови [re: Пaлмиpa]  
Авторпpeдпpиeмaчa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:57



Почнах ги, заклевам се!!!

Ще те почерпя като ги довърша...:)))



Тема Re: зделки?нови [re: пpeдпpиeмaчa]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано29.03.05 17:47



Не искам да прозвуча грубо, нито е проява на заяждане от моя страна, просто добронамерена забележка – СДЕЛКА се пише със “С” не със “З”.



Тема Re: зделки?нови [re: пpeдпpиeмaчa]  
Автор765 (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 09:35



Ако се купуваха "зелки", непременно щяха да се осъществяват много Сделки.



Тема Re: зделки?нови [re: пpeдпpиeмaчa]  
Авторпpeдпpиeмaчka (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 13:46



Сделки стават и купуват точно тези, които миналата година твърдяха, че сега цените ще паднат.
Продавачът иска да получи определена цена и след месец- два я получава, защото знае, че ако не този купувач, друг ще му я даде.След малък коментар, сделката става на цена близка до пазарната.
И преди пет години ми казваха "цените са високи" и купуваха и сега го казват и пак купуват:-))))))Това е бизнес.

Преди няколко месеца клиент си купи цяло село от 15 къщи за 15 000 лв, на това скъпо ли му викаш:-)))))))

Е, тук в София е друго:-))))))))



Тема Re: зделки?нови [re: пpeдпpиeмaчka]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано30.03.05 14:00



Леле, кое е това село?



Тема Re: зделки?нови [re: пpeдпpиeмaчka]  
Автор Reinstall (непознат )
Публикувано30.03.05 14:33



сделката става на цена близка до пазарната

Не бихте ли определили коя точно е пазарната цена? Защото имоти, които стоят от 6 месеца на пазара, при това силно завишено търсене, при това в привлекателни да речем места - очевидно не са на пазарна цена, а по - скоро на нещо, като така да се каже музейна или изложбена цена.



Тема Re: зделки?нови [re: Reinstall]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано30.03.05 14:43



Аз имам списък с имоти от август миналата година, които така си стоят непродадени.
Цената им се мени почти всеки месец, кога пада надолу, кога дърпа нагоре, но никой не ги купува.
Все се питам- защо аджеба така се получава и не мога да си самоотговоря.



Тема Re: зделки?нови [re: Пaлмиpa]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано30.03.05 19:18



Защото българина е алчно нещо...



Тема Re: зделки?нови [re: Пaлмиpa]  
Авторпpeдпpиeмaчa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 05:41



Ееее не ме плаши бе, какви са сега тия имоти от август месец? Са к'во, няма ли да правиме агенция?



Тема Re: зделки?нови [re: пpeдпpиeмaчa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.03.05 09:04



ами има дори и по-стари от август...

Just a genius



Тема Re: зделки?нови [re: пpeдпpиeмaчa]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано31.03.05 10:13



За теб не знам за агенция, ама аз няма да правя.
Има и по-стари от август, в моята картотека съм записвала от кога един имот се върти на пазара - аз съм го "хванала" август, но има такива по-стари с по няколко месеца.



Тема Re: зделки?нови [re: Пaлмиpa]  
АвторЧвop (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 12:19



Има и нови блокове ...нови нови, на по 2 години вече, така си стоят незаселени. Само цената им скача. Моята картотека е от 2 години и си има залежали жилища колкото щеш.
Чудя се защо всички са се юрнали да строят двустайни кафези, които не са и удобни дори или мезонити, а няма нормални 4 и 5 стайни жилища с добро изложение.



Тема Re: зделки?нови [re: Reinstall]  
Авторпpeдпpиeмaчka (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 12:53



Има и имоти, които се появяват за малко време на пазара, други, които въобще не се появяват, а веднага се реализират.Нима допускате, че собствениците на тези имоти са будали и не искат добра цена-важно е да се реагира бързо и да се работи с подбрани клиенти, до като не се е появил някой домашен брокер за един ден, който да каже...чакайте аз ви давам по-висока цена и да обърка собственика- ето така ние умеем по български да си съсипваме бизнеса:-))))))

Има и ситуации, при които просто на собственика му е нужна компания и си я осигурява, като прави огледи в дома си:-))))))))) и до сделка не се стига, но си стои в реклама......

