Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Препоръчайте добра агенция за наемане на жилище.нови  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 18:32



Здравейте, ще си търся квартира в София. Двустаен, обзаведен апартамент. Но нямам представа коя агенция да избера. Ще съм ви благодарен ако ми препоръчате някоя.



Тема Re: Препоръчайте добра агенция за наемане на жилище.нови [re: Ивo]  
АвторYANASS (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 13:37



Лицензирана Агенция за недвижими имоти "ХЕРА КОНСУЛТ" ООД, гр. София, ул. "Хан Крум" № 49, ет. 3, тел.: (02) 980 50 37, 987 97 37



Тема Re: Препоръчайте добра агенция за наемане на жилище.нови [re: YANASS]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 16:07



Само толкова ли? Впечатления нямаш ли? Съвети? Приемам всякаква информация...



Тема Re: Препоръчайте добра агенция за наемане на жилище.нови [re: Ивo]  
АвторYANASS (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 16:46



Офертата ще ти я направят на място. Не съм рекламен агент!



Тема Re: Препоръчайте добра агенция за наемане на жилище.нови [re: Ивo]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано07.03.05 21:30



Ми аз съм фен на "Адрес"
Като цяло не обичам агенции



Тема Re: Препоръчайте добра агенция за наемане на жилище.нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор didata (nova)
Публикувано08.03.05 09:50



като цяло и не разбираш от такива

АДРЕС са от най-скапаните скапаняци в бранша.

аз няма да препоръчвам ЧдобриЧ агенции защото всеки си има субективен поглед и различни хора са (не)доволни от различни агенции.

но виж, от АДРЕС доволен клиент не бях чувала досега. Ти си фен на работата им или просто са ти симпатични ??!?



Тема Re: Препоръчайте добра агенция за наемане на жилище.нови [re: didata]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано08.03.05 18:24



поне по сделките, по които аз съм работила с тях всичко беше на ниво! Говорих с юриста им, срещнахме се с продавачите, аз понеже вяра нямам никому си направих паралелно справките. Някои документи държах аз да си ги подготвя, така и стана! Въобще доста коректно беше отношението към мен и доверителите ми!



Айде да си спестим квалификации от рода на „като цяло нищо не разбираш”, защото съм убедена, че разбирам много повече от теб, както от право така и от АНИ. Нещо повече, няма да препоръчам АНИ тип „гаражна”, хората с достатъчно пари ходят в няколко агенции, една от които е АДРЕС. Като няма доволни от тях клиенти защо месечната им печалба е над 200 000 Е?

Редактирано от Cтpeйнджъp на 08.03.05 18:29.



Тема Re: Препоръчайте добра агенция за наемане на жилище.нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано09.03.05 08:57



Като няма доволни от тях клиенти защо месечната им печалба е над 200 000 Е?

и кой после каза че комисионните са малки или в най-лошия случай нормални???

Just a genius



Тема Re: Препоръчайте добра агенция за наемане на жилище.нови [re: Ивo]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано09.03.05 09:04



Преди време работих с Кроспойнт. По-точно с брокерката Катя Захариева. Много съм доволен, в смисъл че ходих да гледам само неща, които отговаряха на моите критерии и жената не се пробваше на всяка цена да ми пробута първия срещнат боклук.
По принцип работят само в южните квартали, което може би е проблем. Другата особеност е, че взимат по 3 лева за оглед, които обаче се приспадат от комисионната, ако се стигне до там.
телефон 02/ 950-26-22
за повече информация:


успех

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение

Тема Re: Препоръчайте добра агенция за наемане на жилище.нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор didata (nova)
Публикувано09.03.05 10:45



първо кой казва че това им е чистата печалба? или тва им е прихода?

при комисион 2000 евро ако продадат 100 имота в цялата страна вадят 200 000. а 100 продажби при 70 офиса е смешно.

още повече че работят само със скъпи имоти - морето, банско, софия център. Т.е. комисионната за 1 сделка е повече от 2000 евро щот продават големи или луксозни апартаменти, търговски, офисни площи, продават на търговски дружества, на чужденци и новобогаташчета.

Да ти кажа ли как продават жилища които не струват 100 000 евро и няма да им падне тлъст комисион? Цитирам служителя: "Ако дойде купувач в офиса и ме попита, ще му предложа вашия апартамент на квато и да е цена. ама разбирате ли че няма търсене, никой не е дошъл." И така от 7 месеца. Няма да видиш имота в обява. Наистина работата им е на ниво.

Парен каша духа, да не ти се случва. И нали знаеш че за да компенсират 1 недоволен клиент като мен трябва 15 Стрейнжъри да ги похвалят за добра работа....





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.