Интересно е да се направи агенция....честна дума...няма да ви е скучно:-)))))



Тема Re: зделки?нови [re: Чвop]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.03.05 13:36



те поне и двустайни да бяха - обикновено тези дето ги представят за двустайни, са просто по-големи гарсониери... даже не са и оп-големи, щото се обявяват към 60-70 м2, а рядко надхвърлят 50...
пък за 4-5 стайни - аз знам що не правят... колко българи според теб си купуват жилища за 80-100 000 евро?

Just a genius



Тема Re: зделки?нови [re: пpeдпpиeмaчka]  
Авторlsen (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 13:48



Dobre be mili moi pradpriema4i q mi obqsnete edin normalen darzaven sluzitel koito si skasva gaza/bez izvinenie/ ot rabota kak da si kupi zilishte a???kREDIT???Ludili ste nali na masec shte mi vzimat cqlata zaplata.Ot kakvo da ziveq??Na fotosinteza moze bi a??



Тема Re: зделки?нови [re: lsen]  
Автор Reinstall (непознат )
Публикувано31.03.05 13:55



Ами напуснете държавната служба.. Едва ли някой ви държи там насила



Тема Re: зделки?нови [re: Blake]  
АвторЧвop (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 13:59



А нима струват толкова евро...надали и половината струват. А че се купуват, купуват се..



Тема Re: зделки?нови [re: Reinstall]  
Авторlsen (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 14:05



Reinstal4o rabotata mi ne e losha no na nivoto na segashnata mizeriq v tazi darzava mnogo xora iskat da sa na moeto mqsto!Az sam na 25g.rabotq u4a i se samoizdarzam.Nqmam nishto zad garba si a vseki moze da bade tarikat na garba na drugiq.



Тема Re: зделки?нови [re: lsen]  
АвторЧвop (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 14:11



Аз пък си мислех че всеки се бори за по добро и за повече пари.
Не знам защо държавните служители свикват със работата на това си място и не искат да се местят и търсят друго.
Какво оправдание е хубаво ми е там, като не можеш да отделиш пари за жилище или каквото и да е.



Тема Re: зделки?нови [re: Чвop]  
Авторlsen (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 14:21



Na teb ako ti go e dal tako na men ne e.Moq tatko nqma.Vseki trqbva da zapo4ne ot nqkade nali?Rabotq,u4a plashtam zaem naem,obu4enie smetki.



Тема Re: зделки?нови [re: lsen]  
АвторЧвop (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 14:32



Никой не ми е дал и един болт. Но търся и работя работа, която да ми позволява да заделям пари за това онова. Всеки си има цели и ги преследва.
Похвално е че е справяш сам. Но не разбирам това плачене, нямам пари за еди какво си ама си стоя на работа от която скоро няма изглед да заделя някой лев.



Тема Re: зделки?нови [re: lsen]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 14:32



...нали искате да влизате в Европа - там хорицата си нямат имоти като нас тук и си живеят под наем!!! Добре дошли в ИСТИНАТА!!!!



Тема Re: зделки?нови [re: Чвop]  
Авторlsen (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 14:44



Zashtoto ne sam zavarshil obrazovanieto si.A vodovarteza na smetkite i zaemite e STRASHEN!! Nqmashli pari nishto ne stava.



Тема Re: зделки?нови [re: Иcтинaтa]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано31.03.05 14:47



Това пък е най-голямата глупост и заблуда, която се опитват да ни я набият в главите медиите!!!!
Кой няма имоти там, студентите от БГ и турските емигранти!!@@ Имам познати българи от 90година са там и си имат чудесна къща с двор край Мюнхен.Какво остава за германците примерно.



Тема Re: зделки?нови [re: Иcтинaтa]  
Авторlsen (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 14:53



Съгласен сам но те имат избор и всеки нормален човек който не го марзи да работи може може да си покрива сметките и да си прави планове.Труда има някяква стойност докато тук "За Родину".Сега сме си седнали пред компютърчетата и си чешем езиците а има хоро който не знаят от каде включва примерно.



Тема Re: зделки?нови [re: пpeдпpиeмaчa]  
Автордac (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 16:06



тез Зделки са като едни Зелки



Тема Re: зделки?нови [re: пpeдпpиeмaчa]  
АвторИceн (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 16:08



Ти пък какво се дуеш?Знаеш,че са нереални и измислени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.